Агенція Мерітен відкриває новий напрямок – навчання в Чехії! 24892

Чеська Республіка – невелика держава в Центральній Європі. Її столиця Прага відома неймовірно красивою старовинною архітектурою, добре розвиненою туристичною інфраструктурою, знаменитими курортами і гарною екологією. Крім того Чехія надає студентам високоякісну державну освіту. І, що теж важливо, тут дуже низький рівень безробіття в порівнянні з іншими країнами Європи: 6% – в Чехії, 2,5% – в Празі.

Найперспективнішими напрямами чеської освіти є:

 • Інновації і наука, IT-технології
 • Охорона здоров'я
 • Банківська справа
 • Готельно-ресторанна галузь
 • Автомобілебудування
 • Логістика і транспорт
 • Кіноіндустрія та інші творчі спеціальності

Всі вони представлені в найбільших і популярних державних вузах країни. А це:

 • Карлов Університет
 • Чеський технічний університет
 • Чеський Аграрний Університет
 • Вища Школа Економіки
 • Академія Художніх Мистецтв

Для вступу Вам необхідно знати чеську мову на рівні В1 / В2, надати шкільний атестат, а також успішно скласти вступні іспити. Подача документів в більшість вузів відбувається в лютому-березні, а іспити проходять в червні.

Звичні для нас бали замінені системою кредитів. Наприклад, для того, щоб отримати ступінь бакалавра, необхідно набрати не менше 180 кредитів, тобто, як мінімум, 30 кредитів на місяць (програма розрахована на 3 роки). Важливою особливістю є те, що студенти самостійно формують свій розклад, а також сесію, що дає їм можливість підійти до здачі найбільш підготовленими. А вільний від навчання час можна присвятити роботі (до 20-ти годин на тиждень у навчальний період).

Отже, головна перевага – це безкоштовна вища освіта для іноземців в державних вузах!!! Умовою отримання доступу до неї є знання чеської мови. Наш партнер Міжнародний Союз Молоді пропонує підготовчий річний курс в Чехії, основною метою якого є вивчення чеської мови до необхідного рівня. Але не тільки! У процесі навчання майбутні студенти знайомляться і адаптуються до місцевої культури, особливостей освітньої системи, а також обирають напрямок, який потім будуть вивчати у вузі. Наші партнери зустрінуть Вас в аеропорту в будь-який час доби, а також запропонують допомогу і підтримку з різних питань: переклад документів, нострифікація атестата або диплома, консультація з вибору професії, екскурсія по чеським вузам, трансфер з аеропорту та ін.

Стандартна програма підготовки розрахована на 800 годин. Сюди входить вивчення чеської, англійської мов та математики. Є також спеціалізовані курси для вступу на медичний факультет, а також вивчення англійської, куди входить складання тесту IELTS (для тих, хто хоче продовжувати навчання англійською мовою). Вартість річного курсу складає 4700-5000 євро.

ВАЖЛИВО!!! Перед вступом в будь-який чеський вуз абітурієнту необхідно пройти процедуру нострифікації атестата. Нострифікація відбувається тільки в Чехії, передбачає додаткову здачу іспитів з 2-3-х предметів і займає тривалий проміжок часу. Перебування за довгостроковою навчальною візою протягом підготовчого курсу дозволяє вчасно пройти нострифікацію перед подачею документів до вузу. Після зарахування Ви зможете продовжити візу на території Чехії буквально за кілька днів.

Для тих, кого цікавить престижний диплом в сфері готельно-ресторанного бізнесу, МСМ пропонує програму подвійного диплому у форматі Чехія + Швейцарія. Тут навчання проходить англійською мовою і є платним. Його основна перевага в тому, що перші 2 роки Ви навчаєтеся в Чехії і платите близько 6500 євро на рік (що істотно заощаджує Ваші кошти), а 3-й курс проходите в Швейцарії, де вартість навчання складає орієнтовно 29000 франків. Зате сюди входить проживання та харчування на базі 5-зіркових готелів і оплачуване стажування. Цей диплом відкриє для Вас можливість працевлаштування в найпрестижніших готелях і ресторанах світу.

А для тих, хто мріє пов'язати своє життя з футболом, МСМ пропонує пройти підготовку в Міжнародній Футбольній академії в Празі. Заняття проводять відомі в минулому футболісти і тренери. Крім інтенсивних тренувань і змагань, студенти також засвоюють академічну програму, а для найуспішніших гравців передбачені стипендії. Після закінчення Ви будете мати такі ж можливості для вступу, як і інші абітурієнти. Вступати можна як на спортивний факультет, так і на будь-який інший.


Відгуки

Відгуки (0)

Залишити відгук