Brooke House College 3891

www.brookehouse.com

Brooke House – це міжнародний коледж, який був заснований 45 років тому та приймає студентів від 14 до 20 років. Розташований він в маленькому англійському містечку Маркет Харборо, звідки до аеропорту Хітроу всього 90 хвилин на автомобілі. В школі є наукові лабораторії, комп’ютерні кабінети, студія мистецтв, бібліотека, поля для гри в футбол, баскетбол та волейбол.

Викладачі коледжу працювали екзаменаторами та інспекторами шкіл, а також мають величезний досвід роботи з іноземними студентами. Заняття проводяться в невеличких групах, в середньому по 8 чоловік. Під час навчального семестру діти відвідують Лондон, Оксфорд, Кембридж, Бат, Ноттінгем та Едінбург, а також двічі на рік організовуються поїздки в Європу, наприклад в Париж, Рим, Мадрид, Амстердам, Барселону або Париж.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Програми

Brooke House College пропонує програми GCSE (за 2 роки, 1 рік або 5 семестрів з січня), A-level  (за 2 роки або 5 семестрів з січня) та Foundation (UFP – University foundation Program, річний курс підготовки перед університетом).

На GCSE доступні  наступні предмети: математика, фізика, хімія, біологія, англійська, історія, географія, інформаційні технології, бізнес та мистецтво.

Предмети на A-level: математика, вища математика, фізика, хімія, біологія, англійська, історія, мистецтво, історія мистецтва, фотографія, право, політика, комп’ютерна наука, економіка, бізнес, географія, психологія, соціологія. Студенти також мають можливість пройти курс за 5 семестрів, починаючи з січня (що рідкість для англійських шкіл).

Проживання та харчування

Проживають діти в резиденціях по 1-3 чоловіки в кімнаті. В кожному будиночку є загальна кімната відпочинку з телевізором та DVD, кухня, а також спеціальна кімната для прання. Під час канікул посеред семестрів діти можуть лишатися в школі, за це не потрібно додатково сплачувати.

Харчування – повний пансіон під час навчального року на сніданок+вечеря під час канікул.

Спорт та розважальні заходи

Після занять організовуються дискотеки, дебати, змагання з шахів, настільного тенісу, проводяться уроки музики, драми, діє гурток скатів. Під час вихідних діти відвідують театри та кінотеатри, грають в пейнтбол, відвідують парки та визначні місця. В школі є команда з футболу та баскетболу, діти також можуть користуватися міським полем для сквошу та гольфу, фітнес-центром.


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея