Arizona State University – новий партнер агенції Meriten 30695

12 листопада 2018 року в Києві відбулася презентація американського університету Arizona State University. Наш директор з розвитку, Тетяна Кириченко, пройшла тренінг від представників університету і відтепер агенція Meriten є офіційним представником даного навчального закладу на території України.

Arizona State University (ASU) є найбільшим державним університетом, до складу якого входить 5 кампусів в Арізоні. У 2017 році ASU був визнаний найбільш інноваційним університетом згідно U.S. News & World Report. Також він займає 44 місце в світі по бізнес програмами і 75 місце з комп’ютерних наук. Університет був заснований в 1885 році в м Темпа, штат Арізона. Зараз тут навчається понад 100 тисяч студентів, з них міжнародних студентів понад 13 тисяч! Випускниками університету були 5 нобелівських лауреатів і 6 призерів Пулітцерівської премії!

Університет штату Арізона пропонує понад 350 програм для отримання ступеня бакалавра і 200 програм магістратури.

Якщо Ви хочете дізнатися як вступити в Arizona State University вже з вересня 2019 року і вчитися там за 10 тис.дол. на рік, звертайтеся в нашу агенцію, ми готові ділитися секретами!


Відгуки

Відгуки (0)

Залишити відгук