IHTTI School of Hotel Management 7517

www.ihtti.com

International Hotel and Tourism Training Institute School of Hotel Management Switzerland (IHTTI) – це міжнародна швейцарська школа-інститут підготовки фахівців у галузі готельно-туристичного менеджменту, яка входить до Швейцарської освітню групу (Swiss Education Group). Школа IHTTI розташована в центрі міста Невшатель, у франкомовній частині Швейцарії, в будівлі колишнього готелю «Eurotel». Відстань до аеропорту Женеви – 80 хвилин, аеропорту Цюріха – 120 хвилин і Берна – 40 хвилин. Інфраструктура – 9 аудиторій, навчальний кабінет для студентів бакалаврату, бібліотека, безкоштовний wi-fi, комп’ютерний клас, кімната відпочинку, студентський бар.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

English Foundation Programme

Це підготовча програма, призначена вона для тих студентів, які мають недостатній рівень володіння іноземною мовою, щоб відразу почати навчання на академічній програмі. Її тривалість залежить від початкового рівня англійської мови і може зайняти від 4 до 20 тижнів. Проходить вона блоками по 4 тижні кожний, набір – раз на місяць. Інтенсивність – 20 годин англійської на тиждень (академічний англійська, граматика і письмо, читання і аналіз, критичне мислення, навички розмовної мови та ін.) Проходить програма на базі коледжу César Ritz (кампус Ле-Бувере).

Bachelor of Arts in International Hospitality and Design Management

Тривалість – 3 роки
Вік – від 18 років

1 рік – 5 місяців навчання (1 семестр) + 4-6 місяців практика в Швейцарії або за кордоном. По закінченню студенти отримують швейцарський сертифікат у сфері теорії харчових продуктів та напоїв – Swiss Certificate in Food & Beverage Studies.
2 рік – 5 місяців навчання (2 семестр) + 4-6 місяців практика в Швейцарії або за кордоном. По закінченню студенти отримують швейцарський диплом в галузі управління готельними операціями Swiss Diploma in International Hotel Operations Management.
3 рік – 5 місяців навчання (3 семестр), після чого студенти отримують швейцарський диплом про вищу освіту в галузі управління міжнародною гостинністю і дизайном Swiss Higher Diploma in International Hotel & Design Management + 5 місяців навчання (4 семестр) + 6 тижнів написання дисертації, після чого студенти отримують подвійний швейцарсько-британський диплом в галузі управління міжнародним гостинністю і дизайном Swiss IHTTI and British Bachelor of Arts (Honours) in International Hospitality & Design Management

Під час практики в Швейцарії, студенти отримують місячний дохід у розмірі 2168-2450 шв. фр. Витрати на харчування, податки, проживання та страховку на місяць становлять близько 1000 шв. фр.

Вступні вимоги
• Атестат про повну середню освіту
• TOEFL 500/IELTS 5.0 або внутрішній тест OOPT 50 +

Master of International Business in Hotel and Design Management

Тривалість – 2 роки
Вік – від 21 року

Щороку студенти проходять 5 місяців навчання (1 семестр) + 4-6 місяців практики в Швейцарії або за кордоном. Після закінчення програми видається Диплом магістра у сфері управління гостинністю і дизайном (Postgraduate Diploma in Hospitality and Design Management).

Вступні вимоги

  • Диплом бакалавра або 3 роки досвіду роботи
  • TOEFL 500/IELTS 5.0 або внутрішній тест OOPT 50 +

Можливий прямий вступ на 2 рік магістратури (з лютого 2015) після отримання Postgraduate Diploma будь-якого навчального закладу SEG (з практикою) або ступеня бакалавра в готельному менеджменті з додатковим досвідом роботи від 6 місяців і рівнем англійської від TOEFL 525/IELTS 5.5/OOPT 60 +

Проживання та харчування

У вартість навчання включено проживання у двомісній кімнаті.
Харчування – повний пансіон з понеділка по п’ятницю, напівпансіон на вихідних.


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея