Всі на Кіпр! 13771

Одним з найпопулярніших напрямів для відпочинку цього літа є Кіпр. Хороша якість і доступні ціни з кожним роком приваблюють сюди все більше і більше туристів.

Наша агенція пропонує можливість не просто відпочити в цій країні, а й поліпшити свою англійську на одній з наших мовних програм.

Додатковою перевагою Кіпру є можливість для громадян України в’їзду по електронних візах. Візи видаються одноразові, строком до 90 днів, а процедура їх оформлення займає 1-2 дні, при цьому візовий збір – не оплачується. Проте варто відзначити, що виліт в країну повинен здійснюватися тільки через аеропорти України і пройти прикордонний контроль пасажири зобов’язані в аеропорту Пафосу або Ларнаки.

Ще однією приємною новиною є те, що з травня 2014 переліт на Кіпр стане ще дешевше завдяки прямим рейсам з аеропортів Києва (Жуляни) та Донецька до Ларнаки від WizzAir. Рейси Київ – Ларнака здійснюються по четвергах і суботах; Донецьк – Ларнака – по середах і неділях.

Великий вибір мовних програм для допрослих >>, дитячих канікулярних програм для школярів >> та сімейних програм >>  дозволить провести ще одне незабутнє літо на Кіпрі і повернутися з новими знаннями та враженнями!

Додатково від агенції Мерітен для всіх клієнтів приємний бонус – знижка 1100 грн на послуги агенції та TravelSim у подарунок:)


Відгуки

Відгуки (0)

Залишити відгук