Institut Monte Rosa 9415

www.monterosa.ch

Institut Monte Rosa (засн. у 1874 році) — приватна школа сімейного типу, розташована в селищі Террітет (Territet) в 3-х хвилинах від м. Монтре. Школа американського типу, приймає дітей на денне навчання або повний пансіон. У школі навчається близько 60 осіб у віці від 8 до 19 років. Кампус Institut Monte Rosa займає територію в 6000 кв.м., має сучасну інфраструктуру для занять спортом, комп’ютерний клас з доступом в Інтернет, а також TV-кімнату з DVD-плеєром.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Можливі програми

Стандартний курс

Вік: 6-18 років
Загальна кількість студентів: 80 чоловік
Дати: 20 червня-22 серпня 2018 року
Тривалість курсу: мінімум 2 тижні
Заїзд та від’їзд: середа
Мови: англійська,  французька, німецька

У першій половині дня студенти можуть обрати вивчення однієї або максимум двох мов (22 уроки на тиждень, включно з 2 заняттями з розмовної практики). В перший день навчання діти пишуть тест, згідно з результатами якого їх розділяють у відповідні групи максимум по 12 учнів. Заняття проходять по понеділках, вівторках, четвергах, п’ятницях та суботах. Під час занять упор робиться на усну та письмову мовну практику, а також вивчається граматика, сприйняття на слух і фонетика.

Деякі заходи можливі тільки за додаткову плату (н-д, теніс групові заняття – 45 шв.фр., теніс індивідуальні заняття – 70 шв.фр., верхова їзда – 70 шв.фр., катання на банані – 50 шв.фр., каякінг – 50 шв.фр., веслування на дошці стоячи – 50 шв.фр., водні лижі – 60 шв.фр., рафтинг – 180 шв.фр, кулінарія – 65 шв.фр., стрільба з лука – 90 шв.фр., фітнес – 50 шв.фр., танці – 50 шв.фр., гольф – 90 шв.фр., курс стилю життя – 90 шв.фр., 2 польоти в аеротрубі – 125 шв.фр., виготовлення годинників – 85 шв.фр.).

До вартості включена 1 екскурсія на цілий день (середа).
Приклади екскурсій: Берн, Женева, Верб’є, Гштаад, Кран-Монтана, Лейзин, Лозанна, Віллар, Шампері, Монтей, Шильонський замок і т.д.

Науковий табір (The Young Scientist Highlights)

Дати: 27.06-11.07
Вік: 11-18 років

Це 2-тижнева програма, орієнтована на науку з 9 захоплюючими екскурсіями, 36 уроками іноземної мови, 4 лабораторними заняттями і різними розважальними заходами та іграми.

Приклади екскурсій: відвідування найбільшої в світі лабораторії фізики високих енергій – Європейської організації з ядерних досліджень, природного заповідника Grangettes, доісторичного парку Dino-Zoo, швейцарського музею транспорту, Шильонского замку, астрономічного парку, озера Емоссон (на самому крутому в світі фунікулері, вузькоколійці і ліфтовому підйомнику), океанаріуму, соляних шахт.

Лабораторні сесії організовуються на теми: термохімія і реакції, сила тяжіння і руху, кухонна наука, магніти та електрика. Діти зможуть більше дізнатися про дивовижний світ науки і отримати задоволення від наукових експериментів в шкільній лабораторії.

Пригодницький табір (100% Action & Adventure Highlights)

Дати: 25.07-08.08
Вік: 11-18 років

Це 2-тижнева програма, орієнтована на пригоди, вона включає 13 захоплюючих екскурсій, 40 мовних уроків і багато активних розваг.

Під час перебування на програмі діти відвідають Шильонский замок, мотузковий парк авантюри – Егль, масив Ле Дьяблере, де канатна дорога проходить від Коль-дю-Пійон до гірської станції на льодовику Glacier 3000, парк атракціонів Fantasticable Châtel, будуть стріляти з лука, політають в аеротрубі, будуть займатися водними видами спорту на Bouveret Beach, а також будуть плавати в басейні, відвідають аквапарк і картинг і відсвяткують федеральне свято на честь заснування Швейцарської Конфедерації з іграми та призами!

Знайомство з Швейцарією (Heidi’s Swiss Secrets Highlights)

Дати: 08.08-22.08
Вік: 6-18 років

Це 2-тижнева програма, створена для знайомства з Швейцарією і її традиціями, вона включає 13 захоплюючих екскурсій, 40 мовних уроків і багато активних розваг.

Під час перебування на програмі діти відвідають Шильонский замок, масив Ле Дьяблере, де канатна дорога проходить від Коль-дю-Пійон до гірської станції на льодовику Glacier 3000, мотузковий парк авантюри – Егль, Swiss Vapeur Parc – парк мініатюр в Ле-Бувре, покатаються на ковзанах в Villars, відвідають Берн, Грюйер, шоколадну фабрику, типову швейцарську ферму, дізнаються більше про Чарлі Чапліна, створять свій годинник, а також будуть плавати в басейні!

Проживання та харчування

Проживання в резиденції в кімнатах по 2-3 особи. Одномісні кімнати доступні за запитом та за додаткову оплату!
Харчування – повний пансіон (3 рази): сніданок – шведський стіл, обід та вечеря – меню.

Розважальні заходи

У другій половині дня діти активно відпочивають, відвідують культурні та різні спортивні заходи: водні лижі, плавання, футбол, волейбол, теніс, легка атлетика, фітнес-тренування, міні-гольф, стрільба з лука, вітрильний спорт, віндсерфінг, баскетбол, бадмінтон, катання на гірських велосипедах, верхова їзда, біг підтюпцем, великий банан, рафтинг, концерти, художні твори, балети, кулінарні курси, відвідування музеїв та художніх галерей, декоративно-прикладне мистецтво, вечірки, дискотеки, фільми і т.д. Кожен день школярі можуть взяти участь в одному з 5 різні заходів на вибір, включаючи екскурсії та культурні візити в міста та різні визначні місця.

Вартість на 2018 рік

Стандартний курс – 1950 шв.фр. / тиждень
Науковий табір – 3790 шв.фр. за 2 тижні
Пригодницький табір – 4400 шв.фр. за 2 тижні
Знайомство з Швейцарією – 3790 шв.фр. за 2 тижні

 До вартості входить

 • Навчання
 • Навчальні матеріали
 • Сертифікат по закінченні програми
 • Проживання та харчування
 • Заходи відповідно до щоденної програми розваг

Додатково оплачується

 • Авіапереліт
 • Трансфер з/в аеропорт Женеви – 225 шв.фр. в одну сторону (з 9.00 до 17.00), індивідуальний 350 шв.фр.
 • При замовленні послуги супроводу співробітником авіакомпанії UM – 120 шв.фр.
 • Додаткова екскурсія на цілий день в Europa-Park, Німеччина — 290 шв.фр.
 • Додаткова екскурсія на цілий день в Glacier — 250 шв.фр.
 • Додаткові уроки з англійської, французької, німецької мов, математики – 110 шв.фр. за урок
 • Обов’язкове страхування від нещасних випадків – 85 шв.фр. на тиждень
 • Реєстраційна плата – 100 шв.фр.
 • Повертаємий депозит – 500 шв.фр.
 • Прання (за бажанням) – 65 шв.фр. на тиждень
 • Медичне страхування
 • Гроші на кишенькові витрати – мінімум 50 шв.фр. на тиждень
 • Одномісна кімната — 350 шв.фр. на тиждень
 • Послуги освітньої агенції Meriten


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея