Cranfield University, Kaplan International College 3127

www.kic.org.uk

Університет Кренфілд (Cranfield University) (засн. у 1946 році) – розташований у 50 хв. від Лондону. Cranfield University є винятковим навчальним закладом, який спеціалізується в області науки, технології та менеджменту. В університеті навчається близько 3800 студентів з 100 країн світу.

Університет Кренфілд – один з п’яти науково-дослідницьких університетів Великобританії. Багато з його магістерських програм акредитовані та регулюються відомими професорами. Протягом своєї історії університет спеціалізується з підготовки спеціалістів інженерів вищого рівня та керуючих у сфері науково-технічних розробок.

Kaplan International College London (KIC London) пропонує міжнародним студентам програми для навчання на магістратурі з таких напрямків:  бізнес, науки та інжиніринг. Коледж розташований в самому центрі Лондону, в районі з великою кількістю театрів, ресторанів, галерей, клубів та усього в 10 хв від університету (пішки). До послуг студентів пропонуються 3 бібліотеки (2 з яких відкриті цілодобово), прекрасна спортивна база та спеціальне медичне обслуговування.

Після успішного закінчення KIC London, досягнувши необхідного рівня, студентам гарантується вступ на програму магістратури до Університету Кренфілд, а також до ряду інших університетів Великобританії.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Graduate Diploma

Програма призначена для студентів, які бажають вступити на магістратуру в Університет Кренфілд або ряд інших британських вузів.

Напрямки: Graduate Diploma in Business, Law and Social Sciences; Graduate Diploma in Science and Engineering
Тривалість – 2 або 3 семестри
Дати початку – січень, вересень
Мінімальний рівень англійської – IELTS 5.5

Enhanced University Preparation course (EUP)

EUP розроблена, щоб дати студентам можливість для розвитку своїх учбових навиків та покращення їх розуміння англійської системи освіти. Це додатковий семестр, який може бути доданий до стандартної двосеместрової програми підготовки до університету (Graduate Diploma) до її початку.
Мінімальний рівень англійської –  IELTS 5.5

Pre-sessional English courses

Для навчання в університетах Великобританії необхідний дуже високий рівень володіння англійською мовою. Ось чому студентам програми Graduate Diploma, яким не вистачає англійської, пропонується курс Pre-sessional English.
Тривалість додаткового вивчення англійської залежить від рівня її володіння.
Мінімальний рівень англійської –  IELTS 4.0
Дати початку – протягом року

Проживання  

Проживання пропонується в одній з двох резиденцій (Halls of Residence), які знаходяться в 10 хв їзди від коледжу (1 зупинка метро) або 20 хв пішки.
Кімнати – одномісні з зручностями в номері, безкоштовний доступ в інтернет.


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея