Середня освіта 12996

Освіта дитини – найважливіший крок на його шляху до досягнення успіху. Розуміючи це, більшість батьків намагаються підшукати кращий навчальний заклад.Srednee1

Шкільна освіта за кордоном в таких країнах як Англія, США або Канада – сильніша і престижніша, ніж в більшості шкіл нашої країни. Адже, проходячи навчання в школі за кордоном, дитина отримує набагато ширші перспективи, зазвичай вступає в кращі ВНЗ світу і домагається чудових результатів в кар’єрі. Крім цього, потрібно враховувати, що це найкращий спосіб досконало вивчити кілька іноземних мов, а також перший серйозний крок до самостійності.

Середня школа за кордоном: обираємо і вступаємо

Вступ до приватних шкіл за кордоном довгий і важкий процес. Необхідно пройти всі етапи: від вибору школи і складання вступних іспитів до отримання студентської візи і придбання авіаквитків.

Розпочати підготовку до вступу потрібно з перевірки рівня володіння іноземною мовою у дитини, адже їй належить розуміти специфічну термінологію і відповідати на уроках. І не зважаючи на те, що топові школи відбирають дітей тільки з найвищими оцінками, є багато сильних шкіл, які пропонують підготовчі програми для іноземних школярів. При деяких школах є навіть окремі підготовчі центри, які поступово будуть вводити дитину в іноземну середу навчання. Це допомагає зробити навчання за кордоном для школярів простіше, дати час дитині на адаптацію або підготуватися до вступу в більш рейтинговий навчальний заклад.

Навчання за кордоном для школярів: готуємося до відмінностей в підході до освітиSrednee2

Середня освіта за кордоном значно відрізняється від нашої. У багатьох країнах в останніх класах старшої школи діти можуть самостійно обирати більш цікаві для них напрямки. Так, відповідно до традиційної англійської системи освіти, школярі повинні визначитися зі спеціалізацією вже в 16 років. Іноді школи пропонують кілька освітніх програм відразу і можливість навчання на різних мовах. Наприклад, в Німеччині можна вчитися як німецькою, так і англійською мовами. А в Швейцарії можливостей ще більше: діти можуть вчитися англійською, німецькою або французькою мовами.

Підготовку документів для вступу до школи за кордоном необхідно починати мінімум за рік. Але і цього часу може не вистачити, особливо, якщо Ви плануєте вступати в рейтинговий навчальний заклад – тоді термін подання та оформлення документів для вступу може досягти і чотирьох років. Чим раніше почати процес реєстрації, тим спокійніше і розважливіше Ви зможете зробити свій вибір, а також підготуватися до вступних іспитів.

Приватні школи

Програми обміну

 

Пакет документів, необхідний для вступу в зарубіжну школу включає:Srednee3

 • виписка оцінок за останні 3 роки;
 • твір на іноземній мові про себе, плани на майбутнє і чому була обрана дана школа;
 • характеристики та рекомендації від викладачів;
 • копії сертифікатів і дипломів, якщо такі є в наявності;
 • заповнена реєстраційна анкета;
 • копія закордонного паспорта.

В першу чергу необхідно відібрати кілька шкіл, бажано з різним рівнем рейтингу. Дуже часто батьки роблять висновки про школи за відгуками в інтернеті і рекомендаціями знайомих. Але те, що сподобалося чужій дитині, не обов’язково буде імпонувати Вашій. Для того, щоб остаточно переконатися в правильності обраного навчального закладу, ми рекомендуємо відвідати кілька відібраних заздалегідь шкіл. Познайомившись з викладачами, подивившись на класи і кімнати для проживання, поспілкувавшись з іншими школярами і пообідавши в місцевій їдальні, Ви зможете переконатися, що навчання в школі за кордоном принесе Вашій дитині максимальну користь.

Коли стоїть питання тривалого проживання дитини за межами своєї країни, всі батьки хвилюються. Як агенція з чималим досвідом роботи, ми прекрасно розуміємо Вашу тривогу і готові допомогти у виборі навчального закладу.

У наші послуги входить:

 • Підготовка до проходження вступного тестування та інтерв’ю
 • Організація ознайомчої поїздки
 • Підбір опікуна (при необхідності)
 • Оформлення пакету документів для отримання візи
 • Бронювання проживання, авіаквитка і трансферу.

Наші менеджери є фахівцями в галузі освіти за кордоном, ми дамо відповідь на всі Ваші запитання про середню освіту за кордоном, її вартість і допоможемо вирішити будь-які проблеми. Перед від’їздом дитини Вам буде надана максимальна інформація щодо школи та місця проживання, відповідальних осіб, екстрених телефонів тощо. Під час перебування дитини за кордоном ми також пропонуємо послугу «Супровід». Ви в будь-який час зможете звернутися до Вашого менеджера в агенції Meriten і поставити всі питання щодо навчання Вашої дитини за кордоном.

 


Акції

 • Знижки від Kings Colleges

  Kings пропонує яскраві знижки (до 20%) на мовні курси для дорослих та мовні програми для дітей та підлітків у Великобританиії та США!

 • Знижки на навчання в Канаді від ILAC

  У зв’язку з нестабільною економічною ситуацією в Україні і девальвацією гривні, школа пропонує всім бажаючим вчитися в Канаді зі знижкою в розмірі 25-30%!

Відгуки

Корисна інформація

 • Як стати архітектором в США і Великобританії?

  Професія архітектора – досить престижна в усьому світі. Але щоб отримати ліцензію і працювати в цьому напрямку, потрібно пройти непростий шлях. Почати готуватися до вступу потрібно вже в старшій школі. Ми рекомендуємо приділити особливу увагу точним предметам, таким як геометрія, алгебра і фізика, а також не забувати про дисципліни, що розвивають естетичний смак і уяву. […]

 • Готуємося отримати візу для навчання в англійській приватній школі. Що очікувати?

  Ми підготували для Вас коротку інформацію, яка допоможе перевірити, чи готові Ви до отримання довгострокової англійської студентської візи Tier 4

Контакти

адресЧекаємо Вас у нашому офісі за адресою:
Київ, пр. Перемоги 5а, оф. 605 (6 поверх)

телефон+38 (063) 278-66-55 +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

почта
info@meriten.com.ua

Графік роботи: пн-пт з 10:00 до 19:00

Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

[google-map-v3 width="100%" height="350" zoom="16" maptype="roadmap" mapalign="center" directionhint="false" language="ua" poweredby="false" maptypecontrol="true" pancontrol="true" zoomcontrol="true" scalecontrol="true" streetviewcontrol="true" scrollwheelcontrol="false" draggable="true" tiltfourtyfive="false" addmarkermashupbubble="false" addmarkermashupbubble="false" addmarkerlist="Київ, пр-т. Победы, 5а{}1-default.png" bubbleautopan="true" showbike="false" showtraffic="false" showpanoramio="false"]