Grant MacEwan University 5598

www.macewan.ca

Grant MacEwan Universityбув  заснований 1971 року та знаходиться в Едмонтоні, провінція Альберта. На денній формі навчається близько 14 тис. студентів. Університет пропонує понад 70 програм різних рівнів, більше 40 з яких ведуть до отримання диплома або сертифіката. Сім програм завершуються присвоєнням ступеня бакалавра. Три програми передбачають наступне переведення до іншого університету на бакалаврські програми. Навчання здійснюється у сферах гуманітарних, природничих, технічних наук, мистецтва, торгової справи, сестринської справи, бізнес менеджменту та бухгалтерського обліку, менеджменту туризму, соціальних наук та ін. Сьогодні MacEwan University складається з 4 кампусів, два з яких знаходяться в центрі Едмонтону, один на заході та ще один – на півдні. Центральний кампусі – найбільший та займає 5 кварталів.

Ексклюзивно для міжнародних студентів коледж пропонує підготовчий курс, який включає комплексну мовну та/або академічну підготовку з можливістю вивчення профільних предметів. Мета такого курсу – навчити студентів вчитися іноземною мовою (тобто слухати лекції, виконувати завдання, писати роботи). Уроки сфокусовані на групових завданнях, усному мовленні, написанні робіт, що допомагає студентам гармонійно влитися в англомовне оточення. Тривалість програми – від 1 до 4 семестрів.

Партнером вузу є університет Альберти: після 2-х років навчання на бакалаврській програмі в Grant MacEwan студенти можуть перейти вчитися ще 2 роки в університеті Альберти.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Основні спеціальності

Center for the Arts & Communications  (дипломні, бакалаврські програми)
Faculty of Arts and Sciences (бакалаврські програми)
Faculty of Health & Community Studies (сертифікатні, дипломні, бакалаврські програми)
School of Business (сертифікатні, дипломні, бакалаврські програми)

Вимоги для іноземних студентів

  • Атестат про середню освіту
  • Англійська мова на рівні IELTS 6.5/TOEFL iBT 86

Проживання

Проживання організовується в студентській резиденції. Також існує можливість розміщення в приймаючій родині.


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея