ILSC, New York (США) 25346

 

Студент: Анна и Максим
Даты программы: 12.09.2016 — 07.10.2016 (4 недели)
Подробно об ILSC>>

 

З 12.09.2016 по 07.10.2016 ми разом з чоловіком навчались в школі ILSC New York. Перебували там по туристичній візі, тому мали змогу отримати не більше 20 год. на тиждень. Навчались в другу зміну, що для нас було зручно, так як проживали ми не у самому Нью-Йорку, а в штаті Нью-Джерсі Джерсі сіті. Житло знаходили самі, з допомогою Airbnb, тому що хотіли проживати в окремому будинку.
Приміщення школи знаходиться на 4-му поверсі в будівлі, що знаходиться на Манхеттені. Перший день організаційний+здача тестів для визначення рівня — все в першій половині дня, і тому що ми навчались в 2гу зміну, то одразу в цей день мали змогу відвідати і заняття. У мене рівень intermediate 2, у чоловіка advanced.Якщо ви відчуєте, що рівень важкий чи легкий для Вас, то поспілкувавшись з керівництвом, можна змінити групу і викладача. Якщо Вас поселяє школа і житло Вам не підійшло, його також можна змінити, поспілкувавшись з відповідальною за це людиною.- це явище траплялось часто, так як житло в Нью-Йорку або дуже дороге, або дуже погане, як на мене, особливо в порівнянні з Європою.
Якщо у Вас студентська віза, то школа має розважальні програми кожного дня (+волонтерські програми), в т.ч. і в п»ятницю, ми в п»ятницю не навчались.
Стосовно харчування — ми готували переважно самі, їжа дуже відрізняється від нашої (української та європейської), дешево можна харчуватись тільки фаст фудом. Біля школи їх масса і на вулиці і макдональс і сабвей, але це для тих кому свого шлунка не шкода!
Щодо транспорта- потрібно купляти Мetrocard і поповнювати її для пересування як на метро так і на ін.види транспорту вона підійде. Одна поїздка на метро коштує 2.75 дол.
Хочу подякувати Марії Трибушко за оперативне надання інформації щодо знижок та організації навчання, ми навчались місяць, а оплатили 2 тижні!

Фото: