Kent College Canterbury 2913

www.kentcollege.com

Kent College Canterbury – британська традиційна школа пансіон для хлопчиків і дівчат 3-18 років. Старша школа знаходиться в місті Кентебері, а молодша – всього в милі від неї. До Лондона можна дістатися за 45 хвилин. Школа була заснована в 1885 році та має прекрасну репутацію за високу якість навчання та індивідуальний підхід до студентів. Для дітей з недостатнім рівнем англійської при школі відкритий Міжнародний навчальний центр.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Молодша школа (7-11 років)

Знаходиться в селищі  Гарблдаун, всього в 2 км від старшої школи. На кампусі проживає близько 20 студентів. Інфраструктура – бібліотека, ігрова кімната, тенісні корти, спортивний зал, ферма, басейн, медичний центр.

Розважальна програма – катання на лижах, поїздки в парк розваг, боулінг, прогулянки по пляжу та паркам, перегляд фільмів.

З самого раннього віку діти починають вивчати інформатику, мистецтво, технологію дизайну, науки.

Старша школа

Навчальні програми в старшій школі – GCSE, pre-IB, IB, A-Level

Студенти вивчають мистецтво та дизайн, бізнес і економіку, хімію та технологію дизайну, біологію, драму, англійську, французький, німецьку, іспанську мови, історію, географію, інформаційні технології, математику, музику, фізику та електроніку, політику, психологію, релігієзнавство.

Спорт – бадмінтон, баскетбол, футбол, хокей, боротьба, нетбол, гребля, регбі, волейбол, йога, фехтування, зумба, силові вправи, крос-кантрі.

Спортивна інфраструктура – обладнаний спортивний зал, танцювальна студія, поля для гри в сквош, регбі, крикет, футбол та нетбол, 20 тенісних кортів, площадка для стрибків в довжину/висоту.

В школі існує багато клубів за інтересами – любителів книг, кулінарії, танцювальний, дебати, ферма, фільмо виробництво, верхова їзда, фотографія, шахи та багато іншого.

Міжнародний навчальний центр

Існує спеціально для навчання іноземних студентів. Кількість дітей в групах в середньому складає 6 чоловік. На програму приймаються учні 7-9 класів (по британській системі) з рівнем володіння англійською мовою від початкового до середнього. На уроках інтенсивно викладається англійська, математика, а також необхідний словниковий запас з інших шкільних предметів. В 10-12 класи приймаються учні з рівнем англійської не нижче середнього. Як правило, програма триває від семестру і до року та готує школярів до вступу на  GCSE або A-Level/IB. Після отримання необхідного рівня англійської мови іноземці переходять в загальні класи з британськими учнями. Додаткова англійська (EAL) викладається за необхідністю.

Проживання та харчування

Молодші студенти проживають в кімнатах до 4 чоловік, випускники – в основному, одномісних.

В старшій школі – 4 резиденції (2 для дівчат та 2 для хлопців), в молодшій школі – одна резиденція. Діти постійно знаходяться під наглядом персоналу школи.

Харчування – повний пансіон в шкільній столовій.


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея