Bellerbys Brighton офіційно включений до списку шкіл-пансіонів! 15697

В середині липня 2014 Bellerbys College став членом Асоціації Шкіл-пансіонів (The Boarding Schools’ Association (BSA)

BSA – це основне джерело інформації про школи-пансіони для батьків і включення Bellerbys Brighton в список з іншими відомими традиційними школами доводить його статус престижного навчального закладу.

Ось що каже директор центру в Брайтоні Саймон Моуер (Simon Mower): “Це приголомшливе підтвердження того, що Bellerbys Brighton є висококласним навчальним закладом для школярів. Тепер, коли школа внесена в список кращих шкіл-пансіонів, батьки зможуть знайти нас набагато швидше. Це можуть бути батьки з інших країн, зацікавлені в міжнародному навчальному закладі або батьки з Великобританії, адже ми вже почали набір британських школярів в Bellerbys і продовжимо його наступного року.”

З вересня 2014 Bellerbys Brighton відкриває нову програму школи-пансіону GCSE як для іноземних школярів, так і для місцевих. Ця програма дозволить їм почати підготовку до вступу в університет з більш раннього віку за рахунок інтенсивної академічної програми, додаткових культурно-освітніх заходів та всебічної підтримки.


Відгуки

Відгуки (0)

Залишити відгук