Мальта стає ближче! 11308

Більше 100 євро економії та Travel Sim у подарунок.

Незабутні канікули на Мальті пропонує освітнє агентство «Мерітен» – 804 євро за 2х тижневу програму, що включає освіту, харчування та проживання Вашої дитини!*

 

Арифметика дуже проста – з кінцевої акційною вартості повністю виключені витрати на оформлення візи та послуги перекладу. Таким чином, скориставшись даною пропозицією, Ви економите більше 100 євро!

 

Напрямок Мальта останнім часом досить активно розвивається на українському ринку, адже це можливість для дитини не тільки отримати додаткову освіту, а й якісно відпочити на канікулах. Як стверджує директор з розвитку компанії «Мерітен» – Тетяна Радченко: «На сьогоднішній день ми готові поступитися в ціні з метою розвитку даного напрямку, так як завжди прагнемо відкривати для наших клієнтів нові горизонти».

 

Школа Am Language Studio, куди є можливість відправитися за акційними умовами, заснована в 1987 році, є одним із засновників і членів FELTOM (1989) , акредитована ISO – 9001 і ліцензована Міністерством навчання Мальти. Для центру для підлітків окремо організовано 37 класів, місткість 555 студентів, при цьому кількість студентів у групі не перевищує 15 осіб.

 

Також відзначимо, що віднедавна всім своїм клієнтам компанія «Мерітен» дарує картку міжнародного оператора Travel Sim, це, безумовно, стане ще одним приємним аргументом на користь освітнього агентства.

 

Саме час задуматися про те, куди відправити дитину на канікули! Адже так хочеться, щоб це літо було проведено не тільки весело, але і з користю. А враховуючи акційну вартість програми навчання від «Мерітен, у батьків є вибір – купити дитині черговий гаджет або відправити вчити іноземну мову в серце Середземного моря.

 

 

 

 

* окремо оплачуються послуги агентства, авіапереліт і страховка. Подробиці дізнавайтеся у менеджерів компанії