Massachusetts Institute of Technology став кращим університетом світу 4002

MIT (Massachusetts Institute of Technology) обійшов Cambridge та став кращим університетом світу за 2012 рік згідно 2012 QS World University Rankings. Університет Кембриджу перемістився на 2-ге місце, за ним слідують Гарвард, UCL та Оксфорд.

Рейтинг QS будується на середньому балі, який вираховують згідно 6 критеріїв: це репутація вузу в академічних колах (40% від оцінки), співвідношення студентів та викладачів (20%), кількість посилань на публікації наукових робіт викладацького складу (20%), репутація університету серед роботодавців (10%), кількість іноземних студентів (5%) та викладачів (5%).

MIT не зайняв перше місце ні в одній з 6 категорій, але по 4 з них ввійшов в топ 20. Кембридж та Оксфорд зайняли друге місце з академічної репутації та репутації серед роботодавців відповідно, обидва переможені Гарвардом.

В топ 200 ввійшли 30 англійських університетів та 54 американських.

Австралійські університети є лідерами в категоріях репутація серед роботодавців та кількість іноземних студентів, американські – в категорії кількості посилань на публікації наукових робіт викладацького складу, університети Гонконгу та Швейцарії – в категорії кількості міжнародних викладачів.


Відгуки

Відгуки (0)

Залишити відгук