Oscars International, Dublin City University 28554

oscarsjuniors.com

Дублінський міський університет (Dublin City University) розташований в ірландській столиці. Він займає сучасний, безпечний кампус площею 98 акрів всього в 15 хвилинах від центру Дубліна.

Інфраструктура: поля для гри в регбі та футбол, басейн, тенісні корти, бігова доріжка, центр настільного тенісу, театр, танцювальні студії, сучасні класні кімнати і WIFI

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Програми на 2018 рік

Англійська для професії (Apprentice Experience programme)

Це єдина в своєму роді програма, яка поєднує вивчення англійської (20 годин) і 6 годин на тиждень тематичної проектної роботи. Основна увага приділяється тому, щоб дати студентам уявлення про реальні предмети, ввівши практичне застосування теорії. Кожен тиждень присвячується певній темі і грунтується на груповій проектній роботі.

Теми: дизайн продукту (Product Design), глобальна поінформованість (Global Awareness) і поширення по всесвітній мережі (Go Viral).

Студенти також щотижня відвідують місцеві компанії, де вони вчитимуться на реальному досвіді професіоналів. Ця програма підходить всім підліткам, які вже думають про те, який напрямок вони можуть обрати в сучасному світі.

В програму входять 2 академічні семінари, 2 екскурсії на половину дня, 1 екскурсія на цілий день в тиждень, 1 відвідування компанії, вечірні розважальні заходи, такі як ігри, спорт, кіно, дискотеки, шоу талантів та ін.

Вік – 12-17 років

Дати: 01/07 – 12/08 (неділя-неділя)

Вартість: 950 євро в тиждень

Англійська та вивчення міста (City Experience: The Dubliner)

Програма спрямована на вивчення Дубліна. Дітей чекає безліч екскурсій і відвідування місцевих визначних пам’яток на ряду з наданням вільного часу на самостійне вивчення міста. Курс розповість чому Дублін входить в трійку найбільш дружніх міст світу і познайомить з місцевою атмосферою.

В програму входять 20 уроків англійської, 3 екскурсії по місту на половину дня, 1 екскурсія на цілий день в тиждень, вечірні розважальні заходи, такі як ігри, спорт, кіно, дискотеки, шоу талантів та ін.

Вік: 12-17 років

Дати: 01/07 – 12/08 (неділя-неділя)

Вартість: 950 євро в тиждень

Проживання іхарчування

Діти проживають в резиденції в кімнатах на 1-2 чоловіки з окремою ванною.

Харчування – повний пансіон.

Разважальні заходи

Приклади екскурсій – катання на велосипедах в Фенікс-парк, відвідування долини Глендалох і міста Брей, Національного Водного Центру, ботанічного саду, Дублінського замку, рибальського селища Howth, Національного музею леприконів, прогулянка по Уіклоу-Вей, екскурсії по Дубліну.

Додатково сплачується

  • Авіапереліт
  • Візовий збір
  • Доставка запрошення для посольства
  • Трансфер – 90 євро в одну сторону
  • Медична страховка
  • Послуги освітньої агенції Meriten


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея