Bedes, Brighton 16959

www.bedessummerschool.org

Організація Bede’s проводить програму на базі University of Sussex, Falmer, який розташований на околиці Брайтона. Кампус університету поєднує красиву архітектуру і природу, та оточений Національним парком, а всього в декількох хвилинах їзди знаходиться жваве місто Брайтон і Хоув, також в межах легкої досяжності розташований Лондон і міжнародні аеропорти Гатвік і Хітроу. Залізничний вокзал Falmer знаходиться в 10 хвилин ходьби, звідки часто ходять потяги до Брайтона.

До послуг студентів 7 різних їдалень, тенісні корти, фітнес центр, футбольні поля, корти для гри в сквош. Програма розроблена для тих, кому необхідно покращити рівень англійської мови для подальшого навчання або роботи.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Можливі програми

English for the future

Вік – 15-20 років
Кількість студентів на літній програмі – 80
Максимальний розмір групи – 14
Мінімальний рівень англійської – В1

Інтенсивність – 25 годин англійської на тиждень

English Skills – заняття направлені на розвиток всіх мовних навичок, включаючи граматику та словниковий запас. По приїзду діти проходять тестування на розподіляються на групи не більше 14 чоловік відповідно до свого рівня володіння англійською мовою.

Communication Skills – заняття направлені на розвиток комунікативних навичок в академічному та професійному контексті. Студенти можуть обрати 4 заняття, які вони хотіли б відвідати, враховуючи свої індивідуальні потреби та  побажання, наприклад: діловий етикет, проведення співбесід, критичне мислення, креативне письмо, написання творів, дебати, переговори, представлення та написання звітів, презентації, вирішення проблем.

Academic Insight – ці заняття покликані дати учням розуміння певних професій, підкріплених теоретичними знаннями. Напрямки: коучинг, сучасна історія, підприємництво, здоров’я і харчування, міжнародна політика, право, менеджмент, сучасна психологія.

IELTS підготовка – уроки підготовки до здачі іспиту IELTS . Тривалість програми – 2 тижні. Сам іспит можна здати в суботу після закінчення програми в спеціалізованому тест центрі в Брайтоні. Вартість включає 2 тижні підготовки, всі навчальні матеріали, реєстрацію на іспит і сертифікат. Мінімальний вік – 16 років.
Для навчання за даною програмою необхідно буде забронювати додаткову ніч проживання! Від’їзд здійснюється в неділю без додаткових витрат на організацію трансферу.

Академії
Крім уроків англійської діти можуть вибрати також додаткові заняття в групах до 10 осіб. Заняття будуть проходити тільки при наявності достатньої кількості чоловік в групі.

Академія

Кількість годин на тиждень

Вартість на тиждень

Пригодницький спорт (2, 3, 6 тиждень) 4,5 годин 250 фунтів

Проживання та харчування

Проживання організовується в університетській резиденції Northfield, в одномісній кімнаті з окремою ванною. На кожному поверсі є загальна зона відпочинку, холодильник і мікрохвильова піч. На кампусі діє кілька ресторанів. Щодня у студентів буде доступно 22 фунти на придбання їжі. Невикористаний за день залишок поверненню не підлягає.

Розважальні заходи

Розважальні заходи організовуються щовечора, крім субот, та дозволяють студентам брати участь в студентському житті університетського містечка і Брайтона, в той же час заводячи нових друзів і розважаючись.

У будь-який тиждень студенти можуть відвідати Королівський павільйон в Брайтоні, а потім зробити покупки в бутиках Лейнс, пограти в футбол або теніс за участю педагогів і студентів, покататися на гірських велосипедах, пограти в пейнтбол або потанцювати в місцевому нічному клубі.

Наприклад,
15-17 років: боулінг, театр, кіно, концерти, гольф
18+ років: Comedy Club, жива музика, кіно, театр, сальса

Якщо студенти вирішили відмовитися від участі в будь-якому розважальному заході, що організовується Bede’s, вони можуть проводити свій вільний час на свій розсуд, займаючись додатковими заняттями, відпочиваючи на кампусі університету або вирушаючи в Брайтон. Правила вільного часу варіюються в залежності від віку.

Також учасники програми можуть відвідати екскурсії в Брайтоні, Лондоні та інших містах на південному сході країни, наприклад, Британський музей, Національна галерея, The Shard, круїз по річці Wey або Темзі, Букінгемський палац, Камден-маркет, Кентерберійські історії, Ковент-гарден , підземелля Лондона, Лондонський зоопарк, музей мадам Тюссо, музей природознавства, Науковий музей, атракціони в Thorpe Park, Лондонський Тауер, Вестмінстерське абатство.

Вартість на 2019 рік

Дати програми – 30.06 – 17.08
25 годин – 1500 фунтів

День заїзду / від’їзду – неділя / субота

Доплата за IELTS підготовку:
2 тижні – 300 фунтів

У вартість включено

 • Навчання
 • Проживання
 • Харчування
 • Навчальні матеріали
 • Майстер-клас
 • Трансфер з 10.00 до 17.00
 • Екскурсії
 • Інтернет
 • Прання раз на тиждень
 • Розважальні заходи

Додатково сплачується

 • Авіапереліт
 • Візовий збір
 • Кур’єрська доставка запрошення для посольства – 65 фунтів
 • Медична страховка
 • Переклад документів
 • Організація трансферу поза стандартного часу або при замовленні менш, ніж за 7 днів до заїзду — 100 фунтів
 • Послуги освітньої агенції Мерітен


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея