GLS Berlin (Германия) 29951

 

Студент: Вильгаш Михаил
Возраст: 11 лет
Даты программы: 15 июля — 22 июля 2018 года (1 неделя)
Подробно о GLS Berlin >>

 

Розкажіть про свої враження від програми

Враження чудові. Що особливо хочемо відмітити – формат навчання та спілкування. Фокус уваги – почуття відповідальності та впевненості. Інтеграція в міжкультурному середовищі.

Під час проходження реєстрації, всі студенти складають вступні іспити з іноземної мови. Міша отримав 50 балів. Максимум – 51. За результатами тесту, його розподілили в групу до студентів 14 — 15 років. Через короткий проміжок часу, він приєднався до однолітків.

Тривалість нашої програми була 7 днів. В частині комунікативних навиків – у Міші відсутні будь-які бар’єри. В частині академічної мови – сподобався підбір підручників. В нашій практиці Міша вивчає англійську мову в Україні з носіями.

Тому, особливо, хочу зазначити факт, що смс переписку з нами (батьками) вів на англійській мові. Перші фрази в телефонному режимі, теж, були на англійській, іноді – німецькій. Тобто, процес мислення був відразу в англомовному потоці.

Після повернення з табору, в кращу сторону змінилася мотивація вчити німецьку мову.

Цього року нам пощастило — російськомовних студентів був значно низький відсоток. США, Німеччина, Аргентина.

Які розважальні заходи Вам сподобались найбільше?

Більш за все сподобалися водяні батли на озері.

Які екскурсії Ви відвідали? Чи були вони цікаві та добре організовані?

Дві екскурсії до Берліну. Організовано.

Розкажіть про умови проживання

Син проживав в кімнаті зі студентом (11 років)  з Аргентини. Приміщення чисті, світлі та чудово обладнані. Поруч завжди були вихователі — 24 години на добу.

Як мама, приємно відмітити, що всі діти кожного дня повинні були слідкувати за станом кімнат в яких проживали. Дисципліна та належне відношення до свого простору.

Чи рекомендуєте Ви цю школу іншим студентам?

Так, ми рекомендуємо. Наш син висловив бажання взяти місячний курс. І ми плануємо поєднати вивчення як німецької мови так і англійської .

Фото: