Bedes, Handcross 20435

www.bedessummerschool.org

Заняття проходять на базі Handcross Park School, розташована вона в 30 хвилинах їзди від аеропорту Гатвік. Інфраструктура – тенісні корти, спортивний зал, басейн, поле для гольфу, театр, комп’ютерний центр.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Можливі програми

Young Influencers (Англійська та проектна робота)

Інтенсивність – 16 годин на тиждень
Вік – 10-14 років
Кількість студентів у групі – до 14
В літній час на програму школа приймає до 60 студентів

Заняття побудовані на основі підготовки проектів. Ця програма спрямована на розвиток навичок 21-го століття, таких як уява, критичне мислення, рішення проблем, співпраця, творчість, інформаційна грамотність, робота в команді з використанням креативних методів, таких як блоги, YouTube, відео і анімація.

Вартість на 2019 рік
Вартість – 1150 фунтів на тиждень
Дати програми – 7 липня – 17 серпня
Тривалість – від 2-х тижнів
Заїзд – по неділям, від’їзд – по суботам

Academy (академія)

Окрім програми з інтенсивної англійської, діти обирають додаткові заняття в групах до 10 чоловік, рівень – від початкового до середнього. Заняття проходять замість стандартних вечірніх спортивних та розважальних заходів.

Спорт

Кількість годин на тиждень

Вартість на тиждень

Верхова їзда 3 години 250 фунтів
Теніс 6 годин 175 фунтів

Програма включає

 • навчання в групах до 14 чоловік
 • проживання в резиденції
 • повний пансіон
 • навчальні матеріали
 • екскурсії, спортивна та розважальна програма
 • груповий трансфер у вказаний час
 • сертифікат про закінчення курсу
 • страховка

Проживання та харчування

Діти проживають по 3-6 чоловік в кімнаті. Хлопчики та дівчатка – окремо. Діти постійно знаходяться під наглядом персоналу школи.
Харчування – трьохразове, під час екскурсій видається пакетований ланч.

Розважальні заходи

Увечері для дітей організовуються розважальні заходи: кулінарія, танці, драма, футбол, гімнастика, гандбол, нетбол, виготовлення ювелірних виробів, єдиноборства, моделювання, орігамі, живопис, хокей, малювання піском, плавання, теніс, регбі.

Увечері проходять дискотеки, показ мод, караоке, ігри, міні-олімпіада, музична вікторина, пантоміма, шоу талантів, полювання за скарбами і ін. розваги.

У програму включені 3 екскурсії на тиждень.

Поїздки по середах – це вечірня подорож, яка може включати відвідування місцевої визначної пам’ятки в місті неподалік або виїзні заходи, такі як прогулянка в парку, відвідування музею або пірсу, гончарний розпис, скелелазання, стрибки на батуті, лазерні бої. Також це може бути поїздка, пов’язана з технологією, цифровим зв’язком або наукою, наприклад, відвідування Центру комп’ютерної історії, центру віртуальної реальності DNA VR, IBM Hursley Museum, Національного музею обчислювальної техніки, Наукового музею, The Crystal.

Суботня екскурсія – це поїздка на цілий день в Лондон з відвідуванням однієї або декількох визначних пам’яток, таких як Британський музей, Букінгемський палац, Лондонська темниця, Лондонське око, Лондонський зоопарк, Музей мадам Тюссо, Національна галерея, Музей природної історії, Музей науки, Торп Парк , Лондонський Тауер, Вестмінстерське абатство.

Недільні екскурсії – це більш розслаблюючі поїздки до місцевого приморського міста, такого як Брайтон або Портсмут, де студенти можуть прогулятися по пляжу, пообідати в парку або зробити покупки.

Додатково оплачується

 • авіаквиток
 • кур’єрська доставка запрошення для посольства – 65 фунтів
 • візовий збір
 • переклад документів
 • організація трансферу (при замовленні менше, ніж за 7 днів до заїзду) – 100 фунтів
 • спортивна академія: зміна програми менше, ніж за 8 тижнів до дати заїзду – 25 фунтів, скасування програми менше, ніж за 8 тижнів до дати заїзду – 75 фунтів
 • послуги освітньої агенції Meriten


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея