Living Learning English (Англія) 6915

 

Студент: Ходус Марина
Вік: 18 років
Дати програми: 30 червня-20 липня 2013 року (3 тижні)
Детально про LLE>>

 

1. Які у Вас залишилися враження від поїздки? Що сподобалось найбільше? Що не сподобалось? Чи виникли у Вас якісь труднощі чи конфлікти під час поїздки?
Мої враження від поїздки дуже позитивні. Більш за все мені сподобався час проведений в Лондоні, а саме в музеї Мадам Тюссо. Ніяких непорозумінь не виникло))))

2. Як Ви відчуваєте чи покращився рівень мови? Як швидко Ви подолали мовний бар’єр?
Звичайно мій рівень англійської мови покращився. Проблем у спілкуванні не виникало з першого дня.)

3. Чим Ви займались в позаурочний час? Які заходи Вам сподобались найбільше?
Відвідувала місцеві крамниці, ресторани, паби та кіно. Проводила час зі своєю сім’єю та їхніми знайомими. Найбільше сподобалась виставка квітів, котру я відвідала з членами моєю сім’ї та їхніми друзями.

4. Які екскурсії Ви відвідували? Чи були вони цікаві та гарно організовані?
Я відвідала Національну Галерею, Трафалгар Сквер, Мадам Тюссо, Кенсінгтонський Палац, Бакінгемський Палац, Британський музей, Лондонський Тауер, найвищу будівлю Європи «Шард», Лондон ай та Хамптон Коурт Палац. Брала екскурсію на річку Мол та також по вечірньому Лондону по річці Темзі. Також відвідала виставку квітів у місті, в котрому я проживала.

5. Що Ви можете розповісти про умови проживання та харчування?
Я мала свою окрему кімнату з двома ліжками та письмовим столом, стільцем, шафою та люстерком. Також окрему ванну кімнату. Харчування задовольняло мої смаки.

6. Залиште свій відгук про компанію Meriten.
Я дуже задоволена роботою компанії Meriten. Допомога в оформлені документів була на вищому рівні. Сім’я котру мені знайшли відповідала всім моїм вимогам. Я рекомендую компанію Meriten.

Фото: