Агенція Мерітен про зміни в процедурі отримання візи в Великобританію 6150

З 30 квітня 2013 г. оплата візового збору проводиться онлайн в євро.

При подачі заяви на отримання британської візи, всі громадяни України повинні сплатити візовий збір в режимі онлайн (за допомогою електронного гаманця WebMoney, карт Visa або MasterCard). Візовий збір має бути сплачений в євро. В самому візовому центрі оплата візового збору більше не приймається. Однак додаткові послуги (смс інформування про розгляд документів, преміум подача, плата за прискорену процедуру розгляду документів, кур’єрська доставка паспорту) сплачується готівкою під час подачі документів.

З 29 травня 2013 г. заявники, котрі подають документи на отримання студентської візи Tier 4, повинні будуть пройти співбесіду з представниками UKBA.

Ціллю співбесіди є визначення та підтвердження причин подачі заяви на даний тип візи. Заявникам будуть ставити питання загального характеру (дата та місто народження, вибране місце та напрямок навчання, дати програми, деталі проживання тощо), крім того, представники UKBA можуть поцікавитися про майбутні плани заявника та можливість оплатити своє навчання.

По всім запитанням відносно процедури отримання британської візи, звертайтесь в нашу агенцію за телефоном +38 044 384 18 43 або по електронній пошті info@meriten.com.ua. Ви також можете залишити заявку >>  у нас на сайті. Наші менеджери з задоволенням допоможуть Вам підготувати пакет документів, заповнити онлайн анкету, сплатити візовий збір та записати Вас на подачу документів в візовий центр.


Відгуки

Відгуки (0)

Залишити відгук