Bronte College 5537

www.brontecollege.ca

Bronte College – це приватна школа для хлопців та дівчат, яка була заснована 1974 року та приймає дітей в 9-12 клас. Bronte College розташований в центрі міста Миссіссога, всього в 25 хвилинах їзди від центра Торонто та в 30 хвилинах від міжнародного аеропорту Торонто. Навчальний корпус має в своєму розпорядженні обладнані навчальні класи з доступом в інтернет, комп’ютерний клас, наукові лабораторії, музичну студію, бібліотеку, спортивну та тренажерну залу, кав’ярню та зону відпочинку. Для іноземних студентів школа пропонує програму ESL – вивчення англійської мови, як іноземної. На всій території школы — безкоштовний інтернет. Розмір класів — приблизно 16 учнів.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Можливі програми

9 – 12 клас

Навчання можна розпочати в вересні або січні. За рік студент має заробити 8 кредитів. В літній час також діти мають можливість продовжити навчання та додатково заробити 1-3 кредити. Кожен семестр вивчається 4 предмети на вибір: англійська, французька, математика, історія Канади, географія, фізика, хімія тощо. Щоб отримати сертифікат про середню освіту Ontario Secondary School Diploma (OSSD) необхідно набрати 30 кредитів за час навчання в 9-12 класі. 18 кредитів є обов’язковими, а 12 студенти можуть обирати самостійно. Для українців кредит з французької мови – необов’язковий.

Express Program

Це прискорена програма підготовки до вступу в університет, яка дозволяє набрати 6 кредитів за пів року. Починається навчання в січні, а в липні студенти мають здати екзамени. Програма розроблена для мотивованих студентів, які показують високі результати. Завдяки цьому курсу учні мають можливість завершити навчання, отримати диплом про середню освіту та вже у вересні того ж року вступити в університет.

Advanced Placement (AР)

Це спеціальна програма для учнів 12 класу. Школа пропонує 22 предмети на підвищеному рівні, екзамени з яких здаються в травні. Ці кредити зараховуються університетами, що в подальшому дозволить зекономити час та гроші при отриманні вищої освіти.

Проживання та харчування

Проживання організовується в резиденції (9-поверхова будівля, 1-4 поверх для хлопчиків, 5-9 поверх — для дівчат), кімнати – на 1-2 чоловіки (250 одномісних та 50 двомісних кімнат). Душ та туалет – на поверсі (на 5 – 6 чоловік).

Харчування – повний пансіон в шкільній кав’ярні.

 Спорт

Спорт: футбол, баскетбол, волейбол, плавання, настільний теніс, крикет, в зимній час – катання на лижах, ковзанах та сноуборді.


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея