Community College of Philadelphia 27086

www.ccp.edu

Community College of Philadelphia був заснований в 1964 році і знаходиться в серці Філадельфії (штат Пенсільванія). Він є найбільшим навчальним закладом в Філадельфії і шостим в Пенсільванії. Коледж був визнаний асоціацією NAFSA (Асоціації міжнародних діячів освіти). Тут навчається понад 31 тисяча студентів, з них близько 200 – міжнародні студенти з 50 різних країн. Міжнародний аеропорт Філадельфії (PHL) знаходиться в 17 кілометрах від кампуса. До Нью-Йорка можна доїхати за 2 години на поїзді.

Основні спеціальності – це архітектура, мистецтво, дизайн, медіа, бізнес і технології, право, соціальні та гуманітарні науки.

Для студентів доступні такі види спорту, як баскетбол, теніс, крос-кантрі (гірський велосипед), волейбол.

Студенти можуть закінчити в коледжі перші два роки бакалаврату і отримати ступінь Associated Degree, а потім вступати до університету.

Спеціально для тих, хто замислюється про продовження освіти в кращих університетах США, розроблена програма «American Honors». Коледж має договори з більш, ніж 70 університетами по всій території США, які визнають його Associated Degree. Це означає, що після 2 років навчання в коледжі, студент може перейти відразу на третій курс університету і, закінчивши навчання ще 2 роки, отримає ступінь бакалавра. При вступі в партнерські університети студенти отримують додаткові переваги: ​​більш низькі вступні вимоги (GPA), відсутність реєстраційних внесків, стипендії. При цьому в коледжі є команда консультантів (Honors advisors), які працюють зі студентами протягом всіх 2 років навчання і допомагають з вибором програми і подальшим вступом на 3 курс університету.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Можливі програми

American Honors

Тривалість – 2 роки

Ця програма спеціально розроблена для студентів з сильними академічними знаннями і високим рівнем англійської мови, які після закінчення Community College планують подальше навчання в рейтинговому університеті з 3 курсу.

American Honors включає в себе вивчення близько 50% предметів на підвищеному рівні, що дає додаткову перевагу при переході до університету. Програма розроблена таким чином, що 70% предметів є обов’язковими, а 30% – залишаються на вибір студента.

Вступні вимоги:

 • Високий рівень володіння англійською мовою (мінімум IELTS 6.0 / TOEFL 77, дозволяється також пройти внутрішній тест коледжу)
 • Високий середній бал атестата (GPA 3.25, орієнтовно оцінки не нижче 9 балів)
 • Мотиваційний лист

Студенти, чий рівень англійської трохи нижче – IELTS 5.5 / TOEFL 61, також можуть бути зараховані на програму з додатковим семестром навчання.

University Transfer

Тривалість – 2-3 роки

Ця програма призначена для студентів, яким необхідно підтягнути рівень англійської та академічні навички. Стандартно вона триває 2 роки, але в залежності від рівня англійської мови, студенту може знадобитися до 4 семестрів мовної підготовки перед початком навчання.

Вступні вимоги:

 • Високий рівень володіння англійською мовою (мінімум IELTS 5.0 / TOEFL 42, дозволяється також пройти внутрішній тест коледжу)
 • Середній бал атестата (GPA 2.0, орієнтовно оцінки не нижче 6)

Проживання та харчування

Для проживання студентів пропонується 2 партнерські резиденції:

The Eagle

Резиденція знаходиться в 13 хвилинах їзди на громадському транспорті. Кімнати – одно або двомісні, з телевізором, є кухонне обладнання та пральня. Ванні – як загального користування, так і особисті. На території резиденції також знаходиться комп’ютерний зал і тренажерний зал.

International House Philadelphia

Резиденція знаходиться в 30 хвилинах їзди на громадському транспорті. Кімнати – одномісні, мебльовані, ванні – як загального користування, так і особисті. Доступні також апартаменти – маленькі, середні і великі. У зонах загального користування є Wi-Fi. На території резиденції є цілодобовий комп’ютерний центр, настільний теніс, більярд, кінотеатр, музична студія, кафе, пральня.

Вартість навчання на 2017 рік

 • Навчання: 15300 доларів на рік (для University Transfer – 13800 доларів в рік)
 • Медична страховка: 1300 доларів на рік
 • Книги: 1000 доларів на рік
 • Проживання та харчування: 8775 доларів на рік
 • Додаткові витрати на проживання 1425 доларів на рік

Всього: 27800 доларів на рік включаючи всі витрати (для University Transfer – 26300 доларів на рік)

Додатково сплачується

 • Авіапереліт
 • Візові збори
 • Послуги освітньої агенції Мерітен


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея