Brillantmont International School 6196

www.brillantmont.ch

Brillantmont International School була заснована в 1882 році та знаходиться у французькій частині Швейцарії – місті Лозанні. Дістатися міжнародного аеропорту Женеви можна за 40 хв. Кампус розташований в парковій зоні, площею в 13000 кв.м. над Женевським озером. Школа приймає близько 150 студентів з 11 до 18 років. Навчання проходить на англійській мові по британській (A-Level) або американській програмі (High School). Розмір класів – не більше 12 чоловік. Впродовж останніх двох років навчання учням допомагають з вибором та вступом до університету.  Brillantmont акредитована та сертифікована в Асоціації Шкіл та Коледжів Нової Англії (New England Association of Schools and Colleges) та Європейській Раді Міжнародних Шкіл (Council of International Schools).

Інфраструктура – дві наукові лабораторії, комп’ютерний клас, бібліотека, фотостудія, басейн, тенісний корт, площадки для гри в волейбол, баскетбол, футбольне та хокейне поля.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

На британській програмі студенти вивчають англійську мову та літературу, французьку мову, математику, історію, географію, біологію, фізику, хімію, дизайн та мистецтво. В старших класах у учнів є можливість додатково обрати бізнес та економіку. За бажанням кожен студент може додатково вивчати німецьку, італійську та іспанську мови.

На американській програмі студенти вивчають англійську мову та літературу, французьку мову, математику, світову історію, історію Європи та США, географію, біологію, фізику, хімію, дизайн та мистецтво. В старших класах діти вивчають економіку, бізнес, німецьку, італійську та іспанську мови за бажанням. Також дітей готують до тестів PSAT, SAT та TOEFL. Доступні предмети з попереднім зарахуванням Advanced Placement.

Проживання та харчування   

Проживання – 2-4 чоловіки в кімнаті для молодших школярів, 1-2 чоловіки в кімнаті – для старших учнів
Харчування – повний пансіон в шкільній їдальні.

Спорт та позакласні заходи

В школі пропонують заняття тенісом, баскетболом, волейболом, кінним спортом, аеробікою, хокеєм, велоспортом, бігом. Доступні таж водні види спорту. На вихідних в залежності від сезону пропонуються додаткові заняття гірськими лижами, сноубордом, скалолазанням, рафтингом тощо.

В школі функціонують різноманітні кружки – музика, балет, театр, фотографія, інформатика, кулінарія, мистецтво, кіно та засоби масової інформації.

Учні школи відвідують концерти, театральні вистави, кіно.


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея