Union County College 27090

www.ucc.edu

Union County College був заснований в 1933 році і знаходиться в окрузі Юніон (штат Нью-Джерсі), всього в 30 хвилинах від Нью-Йорка на поїзді і 45 хвилинах від океану. Він є найпершим муніципальним коледжем в Нью-Джерсі. Коледж акредитований комісією Middle States Commission on Higher Education і пропонує більше 80 програм з отриманням ступеня Associate Degree в області мистецтва і різноманітних наук. Коледж має 4 кампуси, тут навчається понад 12 тисяч студентів. На території Cranford Campus знаходяться бібліотека і картинна галерея, навчальний центр, центр для занять з образотворчого мистецтва та комунікацій, комп’ютерні центри, їдальні, театр, фітнес-центр, обсерваторія Вільяма Міллера Сперрі, в якій розміщено 24-дюймовий рефлектор і 10-дюймові рефлекторні телескопи, лекційний зал, оптичний магазин, комп’ютерний центр і астрономічна бібліотека. Міжнародний аеропорт Newark Liberty International Airport (EWR) знаходиться в 20 кілометрах від кампуса.

Основні спеціальності – це біологія, бізнес, хімія, комунікації, інженерна справа, гуманітарні науки і освіта, образотворче мистецтво, математика, кібербезпека, психологія, соціологія.

Для студентів доступні такі види спорту, як баскетбол, гольф, футбол, бейсбол, софтбол, волейбол, лакросс, чірлідерство, а також діє понад 40 клубів за інтересами.

Студенти можуть закінчити в коледжі перші два роки бакалаврату і отримати ступінь Associated Degree, а потім вступати до університету.

Спеціально для тих, хто замислюється про продовження освіти в кращих університетах США, розроблена програма «American Honors». Коледж має договори з більш, ніж 70 університетами по всій території США, які визнають його Associated Degree. Це означає, що після 2 років навчання в коледжі, студент може перейти відразу на третій курс університету і, закінчивши навчання ще 2 роки, отримає ступінь бакалавра. При ступі в партнерські університети студенти отримують додаткові переваги: ​​більш низькі вступні вимоги (GPA), відсутність реєстраційних внесків, стипендії. При цьому в коледжі є команда консультантів (Honors advisors), які працюють зі студентами протягом всіх 2 років навчання і допомагають з вибором програми і подальшим вступом на 3 курс університету.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Можливі програми

American Honors

Тривалість – 2 роки

Ця програма спеціально розроблена для студентів з сильними академічними знаннями і високим рівнем англійської мови, які після закінчення Community College планують подальше навчання в рейтинговому університеті з 3 курсу.

American Honors включає в себе вивчення близько 50% предметів на підвищеному рівні, що дає додаткову перевагу при переході до університету. Програма розроблена таким чином, що 70% предметів є обов’язковими, а 30% – залишаються на вибір студента.

Вступні вимоги:

 • Високий рівень володіння англійською мовою (мінімум IELTS 6.0 / TOEFL 77, дозволяється також пройти внутрішній тест коледжу)
 • Високий середній бал атестату (GPA 3.25, орієнтовно оцінки не нижче 9 балів)
 • Мотиваційний лист

Проживання та харчування

Для проживання студентів пропонуються 2 варіанти:

Одно або двокімнатні мебльовані або немебльовані апартаменти (час їзди до кампусу – 36 хвилин на громадському транспорті).

Проживання в сім’ї в одно або двомісній кімнаті з можливістю забронювати харчування до 3 разів на день. Сім’ї зазвичай живуть в 30 хвилинах їзди від кампуса на громадському транспорті.

Вартість навчання на 2017 рік

 • Навчання: 14000 доларів на рік
 • Медична страховка: 1600 доларів на рік
 • Книги: 800 доларів на рік
 • Проживання та харчування: 12000 доларів на рік
 • Додаткові витрати на проживання: 1400 доларів на рік

Всього: 29800 доларів на рік включаючи всі витрати

Додатково сплачується

 • Авіапереліт
 • Візові збори
 • Послуги освітньої агенції Мерітен


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея