Підсумки презентації від ONCAMPUS Amsterdam 23203

24.02.2016 представники ONCAMPUS Amsterdam Дейв Фью і Євгенія Папула провели презентацію в Radisson Blu Hotel і розповіли про спеціальну підготовчу програму Foundation, успішне закінчення якої, гарантує подальше навчання на бакалавраті в Amsterdam University of Applied Sciences. Найпопулярніші програми – Economics and Business (економіка і бізнес) і PPLE (політологія, психологія, право і економіка).

Так, 92% з усіх студентів, які пройшли Foundation в 2014-му, змогли в наступному році вступити до університету. Мінімальний вік для зарахування на програму – 17 років. До речі, програма підготовки включає в себе не тільки уроки англійської та заняття по спецпредметам. Сюди також входять групові та індивідуальні консультації з куратором, які ефективно допоможуть майбутнім студентам адаптуватися до життя в іншій країні.

Крім інформації про університет і програми, слухачі також змогли оцінити майстер клас по економіці від Євгенії Папуоли. Навіть ті, хто мав туманне уявлення про цей предмет, із задоволенням відповідали на її запитання і брали участь в дискусії. Євгенія продемонструвала, що одним з основних принципів навчання є комунікація між викладачем і студентами. Також, вітається наявність власної думки у студента і вміння його аргументувати.

За більш детальною інформацією про навчання в Голландії, звертайтеся до освітньої агенції Meriten. Ми із задоволенням допоможемо здійснити Вашу мрію!


Відгуки

Відгуки (0)

Залишити відгук