Caxton College 4541

www.caxtoncollege.com

Caxton College – це приватна школа для хлопців та дівчат, яка знаходиться в місті Пусоль, біля Валенсії, в 20 хвилинах від пляжу Costa de Valencia. Школа складається з 3 головних будівель і займає площу в 260 акрів. Тут навчається приблизно 1400 чоловік, з них 20% – іноземні студенти. Приймають школярів з 11 до 18 років на строк від місяця і до року.

Інфраструктура – 99 аудиторій з інтерактивними дошками, басейни (критий і відкритий), наукові лабораторії, спортивні площадки, футбольне поле та корти для тенісу, балетна студія, три комп’ютерні класи, театр, бібліотека, тренажерний та гімнастичний зал та багато іншого.

Викладання в школі проходить на англійській мові та по британській системі (80% вчителів – англійці). Також тут викладають іспанську мову, літературу і культуру, а школа офіційно визнана як британським, так і іспанським міністерством освіти.

Влітку Caxton College пропонує курси англійської та іспанської мови, в поєднанні з культурними та спортивними розважальними заходами, а під час навчального року організовуються поїздки та відвідування виставок, музеїв, театрів тощо.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Середня школа

З 7 по 9 клас діти вивчають англійську мову, математику, науки, іспанську мову та літературу, релігію, етику, французьку, німецьку мови, мистецтво, географію, історію, інформатику та спорт.

В 10-11 класі обов’язковими предметами лишаються англійська мова та література, математика, іспанська та науки, крім цього діти можуть обрати ще 2 предмети – історію, географію, бізнес, німецьку мову, фізкультуру, психологію. Для вступу в іспанський університет обов’язково потрібно вивчати німецьку мову та соціальні науки.

В 12-13 класі діти вивчають 4 предмети на вибір по класичній британській програмі A-level.

Caxton international study centre

Для міжнародних студентів від 12 до 17 років школа пропонує програму підготовки. Вона включає вивчення англійської і іспанської мов, а також основних академічних предметів. Тривалість програми – від 1 семестру і до року.

Студенти 12-14 років вивчають англійську мову та літературу, іспанську мову, науки, математику, історію, географію, інформатику та спорт, а після успішного закінчення підготовки, зможуть перейти в 9 або 10 клас основної школи.

Студенти 15-17 років вивчають англійську та іспанську мови, фізику, математику, бізнес, громадянську відповідальність та фізкультуру, а щоб перейти в основну школу та вчитися по програмі A-level повинні здати екзамени з 6 предметів вкінці програми.

Спорт та позакласні заняття

Позакласні заняття – мистецтво, малювання, драма, скульптура, веб-дизайн, фотошоп, математичні навички
Музика – танці, балет, хор, піаніно, гітара
Спорт – шахи, баскетбол, теніс, волейбол, дзюдо, карате, плавання
Іноземні мови – китайська, іспанська, валенсіанський, арабський

Проживання та харчування

Проживають діти в приймаючих родинах. Сім’ї – англо та іспаномовні, проживають не далі, ніж 20 км від школи. В коледж діти добираються на шкільному автобусі.

Харчування – повний пансіон.


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея