Living Learning English (Англия) 6907

 

Студент: Ходус Марина
Возраст: 18 лет
Даты программы: 30 июня-20 июля 2013 года (3 недели)
Подробно о LLE>>

 

1. Какое у Вас осталось впечатление от поездки? Что понравилось больше всего? Что не понравилось? Возникли ли у Вас какие-либо трудности или конфликты во время поездки?
Мої враження від поїздки дуже позитивні. Більш за все мені сподобався час проведений в Лондоні, а саме в музеї Мадам Тюссо. Ніяких непорозумінь не виникло))))

2. Как Вы чувствуете улучшился ли Ваш уровень языка? Как быстро Вы преодолели языковой барьер?
Звичайно мій рівень англійської мови покращився. Проблем у спілкуванні не виникало з першого дня.)

3. Чем Вы занимались во внеурочное время? Какие мероприятия Вам понравились больше всего?
Відвідувала місцеві крамниці, ресторани, паби та кіно. Проводила час зі своєю сім’єю та їхніми знайомими. Найбільше сподобалась виставка квітів, котру я відвідала з членами моєю сім’ї та їхніми друзями.

4. Какие экскурсии Вы посещали? Были ли они интересны и хорошо организованы?
Я відвідала Національну Галерею, Трафалгар Сквер, Мадам Тюссо, Кенсінгтонський Палац, Бакінгемський Палац, Британський музей, Лондонський Тауер, найвищу будівлю Європи «Шард», Лондон ай та Хамптон Коурт Палац. Брала екскурсію на річку Мол та також по вечірньому Лондону по річці Темзі. Також відвідала виставку квітів у місті, в котрому я проживала.

5. Что Вы можете рассказать об условиях проживания и питания?
Я мала свою окрему кімнату з двома ліжками та письмовим столом, стільцем, шафою та люстерком. Також окрему ванну кімнату. Харчування задовольняло мої смаки.

6. Оставьте свой отзыв о компании Meriten.
Я дуже задоволена роботою компанії Meriten. Допомога в оформлені документів була на вищому рівні. Сім’я котру мені знайшли відповідала всім моїм вимогам. Я рекомендую компанію Meriten.

Фото: