Emerald Cultural Institute 19563

www.eci.ie

Мовна школа Emerald Cultural Institut була заснована в 1986 році. Ця школа стала однією з кращих серед шкіл англійської мови в Ірландії. Завдяки великому вибору програм, щорічно вона приймає тисячі студентів. Кілька мовних центрів цієї школи знаходяться в чарівній столиці Ірландії – Дубліні.

Marino Institute of Education знаходиться в північній частині Дубліна в 10 хв від центру міста. Він містить класичні та сучасні будівлі. Проживання – в резиденції, в одномісних кімнатах з окремою ванною в блоках по 4 чоловіки із загальною кухнею і зоною відпочинку, харчування – повний пансіон.
Інфраструктура: 30 класів, спортивний зал, ігрові та спортивні поля, загальні кімнати для відпочинку та розважальних заходів, театр, кав’ярня.

Trinity College розташований в самому серці Дубліна. Проживання пропонується в резиденції Trinity менш ніж в 10 хв їзди автобусом або трамваєм від центру міста в одномісних або двомісних кімнатах з окремою ванною в блоках по 6 чоловік із загальною кухнею і зоною відпочинку, харчування – повний пансіон.
Інфраструктура: обладнані класи, ігрові кімнати, спортивні майданчики (поля для гри в теніс, крикет і регбі), ресторан, парк, доступ до спортивного центру з басейном, альпіністською стінкою, кортом для гри в сквош і танцювальною студією.

Alexandra College – це приватна школа, її кампус займає 12 акрів в Milltown, всього в 6 кілометрах від центру Дубліна на трамваї. Резиденція знаходиться в 15 хвилинах пішки від школи. Кімнати – на 1-2 чоловік із загальною ванною. Також допускається розміщення в сім’ї.
Інфраструктура: сучасні класи, окремі будівлі для уроків музики і наук, майданчики для гри в баскетбол, волейбол і бадмінтон, зал для вечорів драми і музичних шоу, спортзал, поля для гри в хокей, футбол, регбі, тенісний корт, центр мистецтв.

Griffith College розташований в південній частині Дубліна в 10 хвилинах ходьби від центру міста. Проживання – в резиденції на кампусі в двомісних кімнатах в блоках по 4 людини. У кожному блоці – 2 ванни, кухня і загальна зона відпочинку.
Інфраструктура: їдальня, 25 сучасних класних кімнат, власна резиденція.

St. Raphaela’s School знаходиться в південній частині Дубліна, в 15 хвилинах їзди від центра міста на трамваї, в передмісті Стіллорган. Проживання організовується в приймаючих сім’ях.
Інфраструктура: 26 обладнаних класів, спортзал, який також використовується для занять драмою і мистецтвом, тенісні корти, кав’ярня.

Ballinteer Community School знаходиться в житловому районі Баллінтір, на півдні Дубліна, в 20 хвилинах на автобусі від центру міста. Проживання організовується в приймаючих сім’ях, більшість з яких проживають на пішохідній відстані від школи або в декількох хвилинах їзди на автобусі.
Інфраструктура: обладнані класи, спортивний зал, баскетбольний і тенісний корт, сад, їдальня.

Sandford Park розташований в Ranelagh, Dublin 6, в 5 хв їзди від центра міста на трамваї або в 20 хвилинах пішки. Проживання організовується в приймаючих сім’ях.
Інфраструктура: 20 класів, спортзал, відкриті поля і майданчики, тенісні корти, їдальня, кімната для уроків музики, бібліотека.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Розмір групи: макс. 15 студентів
Тривалість: від 2 тижнів
Рівень володіння мовою: від початкового до просунутого

Можливі програми на 2019 рік

Англійська + Розваги (Multi-Activity Course)

Інтенсивність: 15 годин занять англійською в групах на тиждень
Вік: 11-17 років

Дати:
Резиденція: 24/06-16/08 (Trinity College, Marino Institute of Education) або 01/07-26/07 (Alexandra College, Grifith College)
Сім’я: 01/07-26/07 (Alexandra College, Sandford Park, Ballinteer Community School) або 24/06-02/08 (St. Raphaela’s College)

Крім занять учні будуть брати активну участь у широкому спектрі заходів, організованих після обіду і ввечері. Програма розваг включає: гуртки танців, музики, мистецтва, театрального мистецтва. У вартість програми включена одна екскурсія на весь день на тиждень, 2 вечірні активності (при проживанні в сім’ї) та 7 вечірніх активностей (при проживанні в резиденції) на тиждень.

Інтенсивна англійська

Тривалість програми: 2, 3 або 4 тижні
Інтенсивність: 21 година англійської в групах на тиждень (15 годин загальної англійської та 6 годин спеціалізованої англійської)
Вік: 14-17 років

Дати:
Trinity College, резиденція: 15/ 07-26/07
St. Raphaela’s, сім’я: 24/06-02/08
Marino Institute of Education, резиденція: 24/06-02/08

Напрямки:

 • Англійська для роботи
 • Розмовні навички
 • Лідерство та інновації

Для навчання на програмі потрібен хороший рівень англійської – В1 або вище. У вартість програми включено одна екскурсія на весь день в тиждень, 2 вечірні активності (при проживанні в сім’ї) та 7 вечірніх активностей (при проживанні в резиденції).

Young Adult

Тривалість програми: 2, 3 або 4 тижні
Інтенсивність: 20 уроків англійської в групах в тиждень
Вік: 16-18 років
Дати: 24/06-09/08 (Trinity College, резиденція) або 24/06-02/08 (St. Raphaela’s, сім’я)

Програма проходить на базі Trinity College (проживання в резиденції) або St. Raphaela’s (проживання в сім’ї) і поєднує інтенсивне вивчення мови з цікавою програмою розваг за темою «Досліджуємо Дублін».
У вартість програми на тиждень включена 1 екскурсія на цілий день, 2 вечірні активності (при проживанні в сім’ї) та 7 вечірніх активностей (при проживанні в резиденції).

Trinity Walton STEM Programme

Тривалість програми: 2 тижні
Інтенсивність: 10 годин занять англійською в групах + 10 годин занять наукою, технологіями, інженерією і математикою на тиждень
Вік: 13-17 років
Дати: 15/07-26/07 (Trinity College, сім’я або резиденція)

Студенти приєднуються до табору STEM у Трініті-Уолтон-клубі в Трініті-Коледжі Дубліна. Вони мають можливість розширити свій науковий словник, а також покращити навички вирішення проблем та навички критичного мислення. Учні працюватимуть в командах разом з експертами STEM та займатимуться такими видами діяльності, як проектування математичних функцій, будівництво мікро-контрольованих проектів, і вивчення законів руху. Студенти розподіляються на дві групи – 13-14 років та 15-17 років. Клуб названий в честь ETS Walton, котрий вивчав Математику та науки у Triniti (1922-26 рр.) і який був удостоєний Нобелівської премії в галузі фізики у 1951 році.У вартість також включена 1 екскурсія на тиждень.
Мінімальний рівень англійської – В2.

Англійська + футбол (English+AC Milan)

Тривалість програми: 2 або 3 тижні
Інтенсивність: 15 годин занять англійською в групах + 10 годин футбольних тренувань на тиждень
Вік: 11-17 років
Дати: 08/07-26/07 (Alexandra College, сім’я або резиденція, Grifith College, резиденція)

Щодня учні будуть займатися з професійними тренерами з футбольного клубу AC Milan. Після занять англійською, дві години з понеділка по п’ятницю присвячено футбольним тренуванням. У вартість програми включена одна екскурсія на весь день на тиждень, футбольна форма клубу, сертифікат AC Milan про закінчення курсу, 2 вечірні активності (при проживанні в сім’ї) та 7 вечірніх активностей (при проживанні в резиденції) на тиждень.

Англійська + регбі (English+Leinster Rugby)

Тривалість програми: 2 тижні
Інтенсивність: 15 годин занять англійською в групах + 10 годин занять регбі в тиждень
Вік: 11-17 років
Дати: 15/07-26/07 (Alexandra College, сім’я або резиденція, Grifith College, резиденція)

Після занять англійською, дві години з понеділка по п’ятницю присвячені заняттям регбі. Заняття проводитимуть тренери з відомого ірландського клубу регбі «Ленстер». Після закінчення програми учасникам буде видано сертифікат.
У вартість програми включена одна екскурсія на весь день на тиждень, форма клубу, сертифікат Leinster Rugby про закінчення курсу, 2 вечірні активності (при проживанні в сім’ї) та 7 вечірніх активностей (при проживанні в резиденції) на тиждень, тур до Aviva National Rugby Stadium.

Англійська + верхова їзда

Тривалість програми: 2 або 3 тижні
Інтенсивність: 15 годин занять англійською в групах + 10 годин занять верховою їздою на тиждень
Вік: 11-17 років
Дати: 08/07-19/07 (Alexandra College, сім’я або резиденція, Grifith College, резиденція, St. Raphaela’s, сім’я)

Заняття верховою їздою проводяться в кінному центрі Carrickmines Equestrian Centre, заснованому більше 20 років тому і який є одним з найбільших в Ірландії.
У вартість програми включена одна екскурсія на весь день на тиждень, 2 вечірні активності (при проживанні в сім’ї) та 7 вечірніх активностей (при проживанні в резиденції) на тиждень.

Англійська + гольф

Тривалість програми: 2 тижні
Інтенсивність: 15 годин занять англійською в групах + 10 годин занять гольфом в тиждень
Вік: 11-17 років
Дати: 08/07-19/07 (Alexandra College, сім’я або резиденція, Grifith College, резиденція, St. Raphaela’s, сім’я)

Заняття гольфом проводяться в гольф-клубі Dun Laoghaire, який є передовим гольф-центром в Ірландії. Заняття гольфом підходять як для новачків, так і для досвідчених гравців. У вартість програми включена одна екскурсія на весь день на тиждень, 2 вечірні активності (при проживанні в сім’ї) та 7 вечірніх активностей (при проживанні в резиденції) на тиждень.

Англійська + музика

Тривалість програми: 2 тижні
Інтенсивність: 15 годин занять англійською в групах + 10 годин занять музикою в тиждень
Вік: 11-17 років
Дати: 01/07-12/07 (Alexandra College, сім’я або резиденція)

Музичні уроки проводяться професійними музикантами, диригентами і композиторами в невеликих групах разом з англомовними студентами. Музичний курс закінчується тим, що всі студенти збираються разом для виступу. У вартість програми включено одну екскурсію на весь день в тиждень, 2 вечірні активності (при проживанні в сім’ї) та 7 вечірніх активностей (при проживанні в резиденції) на тиждень. Для участі у програмі необхідний високий рівень володіння англійською мовою – В1.

Вартість на 2019 рік

Проживання в сім’ї

2 тижні

3 тижні

4 тижні

Дод.тиждень

Англійська + розваги

1610 євро

2375 євро

3095 євро

720 євро

Англійська + футбол

2160 євро

3200 євро

Англійська + верхова їзда

2210 євро

Англійська + гольф

2210 євро

Англійська + регбі

2160 євро

Інтенсивна англійська

Conversation & Speaking Skills

English for the Workplace

1610 євро

1610 євро

2375 євро

2375 євро

3095 євро

720 євро

Програма Young Adult

1610 євро

2375 євро

3095 євро

720 євро

Програма Trinity Walton STEM

2220 євро

Англійська + музика

2340 євро

Проживання в резиденції

2 тижні

3 тижні

4 тижні

Дод.тиждень

Англійська + розваги

Marino Institute

Trinity College

Griffith College

Alexandra College

2060 євро

2190 євро

2000 євро

1810 євро

3050 євро

3245 євро

2960 євро

2675 євро

4000 євро

4260 євро

3880 євро

3500 євро

950 євро

1015 євро

920 євро

825 євро

Англійська + футбол

2610 євро

3875 євро

Англійська + верхова їзда

2660 євро

Англійська + гольф

2660 євро

Англійська + регбі

2610 євро

Інтенсивна англійська

Conversation & Speaking Skills

English for the Workplace

Leadership & Innovation

2060 євро

2060 євро

2340 євро

3050 євро

3050 євро

3470 євро

4000 євро

950 євро

Програма Young Adult

2190 євро

3245 євро

4260 євро

1015 євро

Програма Trinity Walton STEM

2800 євро

Англійська + музика

2540 євро

У вартість включено

 • Навчання
 • Навчальні матеріали
 • Сертифікат після закінчення програми
 • Розважальні заходи
 • Проживання та харчування
 • Одна екскурсія на тиждень
 • Трансфер від школи до місця проживання
 • Реєстраційний збір

Додатково оплачується

 • Авіапереліт
 • Трансфер в один бік – 80 євро (+25 євро для UM)
 • Гарячі ланчі в їдальні школи (з понеділка по п’ятницю) – 50 євро за тиждень
 • Медичне страхування
 • Кур’єрська доставка запрошення
 • Візовий збір
 • Переклад документів
 • Послуги освітньої агенції Meriten


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея