Державні школи CAPS-I 28907

Всі державні школи Канади фінансуються з бюджету провінції, оснащення шкіл реалізовано на високому рівні, а рівень освіти нітрохи не нижче, ніж у приватних школах. Державних шкіл в Канаді абсолютна більшість і, відповідно, вчиться там більшість всіх школярів країни. Іноземних студентів приймають державні школи, що входять в спеціальне об’єднання CAPS-I. Живуть іноземні студенти в сім’ях, а вчаться разом з канадськими дітьми. Потрапляючи в державну школу, діти відразу занурюються в культурне середовище Канади, адже серед їх оточення будуть переважно місцеві учні. Шкільна форма в державних школах відсутня.

Стати учнем такої школи можуть іноземці у віці від 14 років (рідше – з 11). Прийом ведеться з 9 по 12 клас (рідше з 7 по 12 клас). Дитина може пройти навчання протягом 1 семестру або повного академічного року.

Провінція Нью-Брансвік

New Brunswick International Student Program

www.aei-inc.ca

Нью-Брансвік – приморська провінція на сході Канади. Тут знаходиться затока Фанді, яка відомий рекордно високими приливами і чудовими умовами для спостереження за китами. Це єдина двомовна провінція Канади (офіційними є англійська та французька мови). Столиця – місто Фредеріктон (Fredericton), найбільше місто – Сент-Джон (Saint John).

 • Доступні програми: академічний рік, 1 семестр, 4-12 тижнів пробного навчання, зимовий табір
 • Кількість доступних шкіл для іноземних студентів: 30 з 50
 • Загальна кількість іноземних учнів: 600 з 80.000
 • Школи приймають студентів з 11 років в 7-12 класи
 • Загальна вартість навчання і проживання – від 19100 CAD в рік

У школах є окремих персонал, який виступає в якості опікуна для іноземних студентів і свої координатори, які займаються підбором сімей і розселенням.

Школа Oromocto High School пропонує всім студентам NBISP безкоштовне членство в CFB Gagetown Fitness Centre, де є стіна для альпінізму і басейн з 40-футовою водною гіркою. Також в школах організовуються всі умови для занять гірськолижним спортом, керлінгом, боулінгом і плаванням. В окрузі є 1 школа, яка пропонує програму IB (в Saint John), а також школи, які пропонують предмети AP (в Moncton і Fredericton).

Провінція Британська Колумбія

Qualicum School District 69

www.sd69.bc.ca

Шкільний округ знаходиться в містах Парксвілл і Квалікум Біч (Vancouver Island) в Британській Колумбії.

 • Доступні програми: академічний рік, 1 семестр, зимовий табір, літній табір
 • Кількість доступних шкіл для іноземних студентів: 2 з 10 (Ballenas Secondary School і Kwalicum Secondary School)
 • Загальна кількість іноземних учнів: 140 з 4500
 • Школи приймають студентів з 13 років в 8-12 класи
  Академії (заняття на професійному рівні): гольф, футбол, хокей, музика, танці, лідерство і глобальне навчання (програма ROAMS)
 • Загальна вартість навчання і проживання – від 22400 CAD в рік

У кожній школі є консультант для підтримки іноземних студентів. Протягом року діти вивчають 5 обов’язкових предметів і 5 предметів за вибором. Ballenas Secondary School спеціалізується на морської біології, лідерство, туризмі, хокеї і футболі. Тут сильне мистецтво, в тому числі музичний театр, драма, фотографія, створення відео, оркестр, хор, джазовий ансамбль, уроки гри на гітарі. Також пропонуються уроки французької та є досить сильна команда з американського футболу. Kwalicum Secondary School проводить програми на професійному рівні з футболу, гольфу і музики.

River, Ocean and Mountain School (ROAMS) – це спеціалізована програма лідерства на відкритому повітрі, сфокусована на підготовці до початку кар’єри, отриманні досвіду роботи, пригодницькій освіті і лідерстві у суспільстві. Програма спрямована на залучення 20 студентів із захопленням туризмом, сильною трудовою етикою, самовідданістю, відповідальністю і бажанням отримати досвід роботи і можливу зайнятість в індустрії активного відпочинку і пригодницького туризму. На курсі діти займаються рафтингом, серфінгом, альпінізмом, риболовлею, каякингом, сноубордингом і лижним спортом, а також отримують сертифікацію OFA 1, 2, 3, CPR C, Radio Operator, Bronze Cross, Food Safe, World Host і ін.

Nanaimo-Ladysmith School District 68

www.ise.sd68.bc.ca

Шкільний округ знаходиться в містах Нанаймо і Ледісміт, на захід від Ванкувера в провінції Британська Колумбія.

 • Доступні програми: академічний рік, 1 семестр
 • Кількість доступних шкіл для іноземних студентів: 6 з 36
 • Загальна кількість іноземних учнів: 300 з 13700
 • Школи приймають студентів з 12 років в 8-12 класи
 • Академії (заняття на професійному рівні): бейсбол, театральне мистецтво, пляжний волейбол, хокей, лакросс, футбол, джаз
 • Загальна вартість навчання і проживання – від 22500 CAD в рік

У шкільному окрузі є 2 координатора, які займаються підбором сімей і раз на тиждень відвідують студентів в школі, а також в кожній школі є академічний координатор.

Школи добре оснащені, тут є професійна кухня, студія звукозапису, театр, комп’ютерні лабораторії, танцювальна студія, футбольні поля, тенісні корти, тренажерний зал, басейн, бібліотека, студія мистецтв і цифрової обробки зображень.

Шкільне життя в окрузі пропонує можливість займатися різними видами спорту: футбол, баскетбол, волейбол, туризм, хокей, біг, регбі, плавання, гольф, американський футбол, бадмінтон, чирлідинг. Серед незвичних програм, які пропонуються в школах, можна виділити роботу з деревом, проектування і дизайн, курс металообробки, механіки, електроніки, комп’ютерну підготовку: анімація, інформаційні технології, веб-розробка, розробка ігор, цифрова фотографія, курс підприємництва (з практичним досвідом), програми з мистецтва: кіно і телебачення, медіа, танці, кулінарія, драма, одяг і текстиль, мода і дизайн і багато іншого.

Burnaby School District 41

www.studyinburnaby.ca

Округ знаходиться в місті Бернабі, в 30-хвилинах їзди від Ванкувера. Бернабі є третім містом за чисельністю населення в Британській Колумбії. Одним з випускників даного округу є відомий актор Майкл Джеймс Фокс (з к / ф «Назад у майбутнє»).

З 2016 та 2017 років році Burnaby School District був удостоєний нагороди в категорії Star High School. Тут є найбільша кількість предметів на підвищеному рівні Advance Placement, а також тут знаходяться 2 з 10 канадських шкіл, які пропонують отримання престижного AP Capstone Diploma. Всі школи акредитовані Міністерством Освіти Британської Колумбії. Також округ знаменитий своїми програмами з драми, танців, музики та образотворчого мистецтва. Серед цікавих предметів за вибором доступні право, бізнес, економіка, підприємництво, маркетинг, робототехніка, готельний менеджмент, дизайн, анімація, кулінарія, кераміка і ліплення, цифрові медіа, фотографія, написання сценарію, цифровий звукозапис і ін. Доступна програма Elite Swim Program з професійними тренуваннями при університеті Simon Fraser. А школа Burnaby South має свою власну телевізійну студію, що популярно серед студентів, які цікавляться журналістикою, ЗМІ та зв’язками з громадськістю.

У всіх школах округу є комп’ютерні лабораторії MAC і РС, наукові лабораторії, великі бібліотеки, професійні театральні, танцювальні, художні, музичні студії, спортзали і ігрові майданчики.

Програми дуже популярні, в січні вже може бути закритий набір на вересень. Найсильнішими є школи Burnaby North, Moscrop і Burnaby Mountain.

 • Доступні програми: академічний рік, 1 семестр
 • Кількість доступних шкіл для іноземних студентів: 8 з 49
 • Загальна кількість іноземних учнів: 925 з 24000
 • Школи приймають студентів з 13 років в 8-12 класи
 • Академії (заняття на професійному рівні): футбол, баскетбол, лакросс, плавання, волейбол, 3 програми в сфері ІТ на базі Cariboo Hill Secondary School: Digipen Gaming Academy, Palo Alto Cyber Security Academy, Microsoft Office Specialist Certification Academy
 • Загальна вартість навчання і проживання – від 26842 CAD в рік

New Westminster School District 40

www.newwestschool.com

New Westminster знаходиться в 25 хвилинах від міжнародного аеропорту Ванкувера і центру самого міста Ванкувер в Британській Колумбії.

 • Доступні програми: академічний рік, 1 семестр
 • Кількість доступних шкіл для іноземних студентів: 12
 • Загальна кількість іноземних учнів: 320 з 7630
 • Школи приймають студентів з 13 років в 8-12 класи
 • Загальна вартість навчання і проживання – від 24200 CAD в рік

New Westminster Secondary School – це головна старша школа в Нью-Вестмінстер, одна з найбільших і добре обладнаних в Британській Колумбії. Інфраструктура: 5 комп’ютерних лабораторій, 4 спортзали, їдальня, велике спортивне поле, каток, театр на 1260 місць, спеціалізовані класи для занять наукою, мистецтвом, музикою.

Доступні види спорту: волейбол, футбол, регбі, бадмінтон, крос-кантрі, плавання, лакросс, баскетбол, реслінг, гольф, теніс.

Провінція Альберта

Golden Hills School Division No. 75

www.ghsd-international.com

Округ знаходиться в місті Стратмор, Три Хілс і Драмхеллер в західній частині Канади в провінції Альберта, приблизно в 30 хвилинах на схід від міста Калгарі. У школах досить сильні наукові та математичні програми. Також Golden Hills School Division співпрацює з Королівським Тіррелловським палеонтологічними музеєм.

Golden Hills – єдиний державний шкільний округ в Канаді, який пропонує проживання в резиденції для 80 учнів, окрім проживання в сім’ї. Тут є також координатор по проживанню, який підтримує студентів, стежить за умовами проживання і регулярно надсилає звіти батькам. У школах є предмети підвищеного рівня (AP), хороша спортивна інфраструктура, включаючи басейн, пропонуються програми по цифровому дизайну, фотографії, маркетингу та менеджменту, медіа.

 • Доступні програми: академічний рік, 1 семестр, неповний семестр пробного навчання, літній табір
 • Кількість доступних шкіл для іноземних студентів: 5 з 23
 • Загальна кількість іноземних учнів: 250 з 6700
 • Школи беруть студентів з 11 років в 6-12 класи
 • Спеціалізовані програми: робототехніка, криміналістика, образотворче мистецтво, хокей, програма Career and Technology Study (CTS)
 • Загальна вартість навчання і проживання – від 22850 CAD в рік для резиденції або від 20920 CAD в рік для сім’ї

Перед приїздом все школярі можуть пройти онлайн-навчання, яке включає інформацію про те, що очікувати після прибуття в Канаду, коротку орієнтацію і тестування. Існує також онлайн-програма «PowerSchool», що дозволяє батькам отримати доступ до успішності і відвідування своєї дитини.

Сім’ї проживають недалеко від школи і діти можуть добиратися до школи пішки. В іншому випадку надається шкільний автобус або ж сім’ї самі підвозять дітей до школи. У округу є 3 резиденції, де пропонується двомісне розміщення.

За доплату доступна програма Global Leader Program, яка дозволяє іноземним студентам 2 рази в місяць відвідувати різні заходи та екскурсії для знайомства з Канадою, проте її вартість більше, ніж в 2 рази більше стандартної. Також для найсильніших студентів представлено спеціалізовану програма Elite Program.

Провінція Онтаріо

Simcoe County District School Board

www.studyinsimcoecounty.com

Округ розташований між Джорджіан-Бей і озером Сімко в Провінції Онтаріо, в годині на північ від Торонто.

У всіх школах округу є наукові лабораторії, лабораторні класи, бібліотека, спортзали, художні студії (для занять музикою, драмою, танцями, мистецтвом).

Неподалік знаходиться Васага Біч – найдовший (14 км) прісноводний пляж в світі. Регіон славиться туризмом, лижним спортом.

 • Доступні програми: академічний рік, 1 семестр, неповний семестр пробного навчання
 • Кількість доступних шкіл для іноземних студентів: 14 з 100
 • Загальна кількість іноземних учнів: 150 з 52000
 • Школи приймають студентів з 14 років в 9-12 класи
 • Загальна вартість навчання і проживання – від 24025 CAD в рік

Також округ пропонує спеціалізовані програми, в тому числі:

 • Курси Advanced Placement
 • Поглиблене вивчення французької мови
 • Предмети з мистецтва та культури, садівництва і озеленення, туризму, бізнесу, інформаційних технологій, охорони здоров’я і навколишнього середовища
 • Co-op програми
 • Програма EduTravel (студенти отримують кредити за поїздки по Канаді і поза межі країни)
 • Літній табір лідерів


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея