Chelsea Independent College 29577

www.chelseaindependentcollege.com

Chelsea Independent College знаходиться недалеко від станції метро Fulha Broadway на лінії District Line, а це означає, що студенти можуть дістатися до таких популярних районів Лондона, як Південний Кенсінгтон, Вестмінстер і Пікаділлі менш ніж за 20 хвилин.
Інфраструктура: 24 аудиторії, 2 комп’ютерні центри, 4 наукові лабораторії, фото студія, студія мистецтв.

Тур по школі доступний за посиланням >>

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Можливі програми

Academic Summer

Вік – 14-17 років

Інтенсивність: 2 уроки англійської на день + вивчення академічних предметів.

Програма дає можливість вивчити більш глибоко цікаві дисципліни, вдосконалити знання англійської мови і отримати уявлення про свою майбутню сферу діяльності. Ви дізнаєтеся, яке вчитися в провідному коледжі Великобританії, і отримаєте консультацію викладачів школи на предмет того, яким чином реалізувати свій потенціал і які варіанти навчання варто виобрати в майбутньому.

Напрямки:

Мистецтво та дизайн

Мета цієї програми – надати ті навички і вміння, які допоможуть побудувати успішну кар’єру в творчих індустріях. Викладачі самі є дизайнерами і художниками і тому можуть дати найповніше уявлення про передуніверситетську підготовку, необхідну для досягнення високих академічних та професійних успіхів в довгостроковій перспективі.

Медицина

Програма з медицини дає можливість поповнити багаж знань в даній області і зрозуміти, як збільшити свій багаж знань в цій сфері професійної діяльності. Якщо Ви плануєте вступ в один з медичних вузів, то цей курс стане прекрасним початком навчальної підготовки, дозволить розібратися в різноманітті напрямків медицини та визначитися, яка спеціалізація підходить саме Вам.

Юриспруденція, політологія і міжнародні відносини

Цей курс створений для тих, хто замислюється про кар’єру в області політики і юриспруденції або просто хоче більш детально ознайомитися з системою міжнародного права та політології. Учасники програми вивчають теорію перерахованих областей знань і знаходять їй застосування під час дебатів або розбору кейсів. Це дозволяє отримати широке уявлення про те, як працює політико-правова сфера.

Інженерія і комп’ютерні технології

Цей курс допоможе дізнатися, як функціонує сфера інженерії та інформаційних технологій, зрозуміти, які навички і знання необхідно отримати і які перспективи і можливості це відкриває. Викладачі з радістю познайомлять Вас з такими інженерними дисциплінами як автомобілебудування, цивільне будівництво, хімічна інженерія, машинобудування і електротехніка. Також Ви отримаєте уявлення про сферу комп’ютерних технологій, вивчите принципи програмування та штучного інтелекту.

Бізнес і фінанси

Цей курс дасть розуміння основних принципів організації бізнесу і фінансів, а також допоможе визначити, в якому з численних напрямків економіки Вам краще розвиватися. Ви познайомитеся з такими дисциплінами як маркетинг, бухгалтерський облік, дослідження ринку, фінансовий менеджмент, підприємництво, бізнес-планування, мікро- і макроекономіка і т.д.

Драма і театральне мистецтво

Це програма для тих, хто хоче розвинути свої акторські здібності за допомогою імпровізації, сторітеллінга, використання реквізиту, а також голосового тренінгу, виступів на публіці, уроків сценічного бою. Ви дізнаєтеся, яким чином актори, режисери і художники-декоратори передають сенс постановки глядачам. На програмі також обговорюються драматичні твори різних періодів і жанрів і їх зв’язок з соціально-історичним і культурним контекстом. В кінці курсу студенти, працюючи в групах, поставлять свій власний спектакль.

Розважальні заходи та екскурсії

Під час навчання організовуються візити в англійські університети.

По середах і суботах організовуються екскурсії.

Лондон – один з найбільш захоплюючих міст світу. Тут можна знайти все, починаючи від красивих парків до музеїв світового класу, історичних будівель і чудових галерей мистецтва.

Розважальна програма та екскурсій включає цілий ряд заходів, включаючи вітальні і прощальні вечірки, дискотеки, відвідування кінотеатрів, пікніки в парку, різні види спорту, а також шопінг-тури.

Крім того, програма закликає всіх учасників розвивати своє культурне розуміння Великобританії за допомогою екскурсій до таких культурних пам’яток, як Букінгемський палац, музей Мадам Тюссо, Британський музей і провідні університети.

Проживання і харчування

У школи є своя резиденція Princess Beatrice House, яка розташована в 15 хвилинах ходьби. Умови проживання – виняткові, це одна з кращих резиденцій в Великобританії! Кімнати – по 1-2 людини зі своєю кухнею і ванною. Студентів 14-15 років за замовчуванням розміщують у двомісних кімнатах. Мікрохвильова піч, холодильник і сейф є в кожній кімнаті. У резиденції доступний високошвидкісний Wi-Fi, загальні зони відпочинку, безкоштовна пральня.

Від резиденції зручно добиратися до будь-якої точки Лондона і його околиць. Вхід на територію резиденції здійснюється за електронними картками або брелоками. У загальних кімнатах проведено камери стеження. Менеджери з розміщення і координатори поза навчальних заходів також проживають на території резиденції, а ресепшн працює цілодобово. Таким чином, студенти завжди можуть розраховувати на підтримку в будь-якому питанні.

Харчування – повний пансіон

Тур по резиденції Princess Beatrice House доступний за посиланням >>

У вартість включено

 • Навчання
 • Проживання
 • Харчування
 • Медичне страхування
 • Розважальні заходи
 • Візити в англійські університети
 • Екскурсії
 • Груповий трансфер з/в Хітроу/Гатвік з 9.00 до 21.00 в дні заїздів

Вартість на 2020 рік

Мінімальний рівень англійської – IELTS 4.5 або еквівалент (середній рівень).

Заїзди по 2 тижні, на більш тривалий термін можна поїхати, обравши різні напрямки

Дати: 28.06-11.07, 12-25.07, 26.07-08.08.2020

Вартість – 2995 фунтів/2 тижні

На останньому заїзді недоступні напрямки юриспруденції і драми.

Додатково сплачується

 • Авіапереліт
 • Візовий збір
 • Переклад документів
 • Індивідуальний трансфер поза стандартного часу
 • UM
 • Послуги освітньої агенції Meriten

Розташування


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея