Bell, The Leys, Cambridge 1785

www.bellenglish.com/Leys

Bell – організація, яка існує на ринку більше 10 років. За цей час в школах Bell побували діти та дорослі з 90 країн (близько 100 000 студентів). Bell має в своєму розпорядженні 8 центрів для дітей та 2 для дорослих.

Школа Bell The Leys, Cambridge (засн. у 1875 році) –  елітна приватна школа-пансіон, розташована в самому центрі історичного університетського міста Кембриджу в 95 км від Лондону, 105 км від Норвічу та 150 км від Нотітігему. Школа володіє територією в 50 акрів.

Інфраструктура включає: класи з інтерактивними дошками та цифровими прожекторами, сучасно обладнаний спортивний зал, ультрасучасні резиденції для проживання, спортивні площадки для гри у футбол, баскетбол, бадмінтон, волейбол, безкоштовний доступ до інтернету.  

Відстань від Хітроу – 115 км.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Можливі програми

English Explorer (Англійська + відпочинок)

Вік – 11-17 років
Рівень володіння англійською – від елементарного до просунутого

Курс розрахований на 2 тижні і за цей час включає:
1) 30 годин вивчення англійської мови. Заняття побудовані у вигляді проектної роботи. Дітей ділять на групи за віком і рівнем англійської. Приклади тем проектів: Вікторіанський Лондон, Навколишнє середовище та туризм. Діти працюють в парах, індивідуально або невеликих групах. Заняття часто проходять у вигляді дискусій, рольових ігор та інтерв’ю. Діти практикують все найнеобхідніше: як чемно задавати питання, уточнювати інформацію, розширюють словниковий запас, покращують свої навички вимови. Також діти вчаться працювати самостійно та в команді, вивчають життя і культуру Великобританії, а також мають можливість підготуватися і скласти усний іспит від Trinity College London.
2) 18 годин додаткових розважальних заходів за вибором (3 заняття по 6 годин кожен) зі списку: мистецтво, баскетбол, британський спорт, кулінарія, підготовка до іспитів, футбол, фотографія і фільми, презентації та дебати, волейбол.

Young Cambridge Scholars (Академічна англійська)

Вік – 14-17 років
Рівень володіння англійською – від середнього до просунутого

Курс підходить для учнів, які показують високі академічні результати, мають високий рівень англійської і планують продовжувати навчання в англомовному університеті в майбутньому. Для зарахування на програму необхідно пройти тестування та інтерв’ю.

Програма включає:
– Вивчення предметів (32 години за двох-тижневу програму) – по 8 годин математики, науки, англійської літератури, мистецтва і дизайну.
– Лекції від викладачів Кембриджського університету (12 годин за двох-тижневу програму), які охоплюють такі напрямки, як філософія, право, історія та англійська література. Також одна з лекцій буде присвячена тому, якими якостями треба володіти, щоб стати студентом Кембриджського університету.
– Роботу над академічними навичками (10 годин за двох-тижневу програму), такими як критичне мислення, самостійна робота (написання творів, вираження своєї думки, конспектування і підбиття підсумків), підготовка до IELTS

Курс також включає:
– Офіційну вечерю в University of Cambridge college
– Тур по Cambridge college

Вартість включає

 • Навчання
 • Навчальні матеріали
 • Сертифікат після закінчення програми
 • Проживання та харчування
 • Страхування
 • Екскурсійно-розважальні заходи
 • Груповий трансфер з/в аеропорт Хітроу у встановлений час

Вартість та дати на 2018 рік

Заїзди по середах, від’їзди по вівторках.

1) English Explorer (Англійська + відпочинок)

04.07-17.07 (2 тижні)

18.07-31.08 (2 тижні)

01.08-14.08 (2 тижні)

2625 фунтів

2625 фунтів

2625 фунтів

Додатково до курсу можна забронювати заняття в Академії тенісу — 180 фунтів за курс. Курс включає 18 годин з кваліфікованими викладачами LTA (Lawn Tennis Association). Доступний для студентів 11-17 років.

2) Young Cambridge Scholars (Академічна англійська)

04.07-17.07 (2 тижні)

18.07-31.08 (2 тижні)

01.08-14.08 (2 тижні)

3675 фунтів

3675 фунтів

3675 фунтів

Проживання та харчування

Резиденція – 1-2 чоловіки в кімнаті, декілька кімнат з розміщенням по 3-5 чоловік. Дівчат  та хлопців розміщують в різних блоках.

Харчування – повний пансіон.

Розважальні заходи

English Explorer (Англійська + відпочинок)

Протягом двох тижневої програми заплановано 3 екскурсії в такі міста, як Оксфорд, Кембридж чи Лондон. Кожен курс включає обов’язкове відвідування Лондона, де діти зможуть погуляти по місту, покататися по Темзі або відвідати основні Лондонські музеї.

Також для дітей заплановано 27 годин розважальних заходів протягом 2-тижневого курсу, наприклад ігри, змагання, дискотеки, покази та багато іншого.

Young Cambridge Scholars (Академічний англійська)

3 екскурсії на цілий день протягом двох-тижневої програми. Наприклад, відвідування Кембриджу (King’s College, Fitzwilliam Museum), Лондону (прогулянка по місту, круїз по Темзі, міські музеї), Норвічу (Sainsbury Centre, музей і галерея University of East Anglia, міський собор і замок).

Також для дітей заплановано 24 години розважальних заходів протягом 2-тижневого курсу, наприклад ігри, змагання, мистецтво, спорт та багато іншого.

Додатково оплачуються

 • Авіапереліт
 • Візовий збір
 • Реєстраційна плата – 95 фунтів
 • Доставка запрошення
 • Депозит
 • Переклад документів
 • Індивідуальний трансфер з/в аеропорт Гатвік
 • Послуги освітньої агенції Meriten


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея