Про компанію

Компанія Мерітен надає широкий спектр послуг в сфері освіти за кордоном. Ми пропонуємо величезний вибір навчальних програм, починаючи з мовних курсів та закінчуючи середньою та вищою освітою в багатьох країнах світу. Ми представляємо величезну кількість закордонних навчальних центрів, освітніх компаній, приватних шкіл та університетів.

У 2014 році освітня агенція Мерітен була відзначена нагородою STM Star Awards в номінації Star New Agency. Це найбільш престижна нагорода в сфері освіти за кордоном, яка щорічно присвоюється провідним бізнес-виданням Study Travel Magazine. Також наші працівники щорічно беруть участь у міжнародних виставках, відвідують тренінги та зарубіжні навчальні заклади.

Ми пропонуємо програми підготовки до вступу у вищі навчальні заклади, навчання в приватних школах-пансіонах, а також мовні курси по вивченню англійської, німецької, іспанської, італійської, французької та інших мов. Ми пропонує також різноманітні літні програми для дітей з вивченням мови та різноманітною програмою дозвілля, мовні курси з бізнес англійської, підготовки до міжнародних екзаменів IELTS та TOEFL та багато-багато іншого. Дзвоніть, та наші менеджери підберуть для Вас саме ту програму та навчальний заклад, які більше всього будуть відповідати вашим вимогам та цілям.

Наші переваги

 • Ми працюємо без посередників, напряму із зарубіжними навчальними закладами та компаніями. Вже сьогодні ми є офіційними представниками понад 500 навчальних закладів за кордоном.
 • Наша компанія отримала премію Star Award в Лондоні, як краща агенція в номінації Star New Agency 2014. Це міжнародний знак якості, що присвоюється за відмінну роботу в сфері освіти за кордоном.
 • Наш персонал постійно навчається, проходить тренінги, семінари, відвідує міжнародні виставки ICEF і Alphe Conferences, Study World, British Boarding School Workshop, ми є членом організації BBS Connected, в яку входять кращі приватні школи Великобританії. Наші співробітники нагороджені сертифікатом IATC та Cambridge Assessment English, що підтверджує високу якість консультаційних послуг агенції Meriten в сфері освіти за кордоном. У нашій команді – кращі фахівці в сфері міжнародної освіти.
 • Ми працюємо з клієнтами по всій Україні. Вам не обов’язково приходити до нас офіс, ми можемо оформити поїздку дистанційно.
 • У нас є спеціальний менеджер з бронювання та продажу авіаквитків за найбільш вигідними тарифами.
 • Ми постійно розширюємо мережу наших партнерів, а також самі відвідуємо навчальні заклади, які пропонуємо нашим клієнтам.
 • Ми активно працюємо з навчальними закладами, щоб мати можливість першими надати спеціальні знижки і стипендії нашим студентам.
 • Ми гарантуємо індивідуальний підхід та конфіденційність.
 • Освітня агенція «Мерітен» була створена тільки з однією метою - зробити максимально доступною і простою освіту за кордоном. Бажання навчатися за кордоном часто не достатньо для того, щоб реально втілити бажане в життя. Пов'язано це з великою кількістю нюансів, що стоять на шляху закордонної освіти. Адже для того, щоб одного ранку прокинутися в студентському містечку іншої країни, необхідна тривала процедура оформлення документів, віз, авіаквитків, страховок і т.д. Найчастіше, подумавши про можливість навчатися за кордоном, Ви і не здогадуєтесь які кроки робити далі ... Саме в цьому ми Вам і допоможемо.

  Давайте визначатися:
  Першим і найголовнішим етапом на шляху до навчання за кордоном, звичайно ж, є вибір учбового закладу. На нашому сайті Ви знайдете сотні програм навчання для будь-якого віку і смаку, адже наша агенція є офіційним представником більш ніж 500 кращих навчальних закладів у всьому світі. Якщо часу знаходитися на сайті у Вас немає або відповідну програму Ви все-таки не знайшли, наші менеджери, вислухавши всі побажання, самостійно підберуть Вам програму, опишуть усі умови, озвучать вартість, початковий пакет документів і дадуть відповідь на всі запитання. Також Ви можете Заповнити онайн форму >> або відправити заявку на електронну адресу: info@meriten.com.ua і ми зв'яжемося з Вами протягом 24 годин з уже готовою інформацією.

  ВАЖЛИВО: ми не будемо пропонувати Вам школи чи університети, які не перевірені нами особисто або нашими партнерами. Менеджери агенції Мерітен самостійно відвідали навчальні заклади Англії, Італії, Канади, США, Іспанії, Німеччини і щорічно розширюють цю базу для того, щоб доносити Вам інформацію з перших вуст.

  Визначившись із ВУЗом, школою або іншим навчальним закладом, вибравши освітню програму або спеціальність, необхідно заповнити реєстраційну форму, підписати договір та оплатити послуги Агенції.

  А як з англійською?
  Знання мови - це найважливіший фактор успішного закінчення школи або ВНЗ за кордоном. Перед тим як відправляти документи до навчального закладу, необхідно визначитися з Вашим рівнем володіння мовою. Ми хочемо для Вас тільки кращого і точно знаємо, що іноді хороших оцінок у школі чи університеті, на жаль, може бути недостатньо для того, щоб в іншій країні розуміти спеціальну термінологію, вільно відповідати на уроках і спілкуватися з однолітками. Саме для уникнення такого роду проблем, наші фахівці спочатку самостійно проведуть невелику співбесіду для того, аби визначити подальший вектор дій: підготовчий або основний курс? Після цього стане зрозуміла необхідність складання міжнародних іспитів IELTS/TOEFL, тому що найчастіше навчальні заклади вимагають даний документ тільки для основного курсу.

  ВАЖЛИВО: іноді студенти з достатнім рівнем мови для вступу на основний курс вибирають підготовчий для того, щоб легше освоїтися в іншій країні, встигнути з переїздом, налаштувати побут, звикнути до нового оточення і лише після цього сідати за парту основного курсу.

  Готуємо документи:
  Коли вирішено підготовчий або основний курс Ви будете проходити, ми повідомляємо Вам необхідний список документів для вступу до навчального закладу. Це академічні виписки, сертифікати, мотиваційний лист, рекомендації, автобіографія, резюме. За підготовкою всіх цих документів буде ретельно стежити наш менеджер: допоможе правильно заповнити всі анкети, не допустити помилок при написанні резюме і автобіографії. Загалом, ми зробимо все для того, щоб навчальний заклад не відмовив Вам у зарахуванні.

  ВАЖЛИВО: менеджери агенції «Мерітен» відправили за кордон вже більше 700 клієнтів! У нас достатньо досвіду, щоб допомогти Вам чи Вашим дітям без зайвих клопотів пройти навчання за кордоном.

  Коли буде отримано підтвердження про прийняття, необхідно провести оплату курсу. Платити Ви будете безпосередньо на розрахунковий рахунок навчального закладу, що повністю виключає можливість додаткової націнки або відсотків з боку нашої освітньої агенції.

  А ось і ВІЗА:
   Більшість клієнтів, що бажають навчатися за кордоном, спочатку вважають отримання ВІЗИ найосновнішим і головним етапом. Ми ж з Вами вже знаємо, як багато процедур потрібно пройти і документів отримати тільки для того, щоб до цього етапу дістатися. :) Отже, необхідні документи для візи навчальний заклад надасть тільки після оплати курсу навчання. І ось, отримавши всі папери, Вам буде необхідно знову зайнятися збором документів, але вже для подачі у посольство. Ось тут також знадобляться послуги нашої агенції. Наші фахівці зроблять все можливе для відкриття візи: ми проконсультуємо Вас, як правильно підготувати і оформити весь пакет документів, заповнимо анкету, пояснимо процедуру отримання візи, запишемо на співбесіду, розповімо про питання, що найчастіше виникають, дамо індивідуальні рекомендації і допоможемо з перекладами.

  А як дістатися?
  Ура! Нарешті всі складні етапи позаду, на руках у Вас паспорт з візою, а навчальний заклад вже вносить Вас до списків студентів. Залишилося тільки зрозуміти, як дістатися до місця і де жити, у разі, якщо навчальний заклад не надає такої можливості. У цих питаннях ми також володіємо всією необхідною інформацією і за Вашим бажанням можемо забронювати як авіапереліт, так і місце проживання. Усі ці моменти ми обговорюємо особисто з кожним клієнтом і це особисто Ваш вибір.

  ВАЖЛИВО: наші послуги не закінчуються, коли Ви або Ваша дитина сідаєте в літак! Ми продовжуємо залишатися Вашим агентом і готові відповідати на всі питання протягом усього Вашого перебування за кордоном усі 24 години на добу. Ваш менеджер у будь-який час займеться вирішенням проблем, що виникли або відповість на всі питання, що хвилюють. Ви повністю можете покластися на нашу компетентність і авторитетність у разі переговорів із навчальними закладами.

  Як бачите, процедура оформлення освіти за кордоном не вичерпується лише вибором навчального закладу та отриманням візи. Необхідно пройти досить багато етапів, зібрати величезну кількість документів і пройти кілька інстанцій. Весь цей процес займає не один день. Саме тому всім потенційним клієнтам ми рекомендуємо зайнятися питанням оформлення освіти за кордоном:

  • При оформленні мовних курсів - за 6-16 тижнів, залежно від країни навчання
  • При оформленні середньої або вищої освіти - мінімум за 1 рік.

  Такі терміни ми обумовлюємо спеціально, адже в такому випадку Вам не потрібно буде поспішати з оформленням, отримувати візу за день до вильоту, не кажучи вже про те, що можна цілком заощадити, забронювавши заздалегідь авіапереліт.

  Сподіваємося, тепер Вам стала більш зрозуміла процедура оформлення документів для навчання за кордоном. Крім усього перерахованого вище Ви зможете також скористатися наступними додатковими послугами:

  • Оформлення медичного страхування
  • Оформлення закордонного паспорта/проїзного документу дитини
  • Супровід під час навчання
  • Нотаріальне завірення документів
  • Оформлення міжнародного студентського посвідчення ISIC
  • Переклад документів на будь-яку мову
  • Апостиль та легалізація документів
  • Замовлення авіаквитків
  • Бронювання готелів
  • Зустріч/проводи в аеропорту
  • Придбання та поповнення міжнародної телефонної карти TravelSim
  • Візова підтримка

  Ми звичайно ж відповімо на всі Ваші запитання!
  Телефонуйте або пишіть нам в будь-який зручний для Вас час.

 • Перелік послуг

  Оплата в гривнях по комерційному курсу на день оплати

  Надання консультаційних послуг щодо участі у мовних  програмах

  Надання консультаційних послуг щодо участі у мовних  програмах у разі наявності візи у студента

  Надання консультаційних послуг щодо участі у мовних  програмах (за кожний додатковий центр в одній країні)

  200 USD
  100 USD
  100 USD

  Надання консультаційних послуг щодо отримання середньої освіти за кордоном (до 4-х шкіл)

  Надання консультаційних послуг щодо отримання середньої освіти за кордоном (кожна додаткова  школа)

  Програма обміну в США

  600 USD
  100 USD


  700 USD

  Надання інформаційної підтримки під час навчання

  600 USD (200 USD за кожен триместр)

  Надання консультаційних послуг щодо отримання вищої освіти за кордоном (1 учбовий заклад)

  Надання консультаційних послуг щодо отримання вищої освіти за кордоном (кожен додатковий учбовий заклад)

  600 USD
  100 USD

   

  Інформаційна підтримка в оформленні короткострокової туристичної візи 

  Інформаційна підтримка в оформленні довготривалої студентської візи

  100 USD
  200 USD

  Організація ознайомчих поїздок в навчальні заклади

  Організація ознайомчих поїздок в навчальні заклади у  разі наявності візи у Замовника

  150 USD  з людини

  50 USD з людини

  Додаткові послуги, які розраховуються індивідуально:

  • Нотаріальне завірення документів
  • Переклад документів (будь-яка мова)
  • Апостиль / легалізація
  • Медична страховка
  • Авіаквиток
  • Супровід дитини під час перельоту працівником авіакомпанії
  • Кур'єрська пошта
  • Оформлення закордонного паспорта / проїзного документа дитини
  • Оформлення міжнародного студентського посвідчення ISIC
  • Телефонна SIM-карта TravelSim (стартовий пакет, поповнення)
 • Крок 1. Підбір програми
  Ознайомтесь з пропозиціями, представленими на нашому сайті, оберіть програму, яка вас зацікавила або ж зв’яжіться з нашими менеджерами, які проконсультують по всім питанням, нададуть інформацію про навчальний заклад, програми та актуальні ціни. Після цього заповніть заявку на бронювання та надішліть її на електронну пошту info@meriten.com.ua. Протягом 24 годин ви отримаєте розрахунок вартості обраної програми.
  Завантажити попередню заявку на бронювання.

  Крок 2. Оформлення договору
  Мовні курси
  Ми рекомендуємо підписувати договір та бронювати курс за 6-8 тижнів до гаданої дати поїздки. Це дозволить нам підібрати для вас найкращий варіант програми та проживання, а також забронювати авіаквиток по найбільш вигідному тарифу. Деякі програми потрібно бронювати в грудні-січні, у зв’язку з високою популярність та обмеженою кількістю місць.

  Середня та вища освіта
  Ми рекомендуємо підписувати договір за рік-два до бажаного початку навчання. Чим вище рейтинг навчального закладу, тим більше шансів на успішний вступ при ранній реєстрації. Крім того, у дитини буде час попрацювати над рівнем англійської мови, у випадку, якщо його буде недостатньо.

  Крок 3. Оплата послуг освітньої агенції Мерітен
  Згідно договору, бронювання місця в обраному центрі здійснюється тільки після сплати послуг агенції. Розрахунок відбувається готівкою в гривнах в офісі агенції або по безготівковому розрахунку на рахунок компанії. Виставлений рахунок необхідно сплатити протягом трьох банківських днів та відправити нам квитанцію про сплату. Після отримання оплати ми бронюємо місце в обраному вами центрі

  Крок 4. Сплата рахунку за навчання
  Після підтвердження про прийняття дитини на курс, необхідно повністю оплатити вартість програми у валюті на рахунок школи. Тільки після повної сплати курсу, навчальний заклад надсилає документи, необхідні для відкриття візи.

  Крок 5. Оформлення візи
  Після підписання договору та сплати послуг, ми надаємо вам список документів, необхідних для оформлення візи. Ми докладно проконсультуємо вас, як правильно підготувати пакет документів для подачі в посольство, допоможемо заповнити анкету, пояснимо процедуру оформлення візи, запишемо на подачу документів, розкажемо про найбільш часті питання фізових офіцерів та надамо індивідуальні рекомендації.

  Освітня агенція Мерітен не несе відповідальність за достеменність інформації в наданих вами документах. Незалежно від прийнятого посольством рішення, консульський збір не повертається.

  Умови ануляції у випадку відмови у візі
  У випадку відмови у візі вам повертається повна вартість програми, за винятком вартості послуг агенції Мерітен, реєстраційного збору школи, банківських витрат, консульського збору та витрат на кур’єрську доставку запрошення для посольства. В залежності від причини відмови, ми запропонуємо вам повторну подачу документів або підберемо курс в іншій країні.

  Крок 6. Бронювання авіаквитка
  Ми надамо інформацію про тарифи різних авіакомпаній, забронюємо вам квиток та в потрібний час повідомимо про необхідність його сплати. Умови купівлі та порядок обміну (повернення) авіаквитка встановлюється авіакомпанією. Якщо ви самостійно бронюєте квиток, то вам необхідно не пізніше, ніж за 14 днів до вильоту повідомити нас про точні дати, час та номер рейму для організації зустрічі а аеропорту прибуття.

  Крок 7. Отримання документів для поїздки
  За декілька днів до вильоту ми надамо вам інформацію щодо вашого розміщення, проживання закордоном та розповімо про особливості навчання в обраній школі. Повний комплект документів надається в офісі агенції. Ми будемо раді почути ваші враження про поїздку після повернення. Напишіть нам на електронну пошту  info@meriten.com.ua або подзвоніть за номером +38 (063)278-66-55, +38 (097) 962-48-63. Ваші відгуки дуже важливі для ще більш ефективної співпраці нашої компанії з постійними та новими клієнтами.

  Нагадуємо, що основні напрямки діяльності нашої агенції:

  • Допомога в виборі країни, навчального закладу та програми
  • Організація ознайомчих поїздок
  • Візова підтримка
  • Організація тестування
  • Переклад, легалізація, нотаріальне завірення документів
  • Бронювання житла
  • Замовлення авіаквитків, трансферів
  • Медичне страхування
  • Оформлення закордонного паспорту
  • Реєстрація на екзамени (TOEFL, IELTS)
  • Супровід під час навчання
 • Освітня агенція Мерітен запрошує до взаємовигідної співпраці туристичних агентів, директорів шкіл та вчителів. Ми зацікавлені в співпраці та будемо раді надати вам вигідні умови. Наші менеджери завжди готові допомогти з підбором курсу, який найбільше підійде для вашого клієнта.

  Наша компанія пропонує широкий вибір закордонних освітніх програм для дітей та дорослих. Серед наших партнерів кращі мовні школи коледжі та університети Великобританії, США, Канади, Германії, Швейцарії, Франції, Мальти, Іспанії, Італії, Австрії, Ірландії, Китаю, Бельгії, Кіпру, Японії.

  Для отримання партнерського договору, будь ласка, відправте заявку на info@meriten.com.ua .

 • З 3 лютого по 9 травня 2014 провідне бізнес-видання в сфері навчання за кордоном Study Travel Magazine проводило щорічне голосування на визначення кращих навчальних закладів і агенцій в 24 категоріях. Участь взяли більше 3000 агентів і шкіл! Голосування проходило 3 місяці, під час якого, навчальні заклади голосували за своїх зарубіжних партнерів і навпаки. У кожній номінації були обрані 5 організацій, які набрали найбільшу кількість голосів. Освітня агенція Мерітен увійшла до п'ятірки кращих, разом з корейською, канадською, словенською і турецькою агенціями. У суботу, 30 серпня 2014 року в Лондоні відбулася офіційна церемонія нагородження переможців престижної премії STM Star Awards.

  Ми дуже пишаємося тим, що освітня агенція Мерітен була відзначена цією нагородою в номінації Star New Agency 2014!

  Всіх переможців можна побачити на сайті Study Travel Magazine >> 

  Дякуємо всім нашим партнерам за підтримку!!!

  Dear Partners,

  We are proud to win Star New Agency award this year! Thank you so much to all of you who have voted for Meriten Education Agency! We really appreciate your support! We have been working hard towards quality of our services and excited to get such prestigious award. Thank you so much for all your votes! We are happy to be the winners and look forward to continue our cooperation with you! This award means that we are on the right way of becoming the best in what we do. Please let us use this opportunity and congratulate our partners who have also won award this year! It’s a great pleasure to collaborate with so many high quality schools all over the world!

  Best regards,
  Meriten Education Agency Team

 • 2019 рік

  4 грудня 2019 року в готелі Radisson Blu Podil відбувся тренінг, організований освітньою компанією INTO. Основна увага приділялася американським університетам Oregon State University та Suffolk University, а також доступним програмам STEM. Поговорили також про Великобританію: особливо відмітимо Університет Ексетера, один з кращих університетів країни.

  25 січня 2019 року в готелі Опера відбувся тренінг для українських освітніх агенцій Canada Pathway Workshop від провідних канадських навчальних закладів. Участь взяли: приватна школа спільного навчання Braemar College, державний коледж George Brown і Ryerson University в Торонто, а також мовна школа ILAC. Захід також відвідали представники Посольства Канади. Ми задоволені, що можемо запропонувати нашим клієнтам вступ у кращі навчальні заклади Канади. Для українських студентів є безліч програм: мовні курси різної тривалості, отримання диплома про повну загальну середню освіту від канадської приватної школи, програми для отримання сертифікатів і дипломів в різних областях, а також навчання на бакалавраті і магістратурі в престижних канадських університетах.  2018 рік

  5 грудня 2018 року відбулась презентація освітнього центру INTO. На зустрічі особливу увагу приділили навчанню в одному з кращих університетів Шотландії - University of Sterling. Говорили також про студентські візи для навчання у Великобританії і обговорювали кращі STEM спеціальності в США в сфері бізнесу.

  15 листопада 2018 року
  агенція Meriten отримала бейдж Cambridge Assessment English. Cambridge English Language Assessment (Cambridge English) є частиною Кембриджського університету. Cambridge English пропонує найцінніший набір кваліфікацій для учнів і викладачів англійської мови в світі. 

  12 листопада 2018 року
  в Києві відбулася презентація американського університету Arizona State University. Тетяна Кириченко пройшла тренінг від представників університету і відтепер агенція Meriten є офіційним представником даного навчального закладу на території України. 

  19 липня 2018 року
   Тетяна Кириченко пройшла курс IATC (ICEF Agent Training Course), який розроблений організацією ICEF спільно з Pier Online і здала офіційний тест. IATC є практичним, професійним курсом навчання для консультантів в сфері освіти за кордоном. Він надає агентам розуміння загального міжнародного ринку освіти і основних цільових країн для іноземних студентів, знайомить з основними навичками, необхідними для аналізу освітніх продуктів і процесів. Професійне зростання, розширення спеціалізованих знань, умінь і навичок нашого персоналу є невід'ємною частиною нашої роботи і підтверджує високу якість консультаційних послуг агенції Meriten в сфері освіти за кордоном.
  20 березня 2018 року 
  в Києві пройшла міжнародна конференція у сфері освіти ICEF Ukraine Focus. У конференції брали участь навчальні заклади Великобританії, Канади, Мальти, Франції, Іспанії, США та Австралії, а також кращі освітні агенції України. Марія Трибушко і Тетяна Кириченко провели більше 25 зустрічей з уже існуючими партнерами і уклали нові партнерські договори. Захід також відвідали представники посольств, ознайомчі семінари провели: Remedios Compañ та Maria Ternovenko (посольство Іспанії), Kim Eggerton (посольство США). 

  19 березня 2018 року 
  в готелі Intercontinental відбувся масштабний тренінг канадської мовної школи ILAC. В ході заходу пройшли цікаві семінари про освіту в Канаді, які провели представники Visa Section & Trade Commissionaire of the Embassy of Canada і Jonathan Kolber (засновник школи ILAC). Також у тренінгу брали участь представники Thompson Rivers University та Vancouver Film School  
  22 лютого 2018 року
  в Києві відбулася виставка канадських державних шкіл за підтримки організації CAPS-I. Тетяна Кириченко, директор з розвитку освітньої агенції Мерітен, провела більше 20 зустрічей протягом дня. Були підписані договори з школами в провінції Альберта, Британська Колумбія, Манітоба, Онтаріо, Квебек, Нью-Брансвік і Саскачеван. Ми раді можливості доповнити наше портфоліо канадських шкіл також державними навчальними закладами!

  16 лютого 2018 року пройшла презентація вищих навчальних закладів у Великій Британії, США, Канаді та Австралії від провідного провайдера підготовчих освітніх програм для іноземних студентів Navitas. Тепер Navitas пропонує також навчання в Virginia Commonwealth University і Richard Bland College, а агенція Meriten із задоволенням поділитися з Вами тонкощами вступу до цих навчальних закладів. Крім цього, Mike Walkey і Mark Peters, директора з маркетингу канадських університетів Simon Fraser University і University of Manitoba, розповіли про переваги навчання в університетах Канади, що особливо цікаво для наших клієнтів. Kattie Layt, представник англійського університету Anglia Ruskin University в Кембриджі, особливу увагу приділила питанню виходу Великобританії зі складу ЄC, а також тому, чим це потенційно може бути вигідно для українських студентів. Про ці та інші новини розповімо Вам на індивідуальній зустрічі в нашому офісі!

  12 лютого 2018 року в готелі Опера відбулася презентація канадських навчальних закладів - Canada Pathway Workshop. Участь взяли: приватна школа Braemar College, Humber College і Ryerson University в Торонто, а також мовна школа ILSC з кампусами в Торонто та Ванкувері. Захід також відвідав представник міграційного відділу Посольства Канади.

  6 лютого 2018 року Тетяна Кириченко, директор з розвитку агенції Мерітен, відвідала презентацію університету Вінніпег (провінція Манітоба, Канада). Пані Кім Лоеб, виконавчий директор програми професійної, післядипломної та безперервної освіти, ознайомила з програмами, які пропонує навчальний заклад, вступними вимогами і процедурою зарахування, а пан Адам Барболет (Mr. Adam Barbolet), керівник комерційного відділу Посольства Канади в Україні приділив особливу увагу візовим питанням.

  2017 рік

  2 листопада 2017 року в Посольстві США пройшла презентація таких навчальних закладів, як Pomfret School, Northfield Mount Hermon School, Eaglebrook School. Ми раді співпраці з такими рейтинговими приватними школами Нової Англії і будемо раді познайомити наших клієнтів зі вступними вимогами і допомогти із зарахуванням вже в цьому році!

  11 квітня 2017 року
  відбулася масштабна презентація навчальних закладів організації Kaplan. Валентина Нікітіна та Mehriban Nicholson познайомили учасників заходу з американськими та англійськими університетами, а також розповіли про вступні вимоги і нові програми. Особливу увагу приділили американському університету Northeastern University і новій школі в Англії для підлітків від 16 років MPW з кампусами в Лондоні, Бірмінгемі і Кембриджі.

  13 лютого 2017 року агенція Мерітен прийняла участь в тренінгу, що спрямований на розвиток освіти в Канаді. В заході були задіяні представники Канадського посольства, мовної школи ILAC з центрами в Торонто та Ванкувері, мовної школи для дітей від 13 до 19 років Braemar College та університету в провінції Онтаріо – York University, чия бізнес-школа входить в 20-ку найкращих в світі.

  2 лютого 2017 року в Посольстві США, за участі комерційного атташе американського посольства Мішель Сміт, пройшла презентація таких навчальних закладів, як Maine Central Institute, Thomas College, Mt. Blue Campus, Thornton Academy, Washington Academy. Відтепер агенція Мерітен може запропонувати ще більше чудових навчальних закладів українським студентам в прекрасному штаті Мен. Окрема вдячність Megan Theberge, яка представляла приватну школу Thornton Academy, за чудовий відгук про нашу студентку Левушевську Яну, яка закінчила школу в минулому році!

  19 січня 2017 року в готелі Radisson Blu Podil пройшов тренінг від освітньої компанії Study Group серед агенцій України. Представники компанії поділилися новинками в сфері вищої освіти в Англії, Ірландії, Голландії, США, Канади, Австралії та Нової Зеландії. Юлія Маленовська, представник Bellerbys College, однієї з кращих приватних міжнародних шкіл у Великобританії, також розповіла, що в 2017 році, всі студенти Bellerbys College, які успішно закінчать програму Foundation, гарантовано отримають лист про зарахування від Lancaster University, який входить в топ-10 британських шкіл менеджменту і володіє найбільш впливовими акредитаціями AACSB, EQUIS і The Associations of MBAs, які є тільки у 1% бізнес-шкіл світу. А для кращих студентів також пропонуються стипендії до 50% від вартості навчання!

  2016 рік

  20 травня 2016 року в готелі Інтерконтиненталь пройшов семінар американської компанії Shorelight Education при підтримці Комерційної служби Посольства США. В рамках даного освітнього заходу представники 8 американських приватних та державних університетів (таких як American University, Auburn University, University of Kansas, University of South Carolina, Louisiana State University, Adelphi University, University of Central Florida, Florida International University) познайомили участників з можливостями навчання в даних вищих учбових закладах на програмах бакалаврату та магістратури. Також представники Shorelight Education розказали про унікальну програму підготовки до майбутньої кар'єри - Career Accelerator Program (CAP) та можливостях працевлаштування після отримання диплома Бакалавра або Магістра. Захід включав також виступ Мішель Сміт, Комерційного Атташе, Посольство США в Україні та Представника Консульского Відділу США з питань оформлення студентських віз.

  18 березня 2016 року організація CEG провела презентацію і познайомила українських агентів з школою CATS Academy Boston для дітей 14-18 років. Зараз закінчується будівництво абсолютно нового кампусу, в якому студенти зможуть розпочати навчання вже з цього вересня. Викладацький склад коледжу - висококваліфіковані вчителі, які також є випускники кращих університетів Америки. Програми навчання спрямовані на підготовку до вступу в кращі ВНЗ країни. Крім академічної програми, студенти, які розглядають вступ до університетів Ліги Плюща, також можуть відвідати літню підготовчу програму, на якій зможуть покращити свою англійську, підготуватися до здачі SAT, а також відвідати такі університети, як Harvard, Yale, Brown, Dartmouth, MIT.


  24 лютого 2016 року
  представники ONCAMPUS Amsterdam Дейв Фью і Євгенія Папуола провели презентацію в Radisson Blu Hotel і розповіли про підготовчі програми для вступу в Amsterdam University of Applied Sciences. Менеджер освітньої агенції Мерітен Галина Тараканова взяла участь у презентації, а також майстер-класі по економіці від Євгенії Папуоли.

  21 лютого 2016 року відбулась виставка «Осіта в Канаді» - ексклюзивна подія, яка вже втретє організовується Посольством Канади в Україні. В ході виставки менеджер осітньої агенції Мерітен Галина Тараканова зустрілась з представниками 17 провідних канадських навчальних закладів, познайомилась з новими програмами та відвідала ознайомчі презентації.

  2015 рік

  З 1 по 3 листопада 2015 року, директор з продажів агенції Мерітен Марія Трибушко, відвідала одну з найбільших і значущих конференцій у сфері освіти - ICEF Berlin Workshop, яка проводилася вже в 20-тий раз. Конференція проходила в Берліні в готелі InterContinental Berlin. У конференції брали участь освітні установи та організації, професіонали програми Work and Travel і кращі агенції з усього світу. Марія Трибушко провела більше 25 зустрічей з уже існуючими партнерами й уклала нові партнерські договори з навчальними установами в США, Великобританії, Канаді, Ірландії та Німеччині.

  15 жовтня 2015 року представники агенції Мерітен взяли участь у тренінгу, присвяченому освіті в Канаді, який провела провідна мовна школа ILAC. Під час заходу особлива увага приділялася перспективам розвитку канадської освіти. Представники школи розповіли про можливості мовної підготовки та подальшого навчання у вищих навчальних закладах Канади для українських студентів. Особливими гостями були представники посольства Канади і канадського коледжу Niagara College, завдяки чому всі учасники тренінгу були ознайомлені з останніми вимогами та умовами отримання довгострокових студентських віз до Канади. Окрім цього, Марія Трибушко і Тетяна Радченко, пройшли тренінг "Service Excellence" від школи ILAC і познайомилися з основними секретами якісного обслуговування.

  2014 рік

  Агенція Мерітен взяла участь в одній з найбільш престижних конференції Alphe Conference в Лондоні 30 і 31 серпня 2014 року. Наш директор з розвитку, Тетяна Радченко, провела більше 25 зустрічей, в ході яких були підписані договори з новими навчальними закладами Ірландії, Мальти, США, Великобританії, Швейцарії, Іспанії, Німеччини, Франції, Австралії та Канади.

 • Туристическая компания YouTour