Clubclass Residential Language School 5983

www.clubclass.com

Clubclass Residential Language School – єдина мовна школа резидентного типу на Мальті, де все – проживання, навчання та розваги – проходять на одній території. Clubclass має ліцензію Міністерства освіти Мальти, акредитацію FELTOM (федерація навчальних закладів Мальти, в яких викладається англійська мова) та є повноправним членом туристичних асоціацій WYSETC та ALTO.

Школа Clubclass розташована у відомому місті Сент-Джуліанс в районі Свікі (північ Мальти).

Інфраструктура: житловий корпус, критий та 3 відкритих басейни, студія аеробіки, фітнес центр, інтернет кафе, дитяча площадка, 2 тенісних корти, спортивна площадка з штучним покриттям, приватний піщаний пляж, дайвінг центр, безкоштовний wi-fi на території школи, ігрова кімната, паб, піцерія, пральня, ресторан та багато іншого.

Clubclass пропонує наступні курси: загальна англійська, бізнес/професійна англійська, англійська для спеціальних цілей, підготовка до здачі екзаменів TOEFL, IELTS та Кембриджських екзаменів, англійська для всієї сім’ї.

Фото галерея

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Можливі програми

Англійська + фотографія (English + Photography)

Вік:  мінімум 18 років
Інтенсивність: 20 уроків (15 годин) англійської в тиждень по 45 хвилин кожний
Тривалість курсу: 2 тижні
Заїзд та від’їзд: субота/неділя
Рівень володіння англійською: від нижче середнього до просунутого

Школа Clubclass об’єдналась з одним з найвідоміших фотографів Мальти Кевіном Каша (Kevin Casha), володарем багатьох міжнародних нагород, та пропонує інноваційну комбінацію з вивчення англійської мови, основ фотографії та практичних майстер класів. Лекційні заняття фотографією включають такі теми як: функції фотоапарату, робота з природним світлом, композиція в фотографії.

Кевін Каша – колишній президент  Товариства Фотографів Мальти  (Malta Photographic Society) та діючий голова та засновник Інституту Професійної Фотографії Мальти (Malta Institute of Professional Photography). Крім роботи фотографа, Кевін також є технічним директором Національного Фотоархіву Мальти (Malta National Picture Archive), дає лекції з фотографії в Великобританії, Ірландії, Кувейті  і, звичайно ж, на Мальті, головує в журі на міжнародних конкурсах.

Вартість та дати на 2013 рік*

13/14 квітня — 27/28 квітня
28/29 жовтня — 12/13 жовтня

Тип проживання

Трьохмісне

Двохмісне

Одномісне

Студентський гуртожиток

830

855

Хостел

855

875

1000

Резиденція

875

895

1045

2 кімнатна квартира

895

920

1090

1 кімнатна квартира

920

940

1130

Приймаюча сім’я – стандарт

960

1000

1090

Приймаюча сім’я – покращена

1045

1110

1215

*Вартість вказана в євро!

Вартість включає

 • Навчання загальній англійській
 • Курс фотографії: 4 лекції та 3 майстер класи (2 на півдня та 1 на цілий день)
 • Навчальні матеріали
 • Тест в день прибуття
 • Проживання згідно з бронюванням
 • Трансфер з/в аеропорт
 • Проїзд до місцерозташування майстер класів, в тому числі і квитки на паром до  о. Гозо
 • Сертифікат по закінченню курсу
 • Інтернет ваучер на 80 хвилин
 • Керівництво студента мовних курсів, карта Мальти, СІМ-карта, студентська карта

Проживання

Пропонуються такі види проживання:

 • Однокімнатна квартира – знаходиться в одній будівлі з навчальним центром. Складається з однієї спальні з кондиціонером, кухні, ванної кімнати. В кожній кімнаті проживає від 1 до 3 студентів. У квартирі є телевізор.
 • Двох/трьохкімнатна квартира – знаходиться в одній будівлі з навчальним центром. Складається з однієї/двох/трьох спалень з кондиціонером, кухні, ванної кімнати. В кожній кімнаті проживає від 1 до 3 студентів. У апартаментах є телевізор. Ванна кімната – одна на всіх.
 • Хостел – розташований через дорогу від школи. Складається з 15 кімнат з особистим душем та кухнею спільного користування. В кожній кімнаті є фен, телефон, телевізор, холодильник, машина з приготування кави. В кожній кімнаті проживає від 1 до 3 студентів.
 • Резиденція – розташована через дорогу від школи. Складається з 3-4 кімнат, 2-3 ванні кімнати, кухня. В кожній кімнаті проживає від 1 до 3 студентів.  В апартаментах є телевізор.
 • Студентський гуртожиток – розташований через дорогу від школи. Складається з 10 кімнат, 5 ванних кімнат та кухні. В кожній кімнаті є фен. В кімнаті можуть проживати 2-3 студенти.
 • Приймаюча сім’я – всі сім’ї знаходяться на пішій відстані від школи. В кожній кімнаті може проживати від 1 до 3 студентів (стандарт). Є покращене проживання – одномісне розміщення з особистою ванною кімнатою.

Розважальні заходи

Адміністрація Clubclass пропонує своїм студентам щоденну програму розважальних/спортивних/пізнавальних заходів залежно від інтересів кожного студента. Усі заходи оплачуються додатково на місці.
Приклади заходів: подорож на катері по Блакитній лагуні, відвідування о. Гозо, о. Коміно, Золотої затоки (Golden Bay), Затоки Раю (Paradise Bay), джип сафарі, екскурсія «Серце Мальти», екскурсія в м. Валету, Мдіну і т.п.
За додаткову плату також можливо займатись дайвінгом, віндсерфінгом та вітрильним спортом, керування катамаранами.

Додатково оплачується

 • Медичне страхування
 • Харчування
 • Авіапереліт
 • Візовий збір в посольстві
 • Розважальна програма
 • Послуги освітньої агенції Meriten