Bromsgrove School 2372

www.bromsgrove-school.co.uk

Школа Bromsgrove School розташована в містечку Бромсгроув, звідки до Лондона – 2,5 години. Це одна з провідних шкіл Вкликобританії, яка завжди займає високі позиції в рейтингах. Випускники шкіл вступають в кращі університети Великобританії, включаючи Кембридж та Оксфорд. Також це одна з найбільших шкіл Великобританії. Тут вчиться півтори тисячі студентів, більша частина яких – англійці (більше 1200).

Інфраструктура – навчальні корпуси, бібліотека, науковий центр, спортивний комплекс, арт-студія, спортивні поля, басейн, 2 спортивні зали, бігові доріжки, резиденції та столова. Також недалеко від школи знаходиться спортивний центр, де учні школи можуть займатися парусним спортом, каякінгом та скалолазанням.

Велика увага приділяється спорту (теніс, футбол, плавання, сквош, нетбол, атлетика, регбі, баскетбол, водні види спорту та ін.)  та мистецтву (співи, гра на музичних інструментах, драма, дизайн, 3D-моделювання, текстиль, фільмовиробництво та фотографія). Існує також курс кадетів та табір скаутів.

Для міжнародних студентів школа відкрита з 7 років (з 3 класу)

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

(3-8 клас)

В 3-4 класі діти вивчають англійську, математику, релігієзнавство, музику, мистецтво та спорт. В 5-6 класі додається драма, науки, французька, географія, історія, інформаційні технології, в 7-8 класі доступні для вивчення також додаткові іноземні мови ти латина.

(9-13 класс)

GCSE – дворічна програма з вивченням 8-10 предметів
Доступні – мистецтво, біологія, бізнес, хімія, класична цивілізація, французька, німецька, латина, китайська, іспанська, російська мови, драма, дизайн, англійська мова, англійська мова як іноземна, англійська література, географія, історія, інформаційні технології, математика, фізика, релігієзнавство, фізкультура та текстиль.

One year GCSE – програма для невеличкої кількості іноземних студентів, призначена для підготовки до IB.

A-level – дворічна програма з вивченням 3-5 предметів
Доступні – мистецтво, текстиль, біологія, бізнес, хімія, класична цивілізація, технологія дизайну, економіка, англійська література, географія, політика, історія, математика, музика, фізкультура, фізика, релігієзнавство, латина, французька, німецька, іспанська та інші іноземні мови.

IB – дворічна програма з вивченням 6 обов’язкових предметів
Доступні предмети на підвищеному рівні (мистецтво, біологія, хімія, економіка, англійська, географія, історія, математика, фізика, французька, німецька, іспанська) та предмети на стандартному рівні (мистецтво, біологія, бізнес, хімія, економіка, англійська, оточуюче середовище, географія, історія, латина, математика, музика, психологія, фізика, французька, німецька, іспанська).

Проживання та харчування

Проживання в резиденції по декілька чоловік в кімнаті. Хлопчики та дівчатка – окремо.
Харчування – повний пансіон, організовується в шкільних столових.


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея