Нові досягнення агенції Мерітен! 24260

Наші улюблені клієнти!

Як Ви знаєте, освітня агенція Мерітен завжди намагається бути в курсі останніх новин наших партнерів і активно Embassy agent trainingбере участь в тренінгах, семінарах, виставках і презентаціях. В цьому році ми вже встигли взяти участь в 4 заходах, організованих нашими партнерами (виставці, організованій посольством Канади і присвяченій навчанню в цій країні; презентаціях ONCAMPUS Amsterdam і CATS Academy Boston; а також семінарі Shorelight Education за підтримки Комерційної служби Посольства США).

Нашим останнім досягненням є участь в спеціалізованому курсі від шкіл Embassy English, підготовленому для кращих агенцій. В ході навчання, наш директор з розвитку Кириченко Тетяна, дізналася про всі новинки Embassy English, а після успішного проходження тестування отримала сертифікат, що підтверджує високий рівень досягнень на програмі.

Інформаційна довідка:

Embassy English – це мережа шкіл і міжнародних мовних центрів в різних англомовних країнах світу (США, Канаді, Великобританії, Австралії та Нової Зеландії). Вона відзначена найбільшою кількістю нагород і акредитацій серед всіх інших шкіл даного типу.

Тут Вам запропонують багатий вибір програм: курси загальної англійської різної інтенсивності, бізнес курси, підготовку до іспитів, а також тривалі семестрові та річні програми підготовки до вступу в університет.

Embassy English пропонує також літні курси і табори для дітей. Як правило, це пакетні програми, що включають проживання, харчування та розважальні заходи. Діти при цьому знаходяться під цілодобовим наглядом. На додаток до мовних курсів, центри пропонують різні спортивні ігри та розваги: футбол, баскетбол, регбі, теніс, танці, верхову їзду, вітрильний спорт і ін.

Наші клієнти вже відвідали школи Embassy в Лондоні, Брайтоні і Сіднеї.

Один з найбільш детальних відгуків Ви можете почитати на нашому сайті за посиланням http://www.meriten.com.ua/embassy-english-sydney-australia

Телефонуйте до нас в офіс і ми будемо раді надати Вам докладну інформацію про будь-який з 18 центрів Embassy English у всьому світі!


Відгуки

Відгуки (0)

Залишити відгук