Відкриття нової школи ILSC в Нью-Йорку 10821

Ми раді повідомити Вам дату офіційного відкриття нової школи ILSC в Нью-Йорку, яке відбудеться 21 квітня 2014 року! ILSC Нью-Йорк буде розташовуватися в новому, сучасному будинку в центрі Манхеттену за адресою: 111 Нассау Стріт, неподалік від Уолл Стріт, Бруклінського Мосту і поряд з основними транспортними розв’язками.

Школа ILSC Нью-Йорк розрахована на 300 студентів і пропонуватиме ряд курсів і програм, які показують різноманітність культур, що співіснують в Нью-Йорку, і важливе місце, яке це місто займає в діловому світі. Як і у всіх інших школах ILSE, методика викладання буде спрямована на студента і допоможе їм досягти поставлених цілей за рахунок вивчення тим, які відображають їх індивідуальні інтереси.

Життя в Нью-Йорку під час навчання дозволить студентам отримати унікальний, незабутній досвід завдяки багатій, динамічній атмосфері, в якій перебуває це місто. Студенти зануряться в американський спосіб життя в одному з найстаріших і найбільш багатокультурних міст країни. Нью-Йорк – це місто, де зароджуються модні тенденції, створюється історія і неможливе стає можливим.

Як сказав Девід Хьюз, директор ILSC – Нью-Йорк, “Ми відкриваємо школу в Нью-Йорку не тільки тому, що це одне з найбільш захоплюючих міст в світі, але й тому, що саме тут наші студенти зможуть отримати унікальний і незабутній досвід на все життя. У Нью-Йорку співіснують абсолютно різні світи: бізнесу і фінансів, мистецтва, музики, моди і танців, і ми раді нарешті бути тут!”

Також на усіх студентів чекає приємний сюрприз – перший тиждень навчання – безкоштовно!
Деталі у нас на сайті в розділі "Акції">>


Відгуки

Відгуки (0)

Залишити відгук