Jackson College 27029

www.jccmi.edu

Jackson College був заснований в 1928 році і знаходиться в штаті Мічиган між озером Мічиган і озером Ері. Найближче місто Джексон розташовано в 15 хвилинах їзди від кампусу коледжа. Всього тут навчається близько 8 тис. студентів. Коледж відомий своїм центром виконавчих мистецтв, який по праву вважається кращим в регіоні. Найближчий міжнародний аеропорт Детройт Метрополітан Уейн (DTW) розташований в годині їзди від кампусу. Кампус займає площу близько 500 акрів, де розташовані аудиторії, навчальні класи, комп’ютерні та наукові лабораторії, бібліотека, спорткомплекс, спортивні поля. Jackson College з 1933 року має акредитацію Північної Центральної Асоціації коледжів і шкіл, а також є членом Асоціацій муніципальних коледжів Америки та штату Мічиган.

Основні спеціальності – це бізнес і комп’ютерні технології, математика, інженерна справа, сфера послуг, гуманітарні науки, сільське господарство.

Для студентів доступні такі види спорту, як баскетбол, гольф, футбол, бейсбол, софтбол, волейбол та кросс-кантрі (гірський велосипед).

Студенти можуть закінчити в коледжі перші два роки бакалаврату і отримати ступінь Associated Degree, а потім вступати до університету.

Спеціально для тих, хто замислюється про продовження освіти в кращих університетах США, розроблена програма «American Honors». У коледжа є договори з більш, ніж 70 університетами по всій території США, які визнають його Associated Degree. Це означає, що після 2 років навчання в коледжі, студент може перейти відразу на третій курс університету і, закінчивши навчання ще 2 роки, отримає ступінь бакалавра. При вступі в партнерські університети студенти коледжу отримують додаткові переваги: ​​більш низькі вступні вимоги (GPA), відсутність реєстраційних внесків, стипендії. При цьому в коледжі є команда консультантів (Honors advisors), які працюють зі студентами протягом всіх 2 років навчання і допомагають з вибором програми і подальшим вступом на 3 курс університету.

Можливі програми

American Honors

Тривалість – 2 роки

Ця програма спеціально розроблена для студентів з сильними академічними знаннями і високим рівнем англійської мови, які після закінчення Community College планують подальше навчання в рейтинговому університеті з 3 курсу.

American Honors включає в себе вивчення близько 50% предметів на підвищеному рівні, що дає додаткову перевагу при переході до університету. Програма розроблена таким чином, що 70% предметів є обов’язковими, а 30% – залишаються на вибір студента.

Вступні вимоги:

 • Високий рівень володіння англійською мовою (мінімум IELTS 6.0 / TOEFL 71, дозволяється також пройти внутрішній тест коледжу)
 • Високий середній бал атестата (GPA 3.25, орієнтовно оцінки не нижче 9 балів)
 • Мотиваційний лист

American Success

Тривалість – 2-3 роки

Ця програма призначена для студентів, яким необхідно підтягнути рівень англійської та академічні навички. Стандартно вона триває 2 роки, але в залежності від рівня англійської мови, студенту може знадобитися до 3 семестрів мовної підготовки перед початком навчання.

Вступні вимоги:

 • Рівень англійської (мінімум IELTS 4.0 / TOEFL 32, дозволяється також пройти внутрішній тест коледжу)
 • Середній бал атестату (GPA 2.0, орієнтовно оцінки не нижче 6)

Проживання та харчування

Резиденція являє собою квартирні блоки по 2 або 4 спальні з одномісним або двомісним проживанням. У всіх кімнатах є доступ в інтернет. Комунальні платежі входять у вартість. Крім спалень, в резиденціях знаходяться вітальня, кімната відпочинку і мебльована кухня.

Вартість навчання на 2017 рік

 • Навчання: 12175 доларів в рік
 • Медична страховка: 1200 доларів в рік
 • Книжки: 1370 доларів в рік
 • Проживання та харчування: 6300 доларів в рік
 • Додаткові витрати на проживання: 3109 доларів в рік

Всього: 24154 доларів на рік включаючи всі витрати

Додатково сплачується

 • Авіапереліт
 • Візові збори
 • Послуги освітньої агенції Мерітен


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея