Вища освіта 13000

Отримання вищої освіти за кордоном – це актуальне питання як для старшокласників, так і для їх батьків. Статистичні дані показують, що останнім часом все більше українців подає документи на отримання студентських віз і їде на навчання в університети за кордоном.Vyshee1

Європейські університети вкладають багато коштів в розвиток своєї інфраструктури, розробку програм, вони запрошують найкращих викладачів, що допомагає їм підніматися в рейтингах і надавати високу якість освіти. Також навчання в вузі за кордоном надає більше кар’єрних можливостей завдяки практичній складовій програм. Всі навчальні заклади розуміють, що студенти, в першу чергу, хочуть отримати корисні практичні навички, які будуть корисні в їх майбутній професії. Тому вища освіта за кордоном значно відрізняється від тієї, що пропонують українські вузи.

Переваги іноземної освіти:

 • визнання диплома на міжнародному рівні
 • можливість отримати роботу практично в будь-якій країні світу
 • ідеальне знання іноземної мови
 • практичні навички побудови власного бізнесу
 • міжкультурний досвід тощо
БакалавриатМагистратураДипломные программы

Перше, що необхідно розуміти – вчитися все ж доведеться не на рідній мові, відповідно знання іноземної мови у майбутнього студента повинні бути на високому рівні. Друге, що потрібно врахувати – вітчизняна система освіти істотно відрізняється від західної.

Наприклад, українські школярі закінчують вчитися на кілька років раніше, ніж англійці або німці. Через відмінності програм, перед тим як бути зарахованим до західного ВНЗ, необхідно пройти підготовчі курси. В Англії є, наприклад, два варіанти: пройти річну підготовчу програму під назвою Foundation або провчитися останні два класи в англійській старшій школі і отримати сертифікат про повну загальну середню освіту A-Level або IB.

Тривалість підготовчих курсів може коливатися від декількох місяців до року. Курси дозволяють підтягнути рівень іноземної мови, а також присвячені вивченню профільних предметів за спеціалізацією, на яку збирається вступати майбутній студент. Дані програми можуть проводитися на базі ВНЗ або коледжу, або на базі мовних шкіл. Варто відзначити, що підготовчі курси часто дуже допомагають студенту як в якості адаптації, так і в якості вивчення іноземної мови.

В Україні найбільшим попитом у напрямку вищої освіти користуються такі країни як Англія, Канада, США і Швейцарія.

Англія не втрачає популярність через великий вибір спеціальностей, а також через велику кількість ВНЗ і коледжів, імена яких відомі на весь світ. Отримавши диплом канадського університету, Ви матимете можливість залишитися в цій країні на постійне проживання. США займає найвищі позиції за якістю наданого освіти, а Швейцарія готує найкращих кадрів у сфері готельного бізнесу і туризму в усьому світі.

Останнім часом також набувають популярності європейські країни – Греція, Кіпр, Латвія, Литва, Естонія і Польща. Диплом вони видають все того ж західного зразка, якість освіти зростає з кожним роком, та й недорогі університети Європи цікавлять все більше іноземних студентів.

Магістратура за кордоном

Багато студентів також розглядають навчання на магістратурі. Вибір університету за кордоном потрібно починати якомога раніше. У Вас повинно бути достатньо часу для підготовки пакету документів, дотримання всіх термінів і дедлайнів. Також чим раніше буде отримано лист про зарахування, тим швидше Ви зможете вибрати житло і тим більше варіантів буде доступно. Якщо Ви не плануєте займатися науковою роботою, то швидше за все магістратура за кордоном – це завершення Вашого навчання в університеті.

Основні документи для вступу:

 • диплом бакалавра
 • підтвердження знання іноземної мови (міжнародний сертифікат)
 • рекомендаційний лист від викладачів
 • мотиваційний лист з детальним описом чому Ви хочете вчитися за кордоном
 • резюме

Часто студенти хочуть отримати другу вищу освіту за кордоном або змінити спеціальність. Багато університетів дозволяють це зробити, якщо Ви пройдете спеціальну програму підготовки. Однак список спеціальностей в цьому випадку буде обмежений. За загальним правилом, магістратура – це більш глибоке, наукове вивчення Вашої спеціальності. А на такі програми як МВА, крім диплома бакалавра, потрібно від 3 до 5 років досвіду роботи.

Допомога експертів

В яку країну відправитися за дипломом, який ВНЗ обрати і за якою спеціальністю здобувати освіту питання кожного окремого абітурієнта. У свою чергу, освітня агенція Meriten в силу свого досвіду допоможе полегшити даний вибір і не витрачати багато часу на пошук відгуків в інтернеті. Адже ми стикаємося з цим питанням кожен день і знаємо, що порадити, щоб навчання приносило тільки позитивні емоції. Крім цього, з нами набагато легше пройти всю процедуру оформлення документів, адже ми вже не перший рік безпосередньо працюємо з нашими зарубіжними партнерами і точно знаємо які документи, коли і куди необхідно подавати.

Наші менеджери з радістю вислухають всі Ваші питання в телефонному режимі, а краще – приїжджайте до нас в офіс, щоб ми особисто могли поділитися своїм професійним досвідом, розповісти про відгуки наших студентів з-за кордону, а також підібрати Вам кращу програму навчання.


Акції

 • Знижки на навчання в Канаді від ILAC

  У зв’язку з нестабільною економічною ситуацією в Україні і девальвацією гривні, школа пропонує всім бажаючим вчитися в Канаді зі знижкою в розмірі 25-30%!

 • Знижка від Cavendish на дитячу програму в Англії

  Увага! Школа Cavendish пропонує знижку до кінця травня 2020 року на програму в престижній бординговій школі Embley Park! Дати програми: 12/07- 16/08 День заїзду та від’їзду: неділя   Спільне проживання: стандартна ціна – 774 фунта ціна зі знижкою – 749 фунтів Одномісне проживання: стандартна ціна – 824 фунта ціна зі знижкою – 799 фунтів   Дууууже […]

Відгуки

 • Cavendish School of English, Bournemouth (Англія)

  Студент: Кузьо Єва
  Вік: 11 років
  Дати програми: 30 червня – 13 липня 2019 року (2 тижні)

 • ILAC, Toronto (Канада)

  Студент: Мартинчук Влад
  Вік: 18 років
  Дати програми: 26 грудня 2018 року – 9 лютого 2019 року (6 тижнів)

Корисна інформація

Контакти

адресЧекаємо Вас у нашому офісі за адресою:
Київ, пр. Перемоги 5а, оф. 605 (6 поверх)

телефон+38 (063) 278-66-55 +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

почта
info@meriten.com.ua

Графік роботи: пн-пт з 10:00 до 19:00

Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

[google-map-v3 width="100%" height="350" zoom="16" maptype="roadmap" mapalign="center" directionhint="false" language="ua" poweredby="false" maptypecontrol="true" pancontrol="true" zoomcontrol="true" scalecontrol="true" streetviewcontrol="true" scrollwheelcontrol="false" draggable="true" tiltfourtyfive="false" addmarkermashupbubble="false" addmarkermashupbubble="false" addmarkerlist="Київ, пр-т. Победы, 5а{}1-default.png" bubbleautopan="true" showbike="false" showtraffic="false" showpanoramio="false"]