Bodwell High School 5374

www.bodwell.edu

Bodwell High School – це приватна школа для хлопців та дівчат, що розташована на узбережжі Тихого океану, в мальовничому куточку Ванкувера. Вона була заснована в 1991 році, а наразі є визнаним лідером серед шкіл-пансіонів в Канаді.

Школа приймає дітей з 8 по 12 клас, а також пропонує програми академічної та мовної підготовки для іноземних студентів. Всього тут навчається близько 500 дітей з більш, ніж 40 країн світу. В школі існує спеціальний відділ, який, працюючи з випускниками індивідуально, веде підготовку до вступу в університети і надає допомогу у виборі майбутньої професії.

Bodwell High School веде постійну роботу з удосконалення навчальної програми. В старших класах студенти мають можливість вибирати предмети, що відповідають їх особистим інтересам і спеціалізації в майбутньому. Вчителі та співробітники школи розвивають і підтримують в студентах ініціативність, лідерські якості і неординарний підхід до вирішення будь-яких завдань.
Поряд з основною метою навчання – досягненням високих академічних знань – велика увага приділяється як фізичному, так естетичному та культурному розвитку дітей.

Участь у спортивних та інших позакласних заходах – обов’язкова умова для кожного студента. В школі проводиться велика кількість культурно-розважальних заходів, в тому числі безліч поїздок в театри, музеї, наукові центри, а також різних екскурсій в інші міста Канади.

  Навчальний рік в школі ділиться на три семестри, початок занять – в січні, травні та вересні. Така програма дозволяє закінчити трирічну програму за два роки, а по закінченню школи діти отримують канадський сертифікат про середню освіту Dogwood Diploma.

Інфраструктура школи – спортзал, критий басейн, тенісний корт, театр, музичні зали, бібліотека, комп’ютерні центри.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

В 8-9 класі діти вивчають англійську мову, соціальні науки, математику, точні науки, бізнес, французьку, спорт, музику та мистецтво.

В 10-12 класі діти можуть вивчати основні предмети, а також дисципліни на вибір, в залежності від обраної спеціалізації для навчання в університеті (економіка, психологія, туризм тощо).

В школі доступна програма AEP – вивчення англійської мови як іноземної. Рівні: початковий, нище середнього, вище середнього. Кожні 4 тижні проводиться тестування з англійської мови. При досягненні необхідного рівня, студента переводять на стандартну академічну програму.

Проживання та харчування

Студенти можуть проживати в шкільній резиденції або в приймаючій родині.

Резиденція розрахована на 300 чоловік, проживання – по 2-4 чоловіки в кімнаті з видом на гори або залив. Хлопчики та дівчата проживають окремо.

Проживання в сім’ї – одномісне, харчування – повний пансіон.

Під час канікул діти можуть лишатися в школі


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея