DynaSpeak 9499

www.dynaspeak.ac.nz

Школа розташована в Окленді, вона була заснована в 1992 році, а в 2011 стала частиною державної програми Te Wananga о Aotearoa і приймає дітей і дорослих від 10 років. Школа займає приміщення на 4- х поверхах у самому центрі Окленду, а також пропонує відмінні умови для навчання, активне позакласне життя, підтримку студентів рідною мовою. З вікон будинку відкривається чудовий вид на Бухту Окленд і Скай Тауер. З одного боку школи – смарагдовий Алберт Парк і Університет Окленду, з іншого – головна торгова вулиця Нової Зеландії Queen Street. Автобусні зупинки, транспортний центр Britomart, міська бібліотека, художні галереї знаходяться в лічених хвилинах ходьби. У DynaSpeak є просторі кімнати для навчання та відпочинку, комп’ютерний хол, світлі сучасні аудиторії, відео- класи, бібліотека, студентський навчальний центр, камери індивідуального зберігання, безкоштовний Wi -Fі на всіх чотирьох поверхах.

У січні 2013 року DynaSpeak стала єдиною в Новій Зеландії мовною школою – офіційним Cambridge ESOL Examination Centre (Computer Based and Paper Based). У DynaSpeak студенти можуть пройти підготовку і здати будь-який тест KET, PET, BEC Preliminary, BEC Vantage, BEC Higher, FCE, CAE, TKT, YLE – Starters, Movers, Flyers/в залежності від їх рівня і намірів.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Cambridge for Young Learners

Дати програми – 2-20 июля 2018
Вік 14 – 18 років (або молодше/старше за запитом)

2 рази на рік (липень і січень-лютий) школа пропонує спеціальну програму для школярів і студентів Cambridge for Young Learners, що включає в себе підготовку та здачу Cambridge Examination і велику екскурсійну програму.

Програма передбачає 3 години щоденних занять англійської мови (з понеділка по п’ятницю), які сфокусовані на підготовці до здачі Cambridge Examination. Залежно від рівня, який визначиться безкоштовним попереднім онлайн тестуванням, учасники програми, які набрали певний бал згідно нього, будуть здавати один з 3-х іспитів:

 • Cambridge PET for Schools
 • Cambridge KEY (KET) for Schools
 • Cambridge YLE

Вартість Cambridge Examination входить у вартість програми, але не повертається, якщо дати перебування студента в DynaSpeak не збігаються з датою проведення іспиту (дата іспиту фіксована і не може бути перенесена) або рівень англійської студента недостатньо високий для здачі даного іспиту. Результати іспиту обробляються в Cambridge Examination Centre, і сертифікат буде отриманий студентом пізніше поштою на зазначену адресу (вартість доставки сертифіката оплачується додатково).

Проживання та харчування

Харчування 3-х разове, включаючи ланч-бокс в будні дні та сніданок/обід/вечеря у вихідні.
Вихідні дні студенти проводять в приймаючій сім’ї або на екскурсіях, які надаються туристичними провайдерами за додаткову плату.

Вартість на 2018 рік

3 тижні – NZD 1,650 (навчання + екскурсії).
Проживання – NZD 305/тиждень для студентів до 18 років.
Бронювання житла та трансфер — NZD 410

У вартість входить

 • Уроки та навчальні матеріали, включаючи підготовку і здачу Cambridge Exam
 • Денна екскурсійна програма під керівництвом вчителів з понеділка по п’ятницю
 • Вхідні і проїзні квитки

Додатково оплачується

 • Авіапереліт
 • Транспортні витрати від будинку до школи і назад, громадський транспорт на деякі екскурсії. Приблизні щомісячні витрати на громадський транспорт NZD 215 на одного студента в залежності від місця проживання
 • Кожна додаткова ніч в приймаючій сім’ї NZD 44
 • Візовий збір
 • Переклад документів
 • Медична страховка
 • Послуги освітньої агенції Мерітен


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея