Chelsea Independent College 29565

www.chelseaindependentcollege.com

Chelsea Independent College знаходиться недалеко від станції метро Fulha Broadway на лінії District Line, а це означає, що студенти можуть дістатися до таких популярних районів Лондона, як Південний Кенсінгтон, Вестмінстер і Пікаділлі менш ніж за 20 хвилин.

Інфораструктура: 24 аудиторії, 2 комп’ютерні центри, 4 наукові лабораторії, фото-студія, студія мистецтв.

Вік – 14-19 років

Розмір класів – до 10 чоловік

Кількість студентів – 250 (з них іноземних студентів 60-70%)

Тур по школі доступний за посиланням >>

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Можливі програми

GCSE

Тривалість – 1 рік, 1,5 роки, 2 роки

Починаючи з 10 класу учні вивчають до 9 предметів на рівні GCSE. На річній програмі діти вивчають до 6 предметів. Уроки доповнюються заняттями спортом. У кожного студента є керівник, з яким вони зустрічаються раз на тиждень.

Доступні предмети на GCSE: англійська, англійська література, історія, географія, іспанська та китайська мови, мистецтво і дизайн, біологія, хімія, інформатика, математика, фізика, бізнес.

Pre A-level

Програма розроблена для студентів, яким необхідна додаткова підготовка з англійської мови. Вона включає інтенсивні заняття англійською, а також підготовку з тих предметів, які студент планує обирати на A-level.

На додаток до програми школа радить взяти як мінімум 1 предмет з математики на GCSE, що допоможе при подальшому вступі в університет.

A-level

Тривалість – 1,5 роки, 2 роки

Доступні предмети на A-Level

  • Гуманітарні предмети: англійська, англійська література, історія, географія, філософія, іспанська, російська, китайська мови.
  • Мистецтво: мистецтво і дизайн, фільмовиробництво, графічні комунікації, медіа, фотографія, текстиль.
  • Науки, математика та інформатика: біологія, хімія, інформатика, математика, вища математика, фізика.
  • Соціальні науки: економіка, політика, бізнес, бухгалтерія, психологія, соціологія.

Foundation

Програма пропонує 4 напрямки: гуманітарний, інженерний, бізнес, науки.

Також на додаток вивчається 1-2 модуля з мистецтва.

Проживання та харчування

Проживання доступно з 14 років.

У школи є своя резиденція Princess Beatrice House, яка розташована в 15 хвилинах ходьби. Умови проживання – виняткові, це одна з кращих резиденцій в Великобританії! Кімнати – по 1-3 людини зі своєю кухнею і ванною. Mікрохвильова піч, холодильник і сейф є в кожній кімнаті. У резиденції доступний високошвидкісний Wi-Fi, загальні зони відпочинку, безкоштовна пральня.

Від резиденції зручно добиратися до будь-якої точки Лондона і його околиць. Вхід на територію резиденції здійснюється за електронними картками або брелоками. У загальних кімнатах проведено камери стеження. Менеджери по розміщенню і координатори позанавчальних заходів також проживають на території резиденції, а ресепшн працює цілодобово. Таким чином, студенти завжди можуть розраховувати на підтримку в будь-якому питанні.

Харчування – повний пансіон

Тур по резиденції Princess Beatrice House доступний за посиланням >>

Спорт та позакласні заходи

Спорт – футбол, фітнес, йога, бадмінтон, танці, теніс, баскетбол.

Також для учнів доступна спортивна інфраструктура Imperial College. Їх College’s Ethos Sports Centre дає доступ до сучасного спортзалу, 25-метрового басейну з сауною і спа, 9 метрової стінки для скелелазання, можливість займатися фехтуванням і верховою їздою. Fulham Reach Boat Club дозволяє дітям займати веслуванням на Темзі.

Школа пропонує різні види спорту, драму, музику. Доступна програма the Duke of Edinburgh. Тут діють різноманітні гуртки, наприклад: настільні ігри, дискусії, наука, баскетбол, фотографія, книги, медицина, футбол, робототехніка, музика, настільні ігри, особистісний розвиток, йога.


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея