D’Overbroeck’s  College 2948

www.doverbroecks.com

D’Overbroeck’s  College розташований в північній частині студентського містечка Оксфорду. Він складається з денного відділення для студентів 11-16 років, старшої школи та міжнародного навчального центру.

Це один з найкращих коледжів, який щорічно демонструє високі академічні результати своїх студентів.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Старша школа (16-18 років)

Приймає щорічно близько 255 дітей. 50 % – денні студенти. Максимальна кількість в класі – до 10 (науки – до 8). Всі студенти, чиєю рідною мовою англійська не є, проходять додаткову мовну підготовку, доки не досягнуть рівня IELTS 7.0.

На першому році навчання, кожен вибраний предмет діти вивчають з інтенсивністю 4 заняття на тиждень, на другому році навчання – 5 занять на тиждень з кожного предмету. Після уроків студенти виконують домашнє завдання та самостійну роботу.

Вибір предметів на A-level – мистецтво, біологія, бізнес, хімія, англійська, німецька, італійська, китайська, японська, французька, іспанська, грецька, російська мови, латина, інформатика, драма, економіка, фільмовиробництво, математика, вища математика, географі, історія, історія мистецтва, музика, філософія, фотографія, фізкультура, фізика, політика, психологія, релігієзнавство, соціологія.

Також тут є можливість отримати додаткову кваліфікацію AQA Baccalaureate, яка ідеально підходить для студентів, котрі планують вступати в топ-5 університетів, таких як Кембридж та Оксфорд. Окрім стандартних 3-4 предметів на A-level, студенти будуть працювати над курсовою роботою, здаватимуть іспит з критичного мислення, та займатимуться позакласною діяльністю.

Міжнародний навчальний центр (14-16 років)

Приймає щорічно до 40 студентів на підготовчу програму GCSE, мінімальний рівень англійської для вступу – IELTS 4.5, максимальна кількість дітей в класі – до 10.

На програмі обов’язково вивчається англійська, математика, хімія та декілька предметів на вибір – біологія, фізика, мистецтво, французька, німецька мови, бізнес, географія, історія.

Партнером коледжу є Oxford Brookes University, саме завдяки цьому студенти d’Overbroeck’s можуть користуватися спортивною базою цього університету.

Спорт – аеробіка, баскетбол, хокей, регбі, плавання та ін.

Проживання та харчування

Можливе проживання в одній з 3 резиденцій або в приймаючій родині. Відстань від коледжу до резиденції або приймаючої родини – максимум 10 хвилин на автобусі.

Резиденція – кімнати одно- або двомісні з особистою ванною або загального користування. Харчування – напівпансіон.

Сім’я – одномісні кімнати. Харчування – напівпансіон. Для студентів, яким виповнилось 18, доступна опція без харчування.


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея