Бажаючих отримати довгострокову візу до Великобританії перевірять на туберкульоз 13709

Великобританія буде вимагати довідку про відсутність туберкульозу при видачі довготермінової візи.

Так, з 31 березня 2014 року особи, що проживають на території України і подають заяву на візу у Великобританію терміном перебування понад 6 місяців, повинні проходити процедуру перевірки на туберкульоз.

Процедура перевірки полягає в проходженні рентгенівського обстеження. Якщо тест на туберкульоз негативний, апліканту (заявнику) в акредитованій клініці видадуть довідку (терміном дії 6 місяців), яку необхідно подати разом з візовою заявою.

Посольство Великобританії визнає тільки довідки, видані в акредитованих клініках.

Адреса клініки в Україні:
Міжнародна організація з міграції (МОМ)
International Organization for Migration (IOM)
Клініка Healthy & Happy Clinic
вул. Горького, 16B, Київ
Тел.: +38 044 451 8345
Факс: +38 044 568 5016
iomkiev@iom.int
www.iom.org.ua

ПРОЦЕДУРА ПРОХОДЖЕННЯ ОБСТЕЖЕННЯ

Необхідно зв’язатися з клінікою та попередньо записатися на прийом. Обов’язково зазначити, що потрібно пройти рентгенівське обстеження для отримання візи до Великобританії. Запис можуть не підтвердити одразу, для цього може знадобитись декілька днів, а в пік сезону подач студентських віз (з червня по вересень), можливо доведеться чекати і 10 днів для призначення дати обстеження.

В день прийому необхідно принести:

  • закордонний паспорт, який буде використовуватись для подачі на візу, та паспорт громадянина України;
  • оплату за проходження тесту (120 $ для дорослого, 45$ для дитини, оплата в гривнях);
  • результати про наявність туберкульозу в минулому або інших захворювань легень (якщо можливо, надати записи з медичної картки та рентгенівські знімки).

Якщо потрібно скасувати зустріч, будь ласка, повідомте про це клініку заздалегідь.

Перевірка на ТБ оплачується додатково до візового збору та не повертається у випадку позитивного результату на туберкульоз та рішення не їхати до Великобританії!

УВАГА!

Процедуру перевірки на туберкульоз повинні проходити усі заявники від 11 років! Однак остаточне рішення щодо проходження рентгенівського обстеження дітьми старше 11 років приймає саме лікар!

Для цього необхідно прийти з дитиною до акредитованої клініки та заповнити відповідну анкету. Якщо лікар вирішить, що у дитини немає необхідності проходити дане обстеження, то він видасть відповідну довідку, в якій і зазначить про це. Дану довідку необхідно подати разом з візовою заявою дитини.

Вагітні жінки обирають з-поміж 2-х можливих варіантів обстеження:

  • рентген з додатковим захистом для жінки та її  майбутньої дитини;
  • дослідження мокротиння (слизу, що виділяється при кашлі з легень) – може утримуватись додаткова плата і результатів доведеться чекати до 8 тижнів.

!!! Особам, бажаючим відвідати Великобританію з короткостроковим візитом (до 6 місяців) незалежно від кратності і терміну дії візи, проходити цю процедуру не потрібно.


Відгуки

Відгуки (0)

Залишити відгук