Lancing College 3059

www.lancingcollege.co.uk

Lancing College – це рейтингова та престижна приватна школа для хлопців та дівчат. На пансіон приймаються діти 13-18 років. Школа знаходиться недалеко від Брайтону. Відстань до Лондону – 90 хвилин. Найближчий аеропорт – Гатвік (45 хвилин їзди).

Інфраструктура школи – бібліотека, школа мистецтв, центр дизайну, наукові лабораторії, кав’ярня, комп’ютерний та спортивний центр, басейн, корти для сквошу та тенісу, тренажерна зала, танцювальна студія, ігрові поля.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Старша школа

9 клас є важливим етапом підготовки дітей. Вони вивчають англійську, математику, релігієзнавство, фізику, хімію та біологію, 2 іноземні мови (французьку, німецьку чи іспанську), латину, географію, історію, музику, мистецтво та дизайн.

В 10 класі діти продовжують вивчення англійської мови та літератури, математики, наук, релігієзнавства, крім цього вони обирають 4 предмети, один з яких – друга іноземна мова (французька, німецька чи іспанська), решта – на вибір зі списку – мистецтво, дизайн, драма, географія, історія, музика, латина, музика тощо.

В старших класах школа пропонує програму A-level.
Доступні предмети – мистецтво, бізнес, дизайн, економіка, англійська література, географія, історія, іноземні мови, математика, музика, політика, психологія, філософія та релігія, біологія, фізика, хімія та ін.

Позакласні заходи та спорт

Діти можуть приймати участь в різноманітних секціях та клубах (стрільба, рибалка, скалолазання, електроніка, астрономія, фотографія, дебати, ферма, хор, шахи, парусний спорт, крикет, каное, бадмінтон, гольф, плавання, водне поло, танці, аеробіка, карате, волейбол, теніс, хокей, футбол, нетбол, баскетбол, регбі, крикет, крос-кантрі та багато іншого)

Крім цього величезну роль в житті школи грає мистецтво, драма та музика.

Проживання та харчування

Старшокласники в основному живуть в 1-2-місних кімнатах, молодші школярі – в кімнатах по декілька чоловік. У всіх резиденціях є кімнати відпочинку з телевізором та настільними іграми. В кожній резиденції живуть вихователі, які слідкують за порядком та допомагають дітям у вирішенні побутових питань.

Харчування – повний пансіон в шкільній їдальні.


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея