International College Sherborne 2334

www.sherborne-ic.net

International College, Sherborne School це міжнародний коледж для студентів з 11 до 17 років, який готує до вступу в Британські приватні школи.  Розташований він недалеко від старовинного міста Шерборн на півдні Англії в графстві Дорсет. Це майже в трьох годинах їзди від Лондону на південний-захід. Відстань від аеропорту Хітроу – 2,5 години.

В школі навчається 130 студентів, середня кількість дітей в класі –6 чоловік (але не більше 8). Заняття проходять 6 днів на тиждень  – 36 уроків по 45 хвилин кожен плюс 90 хвилин на самостійну роботу під наглядом викладачів кожен день, крім суботи. Англійській мові тут приділяють величезну увагу, але крім неї діти обов’язково вивчають математику, фізику, хімію та біологію. Викладається також історія, географія, французька, мистецтво, музика, інформатика, бізнес та додаткові іноземні мови.  

Тривалість навчання залежить від рівня англійської мови та загальної успішності дитини. Почати навчання можна з любого з 3 семестрів. Випускники коледжу вступають в кращі британські школи-пансіони, в тому числі і в школу для дівчат Sherborne School. Саме інфраструктурою цієї школи можуть користуватися студенти коледжу, а саме величезним басейном, тенісними кортами, ігровими полями, спортивним центром, музичною студією та театром. Крім цього, в коледжі є сучасний комп’ютерний клас, бібліотека та наукові лабораторії.

Спорт – футбол, баскетбол, нетбол, волейбол, бадмінтон, крикет, теніс, сквош, плавання та атлетика 

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Можливі програми

11-12 років
Вивчення англійської мови, математики, фізики, хімії, біології, мистецтва та історії. Деякі студенти можуть додатково вивчати французьку мову та драму.

13 років
Курс підготовки до вступу на програму GCSE.

14-15 років
Дворічна програма GCSE для дітей, чий рівень володіння мовою нижче середнього.
Всі студенти вивчають англійську, математику та 3 науки. Додатково діти обирають один чи два предмети зі списку – французька мова, географія, історія, бізнес, рідна мова. В середньому на програмі вивчається 7 предметів.

15-16 років
Всі студенти вивчають англійську, математику та 3 науки. Додатково діти обирають один чи два предмети зі списку – французька мова, географія, історія, бізнес, мистецтво, комунікаційні системи. В середньому на програмі вивчається 7 предметів.

Проживання та харчування

Студенти проживають в шкільних резиденціях. Більшість кімнат по 1-2 чоловіки, є декілька кімнат по 3-4 чоловіки. На кожному поверсі повністю обладнані душеві та ванні кімнати. Хлопчики та дівчатка проживають окремо. Діти постійно знаходяться під наглядом персоналу школи.
Харчування – трьохразове.


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея