Nottingham Trent University, Kaplan International College 3177

www.kic.org.uk

Nottingham Trent University (Університет Ноттінгем Трент) – один з найбільших британських університетів. 24 000 студентів з 90 країн світу вивчають більше 160 програм в одному з трьох кампусів Університету Ноттінгем Трент.

Університет Ноттінгем Трент є одним з трьох найпопулярніших університетів Великобританії для іноземних студентів, які вивчають мистецтво та дизайн (згідно даних Good University Guide, The Times, 2011 рік). Університет має зв’язки більш ніж з 6000 компаній.

З 2004 року більше 130 млн. фунтів стерлінгів було інвестовано в три університетських кампуси, в тому числі в комп’ютерні ресурси, лекційні зали, лабораторії та спортивні/соціальні об’єкти.

Міжнародний коледж Ноттінгем Трент (Nottingham Trent International College (NTIC)) з 2005 року пропонує міжнародним студентам підготовчі програми для подальшого навчання на бакалавраті чи магістратурі в Університеті Ноттінгем Трент, на кампусі якого він розташований. Студенти під час навчання в коледжі мають доступ до навчальних, спортивних та розважальних ресурсів  Університету Ноттінгем Трент.

Студенти, які успішно закінчили підготовчі курси в міжнародному коледжі та досягнули необхідного рівня, гарантовано отримують місце в університеті, обираючи з-поміж ряду спеціальностей у таких напрямках: бізнес, комп’ютерні технології, журналістика, право та психологія. Крім того студенти, які закінчили міжнародний коледж на відмінно, отримують стипендії.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Foundation Certificate

Після успішного закінчення програми студент зараховується на 1-й курс Університету Ноттінгем Трент.

Напрямки: Foundation Certificate in Art and Design; Foundation Certificate in Business, Law and Social Sciences; Foundation Certificate in Computing; Foundation Certificate in Media and Communications
Тривалість – 2-3 семестри
Дати початку – січень, лютий, вересень
Вік – 17 років
Мінімальний рівень англійської – IELTS 4.5-5.0 (залежно від програми)

International Year One

Цей курс пропонує поєднати програму підготовки до університету Великобританії та вивчення предметів 1-го курсу університету. Після успішного закінчення програми студенту гарантовано зарахування відразу ж на 2-й курс Університету Ноттінгем Трент. Приймаються студенти, які вже мають кваліфікацію, еквівалентну програмі Foundation – 1-й курс українського вузу.

Напрямки: International Year One in Business; International Year One in Computing
Тривалість – 2-3 семестри
Дати початку – січень, лютий, вересень, жовтень
Мінімальний рівень англійської – IELTS 5.5

Graduate Diploma

Програма призначена для студентів, які бажають вступити на магістратуру в Університет Ноттінгем Трент.

Напрямки: Graduate Diploma in Business; Graduate Diploma in Computing; Graduate Diploma in Gallery, Museum and Heritage Management; Graduate Diploma in International Relations; Graduate Diploma in Journalism, Media and Communications; Graduate Diploma in Legal Studies; Graduate Diploma for Psychology and Public Health
Тривалість – 2-3 семестри
Дати початку – січень, лютий, вересень, жовтень
Мінімальний рівень англійської – IELTS 5.5

Enhanced University Preparation course (EUP)

EUP розроблена, щоб дати студентам можливість розвитку своїх учбових навиків та покращення їх розуміння англійської системи освіти. Це додатковий семестр, який може бути доданий до стандартної двосеместрової програми підготовки до університету (Foundation Certificate або Graduate Diploma) до її початку.
Мінімальний рівень англійської – IELTS 5.5

Preparatory English

Для навчання в університетах Великобританії необхідний дуже високий рівень володіння англійською мовою. Ось чому студентам, яким не вистачає англійської, пропонується Integrated English (інтенсивний курс англійської мови – 20 год. в тиждень) для студентів програми Foundation Certificate та Diploma та Pre-sessional English (інтенсивний курс англійської мови – 24 год. в тиждень) для студентів програми Graduate Diploma.
Тривалість додаткового вивчення англійської залежить від рівня її володіння.
Мінімальний рівень англійської –  IELTS 4.0-4.5
Дати початку – протягом року

Проживання

Проживання пропонується в одній з резиденцій (Halls of Residence), які знаходяться в 5-10 хв  від  коледжу.
Кімнати – одномісні з зручностями, безкоштовний доступ в інтернет.


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея