CATS Colleges 2030

www.catseducation.com

Cambridge Education Group – це мережа навчальних центрів, які пропонують широкий вибір навчальних програм та високий рівень навчання. Студентам пропонується вивчення академічних програм, мовні курси та програми підготовки до вступу у престижні ВУЗи. Зараз у студенів є можливість вибору міста навчання, адже кампуси CATS Colleges знаходяться у Лондоні, Кембриджі та Кентенбері, а також новий кампус розташований в США, Бостон.

Навчання в CATS Colleges має безліч переваг. Навчання проходить в невеликих групах, завдяки чому кожному учню приділяється індивідуальна увага висококваліфікованих педагогів. CATS College пропонує унікальну програму підтримки навчання та індивідуальні навчальні плани. Крім цього школа надає безкоштовне і необмежене додаткове навчання: можна взяти стільки додаткових занять, скільки буде потрібно абсолютно безкоштовно. Щотижня проходить оцінка успіхів студентів та моніторинг. Також коледжі пропонують широку програму мовної підтримки, поліпшення пам’яті, складання графічних схем зв’язків, швидкочитання і розвитку інтелекту.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

CATS College Cambridge

Кампус CATS College в Кембриджі займає площу 30000 квадратних футів. Він складається з чотирьох 3-поверхових будівель і знаходиться в самому центрі міста. Проживають діти на кампусі в одній з резиденцій.
Elizabeth House Residence – 230 одномісних кімнат з окремою ванною для дітей 14-17 років.
Varsity House Residence – оновлена резиденція для дітей 17 років і більше.
Проживання в сім’ї можливо тільки від 18 років.

CATS College London

У Лондоні CATS College знаходиться в самому серці району Блумсбері і займає 5 красивих будівель у Григоріанському стилі, але з сучасним інтер’єром, що відповідає новітнім тенденціям навчання. Тут є 4 наукові лабораторії, бібліотека, комп’ютерний центр, студії для занять мистецтвом і темна кімната для занять фотографією. Всього в школі перебуває 40 аудиторій, все оснащені інтерактивними дошками. Проживають діти в одній з резиденцій.
Нова резиденція Premier House знаходиться всього в 3 хвилинах від коледжу на Bloomsbury Square, а резиденція Piccadilly Court розташована в 3 зупинках на метро від коледжу, тобто всього в 15 хвилинах їзди.
Можливо також проживання в сім’ї.

CATS College Canterbury

У Кентербері кампус CATS College об’єднує традиційну британську архітектуру і сучасний дизайн, він дає студентам можливість повністю сконцентруватися на навчанні. Щороку представники близько 60-70 університетів (у тому числі Cambridge і London University) приїжджають до коледжу в Кентербері, щоб зустрітися зі студентами. Дружелюбність і домашня атмосфера поєднуються з найвищими стандартами навчання. Проживають діти в одній з резиденцій.
Raemore House – це резиденція для дітей до 16 років. Тут є одномісні та двомісні кімнати, із загальною або окремою ванною. Розташована резиденція між центром міста і коледжем.
St Lawrence House – це резиденція для дітей 16-17 років, розташована вона в хвилині ходьби від коледжу. Всі кімнати, крім однієї – одномісні з окремою ванною.
Cowdrey Place – це резиденція для студентів від 18 років. Розташована вона в 5 хвилинах від коледжу, всі кімнати – одномісні з окремою ванною.
Проживання в сім’ї можливо тільки від 18 років.

Можливі програми

High School Term

Курс розроблений для студентів, які хочуть спробувати вчитися у Великобританії 1, 2 або 3 семестри. Під час курсу вивчається 3-5 предметів.

Вік – з 15 років
Мінімальний рівень англійської мови – IELTS 4.0
Початок програми – вересень, січень
Центр – Кембридж, Кентербері, Лондон

GCSE

Тривалість – 4/5/6 семестрів (Кембридж, Кентербері)
Вік – від 14 років

Частина предметів обов’язкова, а частина – за вибором студента. Вибір залежить від центру і року навчання, заняття спортом обов’язково включені в програму.
Основні предмети: математика, англійська мова та література, біологія, хімія, фізика, мистецтво і дизайн, бізнес, інформатика, драма, географія, історія, латинь, медіа, сучасні іноземні мови, психологія.

При успішній здачі GCSE іспитів учням гарантовано надходження на програми A level, International Baccalaureate або University Foundation Programme в CATS College.

Pre-Programme

Це програма підготовки до A-level, IB або University Foundation на якій студенти вивчають 7-10 предметів протягом 1-3 семестрів.

Вік – з 15 років
Мінімальний рівень англійської мови – IELTS 4.0
Початок програми – вересень, січень, квітень, липень
Центр – Кембридж, Кентербері, Лондон

Частина предметів обов’язкова, а частина – за вибором студента. Вибір залежить від центру, заняття спортом обов’язково включені в програму.
Обов’язкові предмети – мистецтво і дизайн, бізнес, науки, драма, англійська мова, інформатика, географія, історія, математика, психологія, французька або іспанська мова та ін.
Додаткові предмети за вибором – мистецтво і дизайн, бізнес, інформатика, німецька, російська або іспанську мови, історія, фотографія.

A levels

Вік – з 15.5 років
Мінімальний рівень англійської мови – IELTS 5.0
Тривалість – 6 або 5 семестрів
Початок програми – вересень, січень
Інтенсивність – 25-30 годин на тиждень
Центр – Кембридж, Кентербері, Лондон

Можлива опція прискореного проходження програми (3 семестри) в Лондоні, необхідний мінімальний рівень англійської IELTS 5.5
Вибір предметів залежить від центру, наприклад – бухгалтерський облік, біологія, бізнес, хімія, інформатика, економіка, англійська література, образотворче мистецтво, вища математика, географія, політика, історія, історія мистецтва, право, математика, медіа, фотографія, фізика, психологія , соціологія, рідна мова та ін.

IB

Вік – з 16 років
Мінімальний рівень англійської мови – IELTS 5.5
Початок програми – вересень, січень (тільки Кентербері)

Діти вивчають 6 предметів з напрямків: мова та література, англійська мова, науки, математика, соціальні науки, мистецтво. Наприкінці програми всі студенти пишуть розширене есе на обрану тему та беруть участь у наступних освітніх програмах: TOK (Theory of Knowledge) – «Теорія пізнання» і CAS (Creativity, Action, Service) – «Творчість, дія, служіння»

University Foundation

Програма розроблена для іноземних студентів і пропонують підготовку для подальшого вступу до університету.

Вік – з 16,5 років
Мінімальний рівень англійської мови – IELTS 4.5
Початок програми – вересень, січень
Центр – Кембридж, Кентербері, Лондон
Тривалість – 2 або 3 семестри

Вибір предметів залежить від центру, наприклад – бухгалтерський облік, біологія, бізнес, хімія, інформатика, економіка, образотворче мистецтво, географія, політика, історія, міжнародні відносини, право, математика, медіа, фізика, психологія, соціологія.

Academic English

Це програма підготовки до подальшої академічної програми, призначений для студентів, які хочуть розширити словниковий запас й підготуватися до навчання з таких предметів, як бізнес, математика, науки, гуманітарні предмети, мистецтво.

Вік – з 14 років
Мінімальний рівень англійської мови – IELTS 3.5
Тривалість курсу від 1 тижня і до 4 семестрів
Початок програми – кожен понеділок або посеместрово


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея