Kensington Park School 29555

www.kps.co.uk

Kensington Park School – це нова школа, яка відкрилася в 2017 році і знаходиться в центрі Лондона, в одному з найпрестижніших і респектабельних районів. Школа утворилася після об’єднання 2 рейтингових шкіл – Duff Miller College і Lansdowne College. Тому тепер вона займає 2 будівлі по обидва боки Гайд Парку. Поруч знаходяться відомі визначні пам’ятки: Альберт-хол, Кенсінгтонський палац, Королівський коледж мистецтв і музики, Музей науки і Музей природознавства. Одна будівля школи (Bark Place) призначена для дітей 11-16 років, а друга (KPS Sixth Form) – для учнів за програмою A-level від 16 до 18 років. Від однієї будівлі до іншої можна дійти за 10 хвилин. Це дуже селективна школа з високими вступними вимогами.

Вийнятковою особливістю даного навчального закладу є дуже сильний викладацький склад. Багато викладачів раніше працювали в рейтингових школах, що входять в топ-5 по Великобританії, в тому числі St. Paul’s School, Eton College і Winchester College, завдяки цьому школа стала особливо популярною серед англійців. Багато з викладачів є авторами книг і мають більше 25 років досвіду надання допомоги своїм учням в досягненні видатних успіхів на GCSE і A-Level, а також у вступі до кращих університетів світу, включаючи Oxbridge і американську Ivy League.

Вік – з 11 до 18 років

Розмір класів – до 10 чоловік.

Кількість студентів – близько 200 осіб (з них іноземних студентів близько 30%)

Можливі програми

Починаючи з 7 або 9 класу учні слідують традиційній англійській програмі, що включає англійську, математику, природничі науки, сучасні іноземні мови (в тому числі китайську мову), географію, історію, класичну цивілізацію і релігієзнавство, а також мистецтво, дизайн і технології, інформатику, спорт, драму і музику. Уроки доповнюються чотирма видами спорту. Протягом 9-го класу діти вибирають предмети для вивчення на GCSE в 10 і 11 класах. Обов’язкові предмети – це математика, англійська мова та наука, а решта предметів вибираються із запропонованих блоків. Учні зазвичай вивчають 9 або 10 предметів на рівні GCSE.

Перейшовши в 12 клас, учні обирають три предмети на A-Level, в деяких випадках може бути доданий четвертий предмет. Існує також можливість додати факультативний предмет без здачі фінального іспиту, такий як китайська мова, щоб допомогти отримати доступ до програм навчання, які пропонує Shanghai Jiao Tong University (топ-3 по Китаю) в кінці 11 класу, з яким співпрацює школа.

Учні A-Level готуються до вступу в університет в спеціалізованому середовищі в окремій будівлі, вони вчаться за своїм розкладом. Два рази на тиждень діти зустрічаються зі своїм особистим куратором в групах до 12 учнів. Протягом дня у кожного учня також є безліч можливостей зустрітися з ним для індивідуальних консультацій один-на-один.

Доступні предмети на A-Level

  • Мистецтво та гуманітарні предмети: бізнес, драма і театр, англійська література, мистецтво, географія, історія, фотографія, релігія, французька, німецька, італійська, іспанська мови.
  • Математика і науки: біологія, хімія, інформатика, математика, вища математика, фізика.
  • Соціальні науки: економіка, політика, психологія, соціологія.

Проживання і харчування

Проживання в резиденції доступно тільки з 14 років.

У школи є своя резиденція Princess Beatrice House. Умови проживання – виняткові, це одна з кращих резиденцій у Великобританії! Кімнати – по 1-3 чоловіки зі своєю кухнею і ванною. Mікрохвильова піч, холодильник і сейф є в кожній кімнаті. У резиденції доступний високошвидкісний Wi-Fi, загальні зони відпочинку, безкоштовна пральня.

Від резиденції зручно добиратися до будь-якої точки Лондона і його околиць. Вхід на територію резиденції здійснюється за електронними картками або брелоками. У загальних кімнатах проведено камери стеження. Менеджери по розміщенню і координатори позанавчальних заходів також проживають на території резиденції, а ресепшн працює цілодобово. Таким чином, студенти завжди можуть розраховувати на підтримку в будь-якому питанні.

Харчування – повний пансіон

Тур по резиденції Princess Beatrice House доступний за посиланням >>

Спорт та позакласні заходи

Спортивні заходи для молодших студентів проходять в Гайд Парку. Це єдина школа в Лондоні, яка має даний дозвіл.

Доступні види спорту: баскетбол, альпінізм, верхова їзда, фехтування, фітнес, веслування, плавання, теніс, футбол, нетбол, бадмінтон, настільний теніс, йога.

Також для старшокласників використовується спортивна інфраструктура Imperial College. Їх College’s Ethos Sports Centre дає доступ до сучасного спортзалу, 25- метрового басейну з сауною і спа, 9 метрової стінки для скелелазання, можливість займатися фехтуванням і верховою їздою. Fulham Reach Boat Club дозволяє дітям займати веслуванням на Темзі.

Школа пропонує різні види спорту, драму, музику. Доступна програма the Duke of Edinburgh. Тут діють різноманітні гуртки, наприклад: настільні ігри, шахи, програмування, дискусії, драма, зйомки та анімація, імпровізація, математика, медицина, музика, особистісний розвиток, фотографія, читання, робототехніка, студентська рада та інші.

Мистецтво: малювання, музика, література, танці, скульптура, драма. Для уроків драми був побудований спеціалізований театр з освітленням і звуковою апаратурою.


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея