Community Colleges of Spokane 26991

www.ccs.spokane.edu

Community College of Spokane був заснований в 1963 році і знаходиться в штаті Вашингтон, місто Спокан. Він має 2 кампуси: Spokane Community College і Spokane Falls Community College, які розташовані в 10 кілометрах один від одного (доїхати з одного кампусу в інший можна за 20 хвилин). Всього в цьому коледжі навчається близько 25 тис. студентів.

Саме місто Спокан – невелике, але досить гарне і спокійне. Тут протікає однойменна річка, а неподалік є 76 озер, водоспади і багато парків! Воно вважається одним з найбезпечніших міст в США, при цьому дає чудові можливості для занять рафтингом, сноубордингом і велосипедним спортом. Спокан – це університетське містечко і студенти керують тут всім, від квіткових магазинів і ресторанів до автосервісу і косметологічного центру. Міжнародний аеропорт (Spokane International Airport) знаходиться всього в 12 кілометрах від кампусу, а це – 15 хвилин їзди.

Основні спеціальності – це мистецтво, бізнес, комп’ютерні науки, STEM (інженерна справа і точні науки).

Для студентів доступні такі види спорту, як баскетбол, крос-кантрі (гірський велоспорт), гольф, футбол, бейсбол, софтбол, теніс, волейбол, плавання.

Студенти можуть закінчити в коледжі перші два роки бакалаврату і отримати ступінь Associate Degree, а потім вступати до університету.

Спеціально для тих, хто замислюється про продовження освіти в кращих університетах США, розроблена програма «American Honors». Коледж має договори з більш, ніж 70 університетами по всій території США, які визнають Associated Degree коледжу Спокан. Це означає, що після 2 років навчання в коледжі, студент може перейти відразу на третій курс університету і, провчившись ще 2 роки, отримає ступінь бакалавра. При вступі в партнерські університети студенти отримують додаткові переваги: ​​більш низькі вступні вимоги (GPA), відсутність реєстраційних внесків, стипендії. При цьому в коледжі є команда консультантів (Honors advisors), які працюють зі студентами протягом всіх 2 років навчання і допомагають з вибором програми і подальшим вступом на 3 курс університету.

Можливі програми

American Honors

Тривалість – 2 роки

Ця програма спеціально розроблена для студентів з сильними академічними знаннями і високим рівнем англійської мови, які після закінчення Community College планують подальше навчання в рейтинговому університеті з 3 курсу.

Результати вступу в університети дуже хороші: 100% випускників вступають до університету на 3 курс, при цьому 95% – в топ-100, 82% – в топ-50 рейтингу US News & World Report!!!

American Honors включає в себе вивчення близько 50% предметів на підвищеному рівні, що дає додаткову перевагу при переході до університету. Програма розроблена таким чином, що 70% предметів є обов’язковими, а 30% – залишаються на вибір студента.

Вступні вимоги:

 • Високий рівень володіння англійською мовою (мінімум IELTS 6.0 / TOEFL 71, дозволяється також пройти внутрішній тест коледжу)
 • Високий середній бал атестата (GPA 3.25, орієнтовно оцінки не нижче 9 балів)
 • Мотиваційний лист

American Success

Тривалість – 2-3 роки

Ця програма призначена для студентів, яким необхідно підтягнути рівень англійської та академічні навички. Стандартно вона триває 2 роки, але в залежності від рівня англійської мови, студенту може знадобитися до 3 семестрів мовної підготовки перед початком навчання.

Вступні вимоги:

 • Високий рівень володіння англійською мовою (мінімум IELTS 6.0 / TOEFL 71, дозволяється також пройти внутрішній тест коледжу)
 • Середній бал атестата (GPA 2.0, орієнтовно оцінки не нижче 6 балів)

Americans Honors High School Completion Program

Тривалість – 2,5 – 3 роки

Ця програма дозволяє студентам поєднати шкільну програму старших класів з програмою коледжу. Таким чином, за 3 роки можна отримати американський атестат про повну загальну середню освіту та ступінь асоціата (Associate Degree), після чого перейти на 3 курс університету.

При цьому варто враховувати, що під час навчання в коледжі на даній програмі, студентам необхідно буде здати тест SAT, а до 18 років проживання пропонується тільки в приймаючій родині.

Вступні вимоги:

 • Високий рівень володіння англійською мовою (мінімум IELTS 6.0 / TOEFL 71, дозволяється також пройти внутрішній тест коледжу)
 • Високий середній бал атестата (GPA 3.25, орієнтовно оцінки не нижче 9 балів)
 • Мінімум 16 років на момент початку навчання

Проживання та харчування

Резиденція знаходиться в 10 хвилинах на автобусі від Spokane Falls Community College і в 30 хвилинах на автобусі від Spokane Community College. Резиденція складається з декількох однокімнатних або двокімнатних квартир. Всі кімнати – мебльовані. Є ліжко, стіл, кілька стільців, диван, на кухнях – стіл і 4 стільці, холодильник, духовка, базовий посуд (тарілки, чашки, чайник, каструля). Інтернет і комунальні платежі входять у вартість. У резиденції є загальна зона відпочинку і пральня.

Доступно одномісне або двомісне проживання. За бажанням пропонується також постільна білизна (простирадло, подушка, ковдра, 2 банних рушники). Готувати можна самостійно або ж додатково замовити харчування (напівпансіон).

Доступно також проживання в сім’ї. Сім’ї зазвичай проживають на відстані до 45 хвилин їзди на громадському транспорті. Харчування – повний пансіон.

Даний тип житла обов’язковий для студентів до 18 років.

Вартість навчання на 2017 рік

 • Навчання: 13469 доларів в рік
 • Медична страховка: 777 доларів в рік
 • Книги: 465 доларів в рік
 • Проживання та харчування: 6000 доларів в рік
 • Додаткові витрати на проживання: 921 долар на рік

Всього: 21632 долари в рік включаючи всі витрати

Додатково сплачується

 • Авіапереліт
 • Візові збори
 • Послуги освітньої агенції Мерітен


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея