Kilgore College 27012

www.kilgore.edu

Kilgore College був заснований в 1935 році під час нафтового буму і знаходиться в невеликому містечку Кілгор в штаті Техас, в 2 годинах від Далласу. Тут досить теплий клімат – 215 сонячних днів в році, найспекотніше – в липні і серпні, коли температура піднімається до 34 градусів, а самими холодними вважаються грудень і січень, але денна температура зазвичай не опускається тут нижче +14 градусів.

На території коледжу знаходиться знаменитий Музей нафти Східного Техасу. Також щорічно тут проходить фестиваль Шекспіра. Kilgore College вважається одним з кращих коледжів на півдні США і пропонує навчання за найнижчою вартістю в штаті. Всього в цьому коледжі навчається близько 11 тис. студентів. Міжнародний аеропорт (Dallas-Fort Worth) знаходиться в 225 кілометрах від кампусу. Є також невеликий аеропорт East Texas Regional Airport всього в 16 км від коледжу.

Основні спеціальності – це бізнес, технології, математика, науки, медицина, гуманітарні науки і образотворче мистецтво.

Для студентів доступні такі види спорту, як баскетбол, футбол, софтбол, волейбол.

Студенти можуть закінчити в коледжі перші два роки бакалаврату і отримати ступінь Associate Degree, а потім вступати до університету.

Спеціально для тих, хто замислюється про продовження освіти в кращих університетах США, розроблена програма «American Honors». У коледжа є договори з більш, ніж 70 університетами по всій території США, які визнають Associated Degree коледжу. Це означає, що після 2 років навчання в коледжі, студент може перейти відразу на третій курс університету і, закінчивши навчання ще 2 роки, отримає ступінь бакалавра. При вступі в партнерські університети студенти отримують додаткові переваги: ​​більш низькі вступні вимоги (GPA), відсутність реєстраційних внесків, стипендії. При цьому в коледжі є команда консультантів (Honors advisors), які працюють зі студентами протягом всіх 2 років навчання і допомагають з вибором програми і подальшим вступом на 3 курс університету.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Можливі програми

American Honors

Тривалість – 2 роки

Ця програма спеціально розроблена для студентів з сильними академічними знаннями і високим рівнем англійської мови, які після закінчення Community College планують подальше навчання в рейтинговому університеті з 3 курсу.

American Honors включає в себе вивчення близько 50% предметів на підвищеному рівні, що дає додаткову перевагу при переході до університету. Програма розроблена таким чином, що 70% предметів є обов’язковими, а 30% – залишаються на вибір студента.

Вступні вимоги:

 • Високий рівень володіння англійською мовою (мінімум IELTS 6.0 / TOEFL 71, дозволяється також пройти внутрішній тест коледжу)
 • Високий середній бал атестату (GPA 3.25, орієнтовно оцінки не нижче 9 балів)
 • Мотиваційний лист

American Success

Тривалість – 2-3 роки

Ця програма призначена для студентів, яким необхідно підтягнути рівень англійської та академічні навички. Стандартно вона триває 2 роки, але в залежності від рівня англійської мови, студенту може знадобитися до 3 семестрів мовної підготовки перед початком навчання.

Вступні вимоги:

 • Рівень англійської (мінімум IELTS 4.0 / TOEFL 32, дозволяється також пройти внутрішній тест коледжу)
 • Середній бал атестату (GPA 2.0, орієнтовно оцінки не нижче 6)

Проживання та харчування

На кампусі знаходяться 3 резиденції. Всі кімнати – одномісні або двомісні.

Вартість навчання на 2017 рік

 • Навчання: 10640 доларів в рік (American Honors) або 9560 доларів на рік (American Success)
 • Медична страховка: 650 доларів в рік
 • Книжки: 1600 доларів в рік
 • Проживання та харчування: 4840 доларів в рік
 • Додаткові витрати на проживання: 4000 долар на рік

Всього: 20650-21730 доларів в рік включаючи всі витрати

Додатково сплачується

 • Авіапереліт
 • Візові збори
 • Послуги освітньої агенції Мерітен


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея